Aras Kargo Takip Sorgulama, Aras Kargom Nerede 2022

Aras Kargo Takip sorgulama nasıl yapılır, Aras kargom nerede nasıl öğrenilir, aras kargo takip numarası nereden bulunur?
Aras Kargo Takip Sorgulama, Aras Kargom Nerede 2022 ÇağrıMerkezin

Aras Kargo takip kodunuzla sorgulama yapmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Eğer bir eticaret sitesinden alışveriş yaptıysanız paketinizin yerini öğrenmek için irsaliye veya fatura numaranızı da kullanabilirsiniz.

Bu yazı 3 October 2022 tarihinde güncellenmiştir. Aras Kargo Takip Sorgulama yapmak için Yurt içi Kargo Takip sayfasına bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu öğrenmek için Aras Kargo Çağrı merkezini ya da size en yakın şubeyi arayabilirsiniz. Bazı alışveriş siteleri kargo takip kodunu size SMS veya e-posta ile ulaştırırken bazıları da paketi kargo şirketine teslim ettikten sonra kargo şirketinin SMS atmasını sağlamaktadır.

Aras Kargo Hakkında

Aras Kargo, Türkiye‘de faaliyet göstermekte olan bir kargo şirketidir. 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama‘nın ardından taşımacılıkta da 1989‘da faaliyete geçen şirket, Aras Kargo‘nun da temellerini oluşturmuştur.

Aras Kargo Nasıl Takip Edebilirim?

Aras Kargo takip numarasını aşağıda ki “Kargo Takip Kodu” kutucuğuna girdikten sonra “Kargo Sorgula” butonuna tıklayınız. Sistem kargo sorgulama işleminizi tamamladığında sonuçlar sayfada görüntülenecektir. Sorgulama sonuçları doğrudan aras kargo veritabanından alınmaktadır.

Aras Kargom Nerede

Aras Kargo takip numarası ile yaptığınız sorgulamalarda bir sonuç alamıyorsanız yada numaranızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız aras kargo müşteri hizmetleri (444 2552) yada en yakın kargo şubesini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Fiyat Bilgisi ve Teslimat Süresi

Kargo ücretlerinin belirli bir standart kesin tarifesi yoktur.Kargo ücreti gönderinin ağırlığına ve genişliğine göre değişiklik gösteriyor.Ancak aşağı yukarı en hafif ve hacmi en küçük bir paket Türkiyenin bir ucundan diğer ucuna standart ücret olarak 10 – 12 tl arası diyebiliriz.
Teslimat süresi ise : 0 -600 km ye kadar mesefaye 1 günde teslim edilir , 600 km’den daha uzak mesafelere teslimat süresi en geç 2 gündür.Bu özellikler sadece Aras Kargo’ya göre geçerli değil bütün kargo şirketleri için geçerlidir.

Alakalı İçerik  Dizipal Güncel Giriş Adresi 2022 - Ağustos 2022 Güncel

Aras Kargo Kaç Günde Gelir?

Edirne ve Hakkari arasındaki mesafeye göre süre hesaplandığında kargonuz 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. Bununla birlikte Aras Uçak Kargo hizmetini kullandığınızda gönderinizi 1 günde teslim alabiliyorsunuz.

Aras Kargo Fiyat Hesaplama

Aras Kargo’nun Aras Standart Dosya, Aras Standart Kargo, Aras Günaydın ve Aras Uçak gibi servisleri bulunmaktadır. Kargo ücretleri kargonuzun ağırlığına, seçtiğiniz hizmete ve mesafeye bağlı olarak değişmektedir.

Aras Kargom Nerede?

Kargo takip ile ilgili sorun yaşıyorsanız altta bulunan müşteri hizmetleri iletişim bilgileri ile iletişime geçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri: 444 25 25
Eposta Adresi: info@araskargo.com.tr
Web Sitesi: https://www.araskargo.com.tr/

Aras Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

Hafta içi : 08:30 – 18:30 Hafta sonu Cumartesi : 08:30 – 15:30 Pazar : Kapalı / Ayrıca Aras Kargo dini bayramlarda ve diğer resmi tatillerde hizmet vermemektedir.
Bu saatler genel iletişim ve hizmet saatleridir.Kargo teslim süreleri ise bulunduğunuz yerde ki personele bağlı olarak saat 19:00 ve 21:00’e kadar uzayabilir.

Aras Kargo Genel Merkez İletişim

Genel Merkez Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuzsultanselim Caddesi No:2 Aras Plaza Kavacık,İstanbulTel: 0 (216) 538 55 00 Fax: 0 (216) 538 56 52
Resmi Web Sitesi : https://www.araskargo.com.tr/ E-Mail:bilgi yok

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts