Cinemaximum Müşteri Hizmetleri | İletişim | Telefon Numarası 23 Ağustos 2022

Cinemaximum müşteri hizmetleri, Cinemaximum iletişim ve telefon numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
Cinemaximum Müşteri Hizmetleri | İletişim | Telefon Numarası 23 Ağustos 2022 ÇağrıMerkezin

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Bilgileri 23 Ağustos 2022

Cinemaximum Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 220 09 67
Çalışma SaatleriPazartesi – Perşembe 08:45 – 23:45
Cuma – Cumartesi Pazar: 08:45 – 01:15
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Cinemaximum İletişim

Cinemaximum Şikayet Hattı0850 200 87 87
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimarssinema@hs02.kep.tr
En Yakın CinemaximumSize en yakın Cinemaximum’u bulmak için tıklayın.
İletişim FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıCinemaximum yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Vizyondaki FilmlerCinemaximum vizyondaki filmleri incelemek için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiDereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No: 4 Kat: 1 Ortaköy – Beşiktaş / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 281 01 42
Sosyal Medya HesaplarıFacebookTwitter, Instagram, YouTube

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Cinemaximum müşteri hizmetleri şikayet işlemleri ve çok daha fazlası konusunda firmayı aramanız gerekiyor. Bu konuda sizlere günün birçok saatinde aktif olarak hizmet veren çağrı merkezi personelleri aynı zamanda tüm şikayetlerinize de çözüm üretmektedirler. Bu konuda yorum ve öneriler forumu üzerinden de isteklerinizi rahatlıkla dile getirebilirsiniz. Yorum ve öneriler kısmı Cinemaximum kurumsal web adresi üzerinden ulaşılabilmektedir. Yaşanılan tüm sorunlar ya da almak istediğiniz bilgiler konusunda şu iletişim numaralarını kullanabilirsiniz:

  • Telefon: 0850 220 09 67
  • Eposta Adresi: info@marssinema.com
  • Çalışma saatleri 08:45 ile 00:15 arasıdır. (Cuma, Cumartesi, Pazar, dini ve milli bayramlar)
  • Diğer günlerde çalışma saatleri 09:45- 23:15 arasıdır.
Alakalı İçerik  Sıfır Araç Fiyatlarına yüzde 4-10 arasında zam geliyor!

Kısa süre içerisinde tüm sorularınıza yanıt verilmekle birlikte şikayetleriniz için de kayıtlar alınmaktadır.

Cinemaximum Müşteri Temsilcisi

Cinemaximum sinema salonları gişesinden bilet satın alma işlemi yapabildiğiniz gibi bu işlemleri daha öncesinden web sitesi aracılığıyla yapabilirsiniz. Sinema seyrinizin başlangıcında ve sonrasında yaşadığınız tüm problemleri çözüme kavuşturmak için 0850 220 09 67 numaralı Cinemaximum çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca info@marssinema.com mail adresiyle yazılı ve görsel olarak iletişim kurmanız da mümkün. Cinemaximum çağrı merkezi, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri ve resmi tatillerde 08:45 – 00: 15 arası hizmet verirken, diğer günlerde 09:45 – 23: 15 arası işlem görmektedir.

Bilet alma işlemi sırasında fazladan para çekimi, bilet alma işleminin gerçekleşmemesi, yanlış bilet seçimi, yanlış koltuk seçimi, fazla bilet seçimi gibi gerçekleşecek tüm sorunlara çözüm olarak bu kanalı kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden satın aldığınız biletleri sinema gişesinden basılı bir şekilde alabilir, dilerseniz saklayabilirsiniz. Bilet iptal etme işlemleri ve yanlış bilet hakkında düzeltme işlemlerini filmin başlamasına 1 saat kalaya kadar rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Sinema salonlarında yaşadığınız sıkıntılar, personel rahatsızlığı gibi durumlar bu hat aracılığıyla iletebilir ve raporlanmasını sağlayabilirsiniz.

Cinemaximum Vizyon

Cinemaximum, sadece bir sinema salonu değil, kişilerin unutamayacağı güzel bir deneyim yaşatmak amacıyla hareket etmektedir. Firma bünyesinde birçok ayrıcalıklı sinema salonu bulunmakta. Ev rahatlığında sinema keyfi, Skybox, deri koltuklara sahip Premium sinema, gerçeğe en yakın teknolojiye sahip İmax, 4DX teknolojisi, Starium, ScreenX, Tempur sinema, filme göre hareket eden koltuklar, MPX ve çocuklara özel sinema salonu gibi birçok farklı sinema salonu modeline sahiptir.  Cinemaximum ile yaşadığınız sinema tecrübesi sizi filmin içinde hissettirmeyi başaracaktır.

CİNEMAXİMUM ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

PNR kod ya da maximum seans, Turkcell vb. gibi kampanyalar ile alınan biletlerin iadesi ne yazık ki mümkün değildir. Bunun dışında satın almış olduğunuz biletlerinizi eğer bastırmadıysanız son bir saate kadar site üzerinden yapabilirsiniz. Satın alınan biletler bastırıldıysa ve bir saatten az bir süre kaldıysa gişelerden iade edebilirsiniz. Birebir değişim yapılamamakta ancak iade ettiğiniz biletlerinizin ücretleri ile yeniden sinema bileti alabilirsiniz.

