Instagram video indir

Pamukkale Müşteri Hizmetleri | Pamukkale Çağrı Merkezi

Pamukkale Müşteri Hizmetleri | Pamukkale Çağrı Merkezi ÇağrıMerkezin

Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs ulaşımı firmaları arasında yer alan Pamukkale, 1962 yılından beri hizmet vermektedir. Pamukkale, sektörün öncü isimleri arasında yer almakla birlikte müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Türkiye’nin birçok il ve ilçesine seyahat düzenleyen Pamukkale Turizm, İzmir merkezli bir otobüs şirketidir. Denizli’de açılan şirket, ismini buradan almıştır ve daha sonra merkezi İzmir’e taşınmıştır. Aynı zamanda online bilet ve rezervasyon imkanı sunan ilk şirket olma özelliğine sahiptir. Konforlu ve güvenilir otobüslerine ek olarak servis ağının fazla olması gibi sebeplerle kısa sürede büyümüş ve Türkiye’nin en gözde otobüs firmalarından biri haline gelmiştir.

Pamukkale Çağrı Merkezi

Telefon Numarası
Çalışma Saatleri Pamukkale çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Pamukkale Turizm İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi
İletişim Formu Form için tıklayın.
Pamukkale Şube Ve Acenteleri Size en yakın Pamukkale şubesini bulmak için tıklayın.
Online İş Başvurusu Pamukkale Turizm, iş ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak için tıklayın.
E-Bilet E-Biletinizi sorgulamak için tıklayın.
Genel Müdürlük Adresi İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:95 Münir Birsel Plaza K:2 D:4 Çankaya / İZMİR
Genel Müdürlük Telefon Numarası
Sosyal Medya Hesapları Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn

Pamukkale Turizm Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pamukkale hakkında en önemli sorulara göz atmak ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları özenle araştırdık ve en güvenilir kaynaklarla cevaplandırdık! Yorumlarda Pamukkale ile ilgili görüş ve önerilerinizi belirtebilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız!

Pamukkale Jumbo Sefer Nedir?

Pamukkale Turizm’in en yeni uygulamalarından biri olan Jumbo Sefer, yolcuların A’dan Z’ye rahatını ve güvenliğini sağlamak için başlatılmıştır. Pamukkale Jumbo Sefer birçok avantaj sağlar:
Bebekler için oto koltuğu,
İki koltuk arası 77 cm’lik mesafeye ek olarak baldır dayama ve ayak koyma aparatları,
Takım elbise ve özel kıyafetler için özel bölme,
Yeni İstanbul – İzmir otobanı ile daha kısa süreli yolculuk,
Evcil hayvanlar için özel bölüm,
Yol boyunca patlamış mısır ve içecek ikramı.
Buraya tıklayarak Pamukkale Jumbo Sefer hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Pamukkale iletişim numaraları ile jumbo sefer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Pamukkale Turizm’in Sahibi Kim?

Pamukkale Turizm’in sahibi Sadık Bababalım’dır ve 1962 yılında kurulmuştur. Pamukkale Genel Müdürü ise Mustafa Özdalgıç’tır.

Pamukkale Hangi İllere Gidiyor?

1962 yılından beri sefer ağını büyütmeyi başaran Pamukkale Turizm, 30’u aşkın ile gitmektedir. Pamukkale’nin gittiği şehirler şöyle:
Ankara,
İzmir,
İzmit / Kocaeli
Sakarya
İstanbul
Denizli
Muğla
Yalova
Aydın
Balıkesir
Burdur
Zonguldak
Tekirdağ
Antalya
Bursa
Eskişehir
Çanakkale
Isparta
Kırklareli
Kütahya
Manisa
Uşak
Bilecik

Pamukkale Turizm’in Kaç Tane Otobüsü Var?

Pamukkale Turizm, 600 araçlık filosuyla hizmet vermektedir. Pamukyol, Jumbo ve Teknobüs otobüslerinin tamamı periyodik olarak kontrol ediliyor ve gerekli bakımları yapılıyor.

Pamukkale Turizm Bileti Nasıl İptal Edilir?

Pamukkale Turizm bilet iptali için Pamukkale acentelerine başvurabilir veya Pamukkale telefon  numarasını arayabilirsiniz. Bilet iptali, yolculuktan 2 saat öncesine kadar gerçekleştirilebiliyor. Ancak internetten alınan biletlerin yolculuktan 6 saat öncesinde iptal edilmesi gerekiyor.

Pamukkale Bileti İptal Edince Para İade Olur Mu?

Pamukkale’den aldığınız bileti iptal ettirdiğinizde paranızı iade alabilirsiniz. Ancak acentelerden alınan biletler yolculuktan 2 saat önce, internetten alınan biletler ise yolculuktan 6 saat önce iptal edilebiliyor. Bu şartları taşıdığınız takdirde paranızı geri alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Pamukkale iletişim  numarası ile görüşmeniz gerekiyor.

Pamukkale Açık Bilet Nedir?

Pamukkale açık bilet uygulaması güzergah, tarih vb. bilgilerin yer almadığı bir işlemdir. Yolcular açık bileti 1 sene içinde kullanabilir. Bu sayede açık bilet müşterileri, bilet fiyatlarının değişikliğinden etkilenmez. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. 

Pamukkale Turizm Evcil Hayvan Alıyor Mu?

Kedi, köpek, kuş vb. 8 kg altındaki evcil hayvanlarınızı Pamukkale Turizm ile götürebilirsiniz. Pamukkale turizm aşı karnesi olan evcil hayvanları kabul ediyor. Ancak hayvanların kafeste seyahat etmesi gerekmektedir. 

Pamukkale müşteri hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Pamukkale müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca Pamukkale müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Pamukkale müşteri hizmetleri hızlı ve kolay ulaşım imkanları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Pamukkale müşteri hizmetleri Açık bilet hizmeti. Pamukkale müşteri hizmetleri Evcil hayvan alıyor mu.

Youtube video indir
Exit mobile version