Instagram video indir

Getir Müşteri Hizmetleri | Getir Sipariş Durumu Sorgulama Direk Bağlanma

Getir Müşteri Hizmetleri | Getir Sipariş Durumu Sorgulama Direk Bağlanma ÇağrıMerkezin

Getir İletişim Bilgileri

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 

Getir İletişm E-Posta Adresi: 

Getir Genel Müdürlük: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

Ayrıca Getir’e web sayfasında bulunan iletişim formuna tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Bayilik Başvuruları

Getir bayilik başvuruları için tıklayın.

Getir Yemek restaurant başvuruları için tıklayın.

Getir Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Sizi büyük bir zaman kaybından kurtararak istediğiniz ürünü/gıdayı ayağınıza kadar getiren uygulama Getir müşterilerine daha iyi destek verebilmek için çağrı merkezini oluşturmuştur. Getir müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 532 50 50’dir. Getir müşteri hizmetlerini arayarak uygulama üzerinden sipariş ettiğiniz ürünler hakkında siparişlerinizi dile getirebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine 0850’li numarası üzerinden hizmet vermekte olan Getir müşteri temsilcisi müşterilerinin mağduriyetini engellemek amacıyla kurulmuştur. Sabit ücret uygulayan Getir irtibat telefon numarasını tüm hatlar üzerinden arayabilirsiniz.

Getir Müşteri İletişim Merkezi

Türkiye genelinde birçok ilde market ürünleri kurye hizmetleri sunan firma sürekli gelişen hizmet altyapısı ve müşteri destek hattı ile kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmeyi başarmıştır. Müşterilerinin kısa süre içinde yaşadıkları sorunların çözümünü sağlamak için alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet veren firma, mobil ya da web üzerinden iletişim geçecek tüm müşterileri için hızlı hizmetler sunar. Güncel iletişim adreslerini kullanarak kurumsal destek almanız mümkündür.

Getir İletişim Formu

Getir online iletişim formunuz kullanarak her konuda ürün ve hizmetlere ilişkin şikayet, talep veya önerilerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Gerekli kişisel ve iletişim bilgilerinizi ilgili alanlara girdikten sonra mesajınızı da ileterek kurumsal destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hizmet sunan firma kısa süre içinde müşteri beklentilerini karşılayarak kurumsal destek sunmaktadır. Güncel tüm iletişim kanalları üzerinden aktif olarak görüşme sağlamanız mümkündür.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getir müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyen müşterilerin doğrudan iletişim kanalları üzerinden güncel iletişim numaralarını kullanması mümkündür. Aktif iletişim adreslerini kullanarak Getir’in tüm hizmetlerine yönelik bildirimde bulunabilirsiniz. İletişim formu veya iletişim numaralarını kullanarak ister online ister doğrudan görüşme sağlayabilirsiniz.

Getir Kurumsal İletişim E – Posta Adresi

 kurumsal e – posta adresini kullanarak elektronik posta üzerinden talep veya şikayetlerinizi iletmeniz mümkünüdür. Kurumsal firmalar tarafından aktif olarak kullandırılan tüm iletişim kanallarına sahip firma, müşteri memnuniyeti ve müşteri sorunlarının çözümü için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sunmaktadır. E – posta adresi üzerinden sorunlarınızı açık bir şekilde dile getirerek çözüm önerilerini en hızlı şekilde alabilirsiniz. İletişim e – posta adresinin yanı sıra doğrudan iletişim formunuz kullanmanız çok daha kısa sürede kurumsal destek almanız için etkili olabilir. 

Getir Şikayet Hattı

Getir şikayet hattı firmanın tüm iletişim kanalları olarak sıralanabilir. Aktif iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin şikayetlerinizi en kısa süre içinde söz konusu iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. En etkili sonuç alabileceğiniz ve sorunlarınızın en kısa süre içinde çözülerek tarafınıza dönüş yapılacak yöntem ise doğrudan müşteri hizmetleri telefon numarasını aramaktır. Müşteri hizmetlerini arayarak şikayetlerinizi en etkili biçimde Getir’e iletmeniz mümkündür.

Getir Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesaplarını takip ederek Getir’in tüm güncel duyurularından ve kampanyalarından haberdar olabileceğiniz gibi alternatif iletişim kanalları olarak kullanarak da sorunlarınızın çözümü için sosyal medya üzerinden Getir ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal sosyal medya hesaplarını kullanarak sorunlarınız hakkında etkili çözüm önerileri alabilir ve kısa süre içinde yardım alabilirsiniz. Her konuda geri bildirimlerinizi sosyal medya üzerinden rahatlıkla vererek tarafınıza kısa süre içinde dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Getir resmi sosyal medya hesapları:

Arama Terimleri: Getir canlı destek, Getir müşteri hizmetleri, Getir müşteri temsilcisi, Getir iletişim numarası, Getir şikayet hattı, Getir telefon numarası, Getir çağrı merkezi, Getir irtibat telefonu,

Youtube video indir
Exit mobile version