Alakalı İçerik  ATM Kartımı Yuttu ne yapmalıyım? 2022

Vizyona giren filmler izleyicilerin talep yoğunluklarına göre vizyonda kalma süreleri değişmektedir. Aynı şekilde salon tahsisini de belirleyen önemli unsurlardan biri de bu durumdur. Grup olan izlemek istediğiniz filmler için herhangi bir ücret indirimi olmazken grupça izlemeniz için salonlar tahsis edilebilmektedir.

Cinemaximum şikayet hattı , yaşamış olduğunuz sorunları iletebileceğiniz telefon numarası dışında site üzerinden iletişime geçebileceğiniz yorum ve öneriler formundan iletişime geçebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sorunları kısa sürede çözüme kavuşturarak sizlerin memnuniyetini sağlamak firmanın birinci önceliği arasındadır.

CGV Cinema Club üyesi olarak hem konforlu ortamda fimlerinizi izlerken hem de puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları yine fimlerde kullanabilirsiniz. Puanlarınızı kullanmak istediğiniz zaman gişede bunu belirtebilir ayrıca kimliğinizi göstererek kolaylıkla kullanabilirsiniz.

CİNEMAXİMUM MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Günümüzde bir çok şehirde kaliteden ve konfordan taviz vermeyen cinemaximum haliyle bu kadar büyük kitleye hitap edebilmek adına yaygın olarak müşteri hizmetleri ağını kullanmaktadır. Birbirinden farklı kampanyalar ile sizlere en güncel filmleri sunan firma sizlerin desteği ile büyümesine ve gelişmesine devam etmektedir.

Cinemaximum müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak size en yakın sinema salonunu öğrenebilir, film ve seans bilgilerini öğrenebilir, bilet açığa çıkarma ve bilet rezervasyonu gibi işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Ayrıca bu çağrı merkezi üzerinden memnuniyetinizi, istek, şikayet ve önerilerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Cinemaximum sinemalarına ait çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu numara üzerinden sormak istediklerinizi iletebilir ya da şikayetlerinizi aktarabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen ve müşteri memnuniyeti açısından hassas davranan firmaya 0850 220 09 67 numaralı iletişim telefon numarası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Cinemaximum çağrı merkezi numarası Cuma, Cumartesi, Pazar günleri, dini ve resmi tatillerde saat 08:45-00:15 arası, diğer günlerde ise saat 9:45-23:15 arası hizmet vermekte ve numara aktif olarak sizlere en kısa sürede çözümler sunabilmektedir.

Alakalı İçerik  Kleinumzüge - günstig und schnell mit einem Möbeltaxi

Cinemaximum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 220 09 67

Cinemaximum E-Posta Adresi
info@marssinema.com

Cinemaximum bilet nasıl iptal edilir?

Fazla bilet satın almışım, bir kısmını iade etmek/değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim? Henüz biletini bastırmadıysan seansın başlamasına bir saat kalana kadar sitemizden; biletin basılı ise ya da seansın başlamasına bir saatten daha kısa süre varsa sinema gişesinden iade yapabilirsin.

Sinema bileti iade edilir mi?

Satın almış olduğunuz sinema biletlerini buraya tıklayarak seans saatinden 1 saat önceye kadar iade edebilirsiniz. *PNR numaraları ile alınan biletlerin iadesi yapılmamaktadır. *Hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Cinemaximum PCR testi kalktı mı?

Bu doğrultuda aşı olmayan kişilerin; konser, sinema ve tiyatro gibi vatandaşların toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımında 18 yaş ve üzeri için uygulanacak negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu getirilmiştir.

Cinemaximum hangi firmaya ait?

CGV Mars Cinema Group; 2001 yılında teknoloji ve konforu, beklentilerin üzerinde hizmet anlayışı ile birleştirerek, Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulmuştur.

Bilet Al nasıl iptal edilir?

Biletinizin iptali için https://www.biletall.com/biletiptali linkine tıklayıp, sizden talep edilecek olan bilgileri girerek biletinize ulaşabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Cinemaximum hizmet bedeli nedir?

Biletin internetten satılmasına ilişkin hizmet bedeli olan 1,5 TL, bilet fiyatına dahil değildir. İnternetten satılmasına ilişikin işbu hizmet bedelinde Cinemaximum.com.tr’nin değişiklik yapma hakkı saklıdır. İnternet bilet satış hizmetine ilişkin ücrette değişiklik olabileceğini Müşteri kabul ve beyan eder.

Cinemaximum e bilet nasıl kullanılır?

Biletini cinemaximum.com.tr veya Cinemaximum mobil uygulamasından al, gişeye uğramadan film keyfini yaşa! Dilersen e-biletini seans saatinden 45 dakika sonra buraya tıklayarak görüntüleyebilirsin. * Cinemaximum MarkAntalya ebilet kapsamında değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts