Gratis Müşteri Hizmetleri | Telefon Numarası Ağustos 2022

Gratis Müşteri Hizmetleri | Telefon Numarası Ağustos 2022 ÇağrıMerkezin
Telefon Numarası0(850) 210 69 00
AdresCömert Sk. Yapı Kredi Plaza C Blok Levent  Beşiktaş, İstanbul
SektörGüzellik
Mailinfo @ gratis.com
Görüntülenme574 Kez Görüntülendi.
Website
Eklenme Tarihi25-08-2022

Gratis Müşteri Deneyimi

Diğer firmaların aksine “Koşulsuz iade” imkanı sunan Gratis, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti hususlarında büyük sıçrama yapmıştır. Firma, bu hizmet ile Gratis Kart sahibi olan tüketicilere, satın aldıkları ürünlerden memnun kalmadıkları takdirde ürünü kullanmış olsalar bile 30 gün içerisinde fiş ya da faturaları ile 80 ilde bulunan 650’nin üzerindeki mağazasında koşulsuz iade yapma imkanı sağlamaktadır.

Gratis, geliştirdiği Gratis Kart sadakat programını kullanan tüketicilerin her birine kişiselleştirilebilir kampanya ve fırsatlar da sunmaktadır. Ayrıca tüketiciler tarafından Türkiye’nin en sevilen markalarının belirlendiği Lovemarks 2020 Araştırması’nda ‘Lovemark’ unvanını almıştır. 

Gratis Online Alışveriş

Gratis uygulamasıyla, internet üzerinden 7/24 online alışveriş işlemleri de yapabilmektesiniz. Sade arayüzü ve kullanım kolaylığı ile kullanıcı dostu bir uygulaması bulunmaktadır. Bayanlar yüksek oranda kozmetik ürünü seçerken Gratis markasını tercih etmektedir.

Gratis’de satılan başlıca ürün kategorileri nelerdir?

  • Makyaj Ürünleri
  • Cilt Bakım Ürünleri
  • Saç Bakım Ürünleri
  • Sağlık Hijen Ürünleri
  • Anne & Bebek Ürünleri

Gratis iletişim numarası

Kaliteli mağazacılık anlayışıyla beraber müşteri memnuniyetini birleştirmek isteyen markaya ulaşmak isteyen müşteriler de, Gratis müşteri hizmetleri telefon numarasıyla beraber anında ulaşabiliyor ve görüşlerini paylaşabiliyorlar. İnternetten alışveriş konusunda etkin bir şekilde hizmet veren, mağaza üzerinden de alışverişlerini yapmaya olanak tanıyan Gratis müşteri memnuniyeti en üst seviyede olması adına tüm talep ve sorular hakkında da çağrı merkezinden destek sunmaktadır.

Alakalı İçerik  Canlı TV İzle Kim | Canlı TV İzle Kim İnsta Pro Uygulaması

GRATİS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gratis’in sunduğu tüm ürünlerle ilgili olarak görüşme yapmak istediğinizde Gratis müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp bilgi alabilir, hizmetler hakkında görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Doğru iletişim kanallarını kullanarak siz de istediğiniz her zaman çok yönlü şekilde çözüm üretecek nitelikte müşteri temsilcileriyle aşağıdaki telefon numarasını kullanarak görüşebilirsiniz.

GRATİS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası08502106900

GRATİS Şikâyet Hattı

Her gün saat 10.00 – 22.00 saatleri arasında çağrı merkezi üzerinden bağlantı yaparak görüşebileceğiniz müşteri temsilcileri sayesinde Gratis mağazasına ait tüm hizmetler, ürünler ve yaşamış olduğunuz alışveriş tecrübelerinizdeki olumsuzluklar hakkında şikayet kaydı açabilirsiniz. Kurumsal destek veren Gratis çağrı merkezi sayesinde tüm taleplerinizi bildirerek, müşteri memnuniyeti adına yapılabilir süreçler hakkında da her zaman en iyi bilgiyi ve yönlendirmeyi de temsilcilerle görüştükten sonra alabilirsiniz.

Gratis, mağazacılık dışında online satışı sayesinde hedef kitlesine internet üzerinden de ulaşmayı başaran ve tüm alışverişlerde hızlı çözüm sağlayan bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Yardım ve Destek sayfası ile internet sayfası üzerinden birçok soruya da hızlı yanıt alabileceğiniz şekilde altyapı kurulmuş durumdadır. Dilediğiniz her zaman iletişim sayfasından da yazılı olarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

GRATİS Müşteri Hizmeti Yardım Destek Sayfası: https://www.gratis.com/yardim_ve_destek

GRATİS İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternetten verdiğiniz Gratis siparişlerde sipariş takip süreçleriniz, 7 gün 24 saat boyunca online iletişim kanalları olarak e-posta ya da iletişim sayfası üzerinden alışveriş tecrübelerinizde oluşan aksaklıkları gidermek adına kısa sürede bilgi ve destek alabilirsiniz. Gratis e-posta ve sosyal medya hesapları tamamı aşağıdaki gibidir. Dilediğiniz her zaman bu hesaplardan da ulaşabilir, aktif Gratis kampanyaları ve duyularını anında öğrenebilirsiniz.

GRATİS Destek E-posta Adresiinfo@gratis.com

GRATİS Facebook

GRATİS Twitter

GRATİS İnstagram

Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak Gratis’in tüm ürün ve hizmet detaylarına ilişkin müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Doğrudan hizmet veya ürün aldığınız mağazanın iletişim kanallarını kullanarak işlem gerçekleştirmeniz halinde çok daha etkili biçimde sorunlar hakkında geri dönüşler alabilirsiniz.

  • Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 210 69 00

Gratis Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Gratis müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için her gün saat: 10.00 – 22.00 saatleri arasında aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekecektir. Çalışma saatleri içinde müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Her konuda bildirimlerinizi kısa süre içinde çağrı merkezi telefon numarasını arayarak verebilir, ürün ve hizmetlere yönelik kurumsal iletişim desteği alabilirsiniz. Çalışma saatleri dışında diğer iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Alakalı İçerik  Kira beyannamesi ne zaman verilir 2021? Hazır Beyan Sistemi Gib

Gratis Müşteri Yardım ve Destek Merkezi

Online satış mağazası veya direkt mağazalar üzerinden yaptığınız ya da yapacağınız tüm alışverişler hakkında çözüm önerileri hızlı destek sayfası üzerinde belirtilmiştir. Merak ettiğiniz soruların yanıtını almak ve hızlı yanıtlarla sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlamak için kurumsal müşteri destek merkezi üzerinden yardım almanız mümkündür. İletişim sayfasına veya müşteri hizmetleri yardım merkezine hızlı erişim sağlayarak pratik bir şekilde geri bildirimlerinizi verebilirsiniz.

Gratis İletişim E – Posta Adresi

info@gratis.com elektronik posta adresini kullanarak günün her saatinde firma ile ilgili sorunlarınızı iletebilir veya kurumsal işbirlikleri için resmi yazışmalarınızı başlatabilirsiniz. Doğrudan ve online iletişim kanalları üzerinden müşterilerine kurumsal destek sağlayan firma tarafından günün her saatinde e – posta ve diğer online kanallar üzerinden hizmet verilmektedir.

Gratis Sipariş Takip İşlemleri

Online satış mağazası üzerinden Gratis’ten alışveriş yaptıktan sonra ürünlerinizin son durumu hakkında bilgi sahibi olmak için sipariş takip yöntemlerini kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Doğrudan ‘’Siparişlerim’’ bölümünü kullanarak hesabınız üzerinden online olarak takip etmeniz de mümkündür. Gönderi durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Gratis online mağaza hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Sipariş sürecine ilişkin tüm detaylar için yardım sayfası üzerinden destek alabilirsiniz.

Gratis Şikayet Hattı

Gratis ürün ve hizmetlerine yönelik firmaya şikayet bildiriminde bulunmak için güncel tüm iletişim kanallarını kullanabilir veya doğrudan online iletişim kanalları üzerinden bildirimlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Şikayetleriniz için en kısa sürede yanıt alabileceğiniz ve aktif olarak kullanabileceğiniz en etkili yöntem ise direkt müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür. Firma tarafından bunun dışında herhangi bir özel şikayet hattı belirlenmemiştir.

  • Gratis Şikayet Hattı: 0 850 210 69 00

Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Gratis müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusu kullanıcılar tarafından merak edilir. Müşteri hizmetlerini arayarak kart sorunlarını müşteri hizmetlerinden ücretsiz olarak çözebilirsiniz. Bazen ücretsiz para çekme sistemindeki bir sorun nedeniyle ücretsiz karta puan yüklemek mümkün değildir. Bu gibi durumlarda, ücretsiz müşteri hizmetleri kartın durumunu kontrol etmek için uzaktan yönlendirme sistemini kullanabilir.

Alakalı İçerik  İsveç - Ukrayna Canlı Maç İzle Euro2020 Şifresiz Yayın İşveç - Ukrayna Maçı Seyret Linki

Gratis Çalışma Saatleri

Gratis çalışma saatleri için hafta içi mesai saatleri uygundur. Bu hat 24 saat hizmet veren bir çağrı merkezi değildir. Bu nedenle her türlü soru, dilekçe ve şikayetlerinizi hafta içi mesai saatleri içerisinde insanlara iletmeniz gerekmektedir.

Gratis Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Gratis çağrı merkezi telefon numarası nedir sıklıkla merak edilir. Yukarıda verilen belirlenmiş bir hattı kullanarak müşteri hizmetlerinden ücretsiz ürün bilgileri alabilirsiniz. Böylece indirimli ürünler hakkında bilgi alabilir ve elinizde tatmin edici bir ürün yoksa iade alabilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürününüz varsa ve her zaman ziyaret ettiğiniz ücretsiz mağazalarda bulunmuyorsa, ücretsiz müşteri hizmetlerimizi kullanarak mevcut ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Gratis Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Gratis müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası nedir için tek bir cevap vardır. Hiçbir indirimi kaçırmamak için ücretsiz müşteri hizmetlerimizle satışlarınızdan haberdar olabilirsiniz. Bu bağlamda, avantajlar ve indirim süresi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gratis genel müdürlük adresi : LEVENT MAH. CÖMERT SOK. YAPI KREDİ PLAZA C BLOK K:5 / LEVENT / BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Telefon numarası: (0850) 210 69 00

Gratis İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Gratis insan kaynakları iletişim bilgileri nelerdir sorunuzun cevabı için yukarıdaki numarayı tuşlamanız yeterlidir. İade konusunda bu numaradan bilgi alabilirsiniz. Ürünün açık olmaması ve faturalı olması önemlidir. Aksi takdirde ürünü geri almayacaklardır. Tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 0850 210 69 00 numaralı telefonu arayınız.

Gratis Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Gratis müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir için 0850 210 69 00 telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmet ile ilgili şikayette bulunabilirsiniz.

İnternet üzerinden de aktif olarak satış yapan firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için müşteri hizmetleri sunmaktadır.

Gratis Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 210 69 00

Gratis müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca öneri, soru, istek ve şikayetlerinizi iletebilir müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts