Instagram video indir

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri | Albaraka Türk İletişim Numarası

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri | Albaraka Türk İletişim Numarası ÇağrıMerkezin

Bireysel ve Kurumsal Telefon Bankacılığı hizmeti almak için alan kodu yazmadan 0 850 222 5 666 Alo Albaraka‘y arayarak, şube ve ATM’lerimizde yapabileceğiniz pek çok bankacılık işlemini telefon bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk Destek Merkezi

Albaraka Türk Katılım Bankası ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunların çözümünde Albaraka müşteri destek sayfası üzerinde yer alan işlem kanallarını kullanmanız mümkündür. Çağrı merkezi, müşteri iletişim formu ve diğer iletişim kanalları arasından en hızlı ve etkili hizmeti alacağınız yöntemi kullanarak banka ile görüşme sağlanabilir.

Üzerinde yer alan iletişim hizmetlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Müşteri Memnuniyeti sayfası üzerinde yer alan tüm yöntemler en hızlı bir şekilde sorunların çözüme kavuşmasını sağlar.

Albaraka İletişim Formu

Albaraka Türk iletişim formunu kullanarak bankanın ürün ve hizmetlerine ilişkin şikâyet, istek ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. Online hizmetler menüsünde yer alan iletişim formunda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak hizmet almanız mümkündür.

Bağlantı adresi üzerinden en kısa sürede bildirim türünü ve konuyu seçerek yaşadığınız sorunlar hakkında çözüm önerileri alabilirsiniz. Alabaraka tüketici kredisi başta olmak üzere tüm kredi ve bankacılık hizmetleri için iletişim formunda başvuru konusu seçilebilir.

Albaraka Türk Katılım Bankası İletişim E – Posta Adresi

Albaraka Türk hizmetlerine ilişkin banka ile yasal yazışmalarınızı e – posta adresi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.  adresi üzerinden veya  adresi üzerinden banka ile ilgili sorunlarınızı iletmeniz mümkündür.

Albaraka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk müşteri hizmetlerine iki farklı telefon numarası üzerinden bağlanabilirsiniz. Albaraka ticari kart başvurusu veya kredi hizmetlerine ilişkin tüm sorunlarınız veya başvurularınız için bankanın çağrı merkezini arayarak işlem yapmanız mümkündür.

Adresi üzerinde yer alan bilgilere göre:

Olarak belirlenmiştir.

Albaraka Şikâyet Hattı

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sunulan tüm hizmetler için yaşadığınız sorunların çözümünde şikayet hatlarını kullanabilirsiniz. Albaraka Türk şikayet hattı:

Üzerinden gerçekleştirilebilir. Öte yandan 0 216 666 0999 çağrı merkezi üzerinden de şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından bankalar başta olmak üzere birçok kurumsal firma tarafından dijitalleşmeye önem verilmiştir. Banka ile ilgili yaşadığınız sorunların çözümü için doğrudan sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medya hizmetlerine Albaraka Sosyal Medya Politikası sayfası üzerinde yer alan koşullarını inceleyebilirsiniz. Albaraka kredi oranları, güncel kampanya duyuruları, şikayet ve öneriler başta olmak üzere tüm konularda sosyal medya hesapları üzerinden banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Youtube video indir
Exit mobile version