The latest online video downloader allows you to save your favorite Instagram content in high quality for free and in less than a minute. IG Downloader - Instasupersave.

Biotrend, 19-20-21 Nisan tarihlerinde halka arz edilecek

Biotrend, 19-20-21 Nisan tarihlerinde halka arz edilecek ÇağrıMerkezin

Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.’nin (BIOEN) 19-20-21 Nisan tarihlerinde 16,50 – 18,00 TL fiyat aralığında talep toplama yöntemi ile halka arz ediliyor.

Tera Yatırım’ın halka arzda konsorsiyum üyesi olarak yer aldığına işaret edilen açıklamada, ”Şirket, sermaye artırımı yoluyla 22.000.000 adet pay ve ortak satışı yoluyla 14.666.666 adet pay olmak üzere toplam 36.666.666 adet payın halka arzını gerçekleştirecektir. Şirketin 5.000.000 adet pay için ek satış hakkı bulunmaktadır. Yatırımcılar, Tera Yatırım Online şubesi ve 0212 365 10 00 çağrı merkezinden (BIOEN) halka arzına katılabilir ve detaylı bilgi alabilir.”

Tera Yatırım Hakkında:

Güçlü özsermaye ve uzman kadro ile yola çıkan, eski ismi Stok Menkul Değerler A.Ş. olan Tera Yatırım, 1990 yılında kuruldu. 2005 yılında ortaklık yapısı değişerek günümüzdeki pay sahipleri ile yoluna Tera Yatırım olarak devam etti. Tera, eski Roma bolluk ve verimlilik tanrıçası “Terra” isminden esinlenerek türetilmiş bir isimdir.

Tera Yatırım’ın asıl amacı müşteri odaklı bir kurum kültürüyle Türkiye’de aracı kurumlar arasında öne çıkmak ve kaliteli hizmet sağlamaktır. Müşteri memnuniyetine önem veren Tera Yatırım, hukuk ve mevzuattan kaynaklanan her türlü yükümlülüğü titizlikle yerine getirmektedir.

Temel prensipleri arasında etik kurallara bağlılık, ileri görüşlülük, bağımsız aracı kurum kimliğinin korunması, müşteriler, çalışanlar ve ortaklar için katma değer yaratmak yer alıyor.

Pay Piyasası ve Türev Araçlar Piyasasında Faaliyetlerini sürdüren Tera Yatırım, Sermaye Piyasası Kurul’un “Geniş Yetkili Aracı Kurum” lisansına sahiptir.

Hibya Haber Ajansı

Online roulette, blackjack, baccarat and all sorts of live dealer games at New Gambling Sites in Australia
Exit mobile version