Gardrops İletişim | Müşteri Hizmetleri | Telefon Numarası Ağustos 2022

Gardrops İletişim | Müşteri Hizmetleri | Telefon Numarası Ağustos 2022 ÇağrıMerkezin
Şirket Adı:GARDROPS ELEKTRONİK HİZMETLER TİC. ve A.Ş.
Şirket Logosu: 
Müşteri Hizmetleri Numarası:Telefon iletişimi kurmuyorlar. Mail olarak iletişime geçilebilir.
Telefon Direkt Bağlanma: –
Genel Müdürlük Telefon: –
İletişim Adresi:OSMANAĞA MAH. GENERAL ASIM GÜNDÜZ CAD. No:22 D:4 Kadıköy/İstanbul Türkiye
Mail: destek@gardrops.com
Web Site:https://www.gardrops.com
Canlı Destek: –
Sosyal Medya:https://twitter.com/gardrops
https://www.instagram.com/gardrops/
Wikipedia: –

Gardrops Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Gardrops müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Gardrops müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: Bu uygulama telefon yoluyla değil e mail ile iletişim kurmaktadır.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Gardrops müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Kadıköy bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • Kargoist Genel Müdürlük Telefon Numarası: Bu uygulama ile telefon bağlantısıyla iletişim sağlanmadığından dolayı destek@gardrops.com adresinden bağlantı kurulmaktadır.
  • Gardrops Genel Müdürlük Adresi: Osmanağa mahallesi, General Asım Gündüz caddesi, No:22, Daire:4, Kadıköy/İstanbul/Türkiye.

Gardrops İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Gardrops firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve e-mail adresinden ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • Gardrops İnsan Kaynakları Telefon Numarası: destek@gardrops.com
Alakalı İçerik  Konuşanlar 68.Bölüm İzle | Konuşanlar Bilet

Gardrops Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Gardrops müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Gardrops müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Gardrops Şikayet Hattı Telefon Numarası: Herhangi bir telefon yoluyla iletişim kurulmadığından dolayı destek@gardrops.com adresiyle iletişime geçilmelidir.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Gardrops sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi tüm bu hizmetlerden önceden yararlanma fırsatları vermektedir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Gardrops Müşteri Temsilcisi

Gardrops müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Gardrops müşteri temsilcisi ile iletişim kurmak isteyen kişiler destek@gardrops.com mail adresini kullanmaktadır. Uygulamanın kullanımı, kişisel hesap bilgileriniz, alışverişleriniz, satıcılar ve diğer tüm konularda bilgi almak için mail adresini kullanabilirsiniz. Destek ekibinin ilk görevi, sistemin sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlamaktır. Bu yüzden satıcı ile alıcı arasında yaşanabilecek olası problemler çözümlenmektedir.

Gardrops sistemi, alıcı ile satıcı arasında köprü görevini üstlenmektedir. Alıcının yaptığı ödemeler havuz sisteminde biriktirilir ve kargo eline ulaştıktan sonra yaptığınız onay ile miktar satıcının hesabına yatırılmaktadır. Ürün hatalı, yanlış veya kusurlu ise durumu Gardrops destek ekibine bildirerek işlemlerin iptal edilmesini sağlayabilirsiniz. Alıcı ürünü tekrar satıcıya gönderirken havuzdaki para alıcıya iade edilir.

Uygulamanın geliştirilmesi, hataların düzeltilmesi, iyileştirmelerin yapılması, memnuniyetin sağlanması ve mağduriyetlerin ortadan kaldırılması için Gardrops müşteri hizmetlerine soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim yapabilirsiniz. Kullanıcıların deneyimleri büyük bir titizlikle incelendikten sonra Gardrops müşteri temsilcisi tarafından dönüş sağlanmaktadır.

Alakalı İçerik  Aras Kargo Müşteri Hizmetleri | Aras Kargo Çağrı Merkezi

Gardrops uygulaması ile neler yapabilirim?

Gardrops iletişim ve uygulaması ile şunları yapabilirsiniz;

  • İkinci el eşya fiyat karşılaştırması yaparak size uygun olanı satın alabilirsiniz
  • Size ait eşyalarınızı satabilir veya sürekli satışlar yapabilirsiniz
  • Gardrops uygulamasını indirerek beğendiğiniz satıcıları takip edebilir yeni ürünlerden haberdar olabilir ve satıcı hakkında yorum yapabilir, satıcıyı puanlayabilirsiniz.

Gardrops uygulamasını nasıl indirebilirim?

Gardrops uygulamasını googleplay ile Android cihazlarınıza, Appstore ile de IOS telefonlarınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz.

OSMANAĞA MAH. GENERAL ASIM GÜNDÜZ CAD. No:22 D:4 Kadıköy/İstanbul Türkiye

GARDROPS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Var mı?

Doğrudan Gardrops internet sitesini müşteri destek telefon numarası bulunmamaktadır. Site içerisinde tüm bilgiler yer alırken, faydalanacağınız şey internet sitesinde basit bir şekilde üyelik oluşturmak, ilan girmek veya ilanlara göz atarak alışverişlerinizi gerçekleştirmek olacaktır.

Gardrops’ta Satış Nasıl Yapılır?

Kıyafetlerinizi artık giymiyorsanız ve satılabilir durumdaysa, fotoğraflarını çekip paylaşın ve satıcılarla Gardrops üzerinden iletişimde olun. Satın alan bir kişi çıktığında ise kargo ile göndererek kazancınızı hesaba yükleyebilirsiniz.

Ürünü sattıktan sonra kredinize yüklenen tutarları IBAN banka hesabınıza çekebiliyorsunuz. Para çekme talepleriniz ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanır ve talep ettiğinizde de bu ödemeler sizlere ulaşmış olacaktır.

Gardrops ile Satın Alma Nasıl Yapılır?

Beğendiğiniz bir kıyafeti almak istediğinizde, en uygun fiyata bulduğunuz bu kıyafetleri “Hemen Al” butonuyla direkt kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz. Ürün satıcı tarafından kargoya verildiğinde, direkt olarak sizlere bildirim gelecektir. Kargo sizlere ulaştığında ve sorunsuz olarak ürününüzü aldığınızda ise, ücret karşı tarafa gönderilir.

Güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz, markalı ürünlerin satışlarında da %100 orijinal marka olduklarını beyan eden ve buna göre de ücretsiz iade garantisi sunan Gardrops, doğrudan mobil uygulamalarda aktif şekilde kullanılan bir yapıdır.

GARDROPS E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternet üzerinden pratik bir ulaşacağınız gibi mobil telefonunuzdan da her zaman erişerek, hesabınızda ikinci el kıyafetlerinizi satabileceğiniz bir yapı olan Gardrops ile birlikte siz de her zaman kazanç elde edebilirsiniz. Destek almak istediğiniz herhangi bir konuda aşağıdaki e-posta adresini kullanabilir ve bilgi, destek alabilirsiniz.

Alakalı İçerik  Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru

GARDROPS Eposta Adresidestek@gardrops.com

Belirli dönemlerde güne özel kampanyalar olduğu gibi çeşitli duyurular hakkında hem bilgi almak hem de bilgi sahibi olmak istediğinizde aktif şekilde aşağıdaki sosyal medya hesaplarından da Gardrops ile iletişimde olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanan markanın tüm hesapları aşağıdaki gibidir:

GARDROPS Facebook

GARDROPS Twitter

GARDROPS İnstagram

GARDROPS ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Gardrops çağrı merkezi hakkında bilgi verdiğimiz bu makalede siparişlerinizle alakalı yaşamış olduğunuz sorunları ve ürünler hakkında sormak istediğiniz soruları nasıl iletebileceğiniz hakkında bilgiler verilmekte. Gardrops’a ulaşabileceğiniz bir telefon numarası var mı sorusu aklınıza geliyorsa makalemizin devamını okuyarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Gardrops alışverişin ardından da müşterilerine müşteri hizmetleri mail adresi üzerinden hizmet vermektedir. Bu mail adresinden Gardrops müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmayan Gardrops’a şuan için sadece mail üzerinden ulaşabilmektesiniz.

Gardrops Çanta İletişim Mail Adresi
destek@gardrops.com

Gardrops iade ücreti ne kadar?

Gardrops kime bağlı?

Ertuğrul Özpolat tarafından kurulan Gardrops, kullanılmayan kıyafetlerin ve aksesuarların satışına ve takas edilmesine aracılık eden bir girişim. Satıcılar, Gardrops mobil uygulamalarıyla satmak istediği ürünleri fotoğraflarını çekip siteye yükleyebiliyor.

Gardrop iade ücreti ne kadar?

Gardrops‘ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez. Kargo Bedava olduğundan, satıcı daha çok ürün satabilir. Gardrops üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece Gardrops sipariş numaralarını Kargo gişe görevlisine vermeleri yeterlidir. Kargo şubelerinde ödeme yapmak gerekmez.

Gardrops da iade var mı?

Gardrops uygulamasından satın alınan ürünler, iade sözleşmesi kapsamında değerlendirilirse, ürünün geri gönderilmesi ile ürün bedelini müşteriye ödemekle yükümlüdür. Müşteriler ürünleri herhangi bir iade veya kargo ücreti ödemede geri iade gönderebilir.

Gardrops para iadesi kaç gün sürer?

Teslim gününden itibaren 1 (bir) gün içerisinde iade bildiriminde bulunulmaması halinde ürün bedeli Gardrops tarafından Satıcı hesabına gönderilecektir.

Gardrops kargo ücreti kime ait?

Gardrops‘ta Kargoyu Kim Öder? Gardrops‘ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez. Kargo her iki taraf için de ücretsizdir.

Gardrops hizmet bedelini kim öder?

en uygun fiyatlarla, en güvenli şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak. Bu sebeple, Gardrops‘ta satış yaparken komisyon ödenmez. alışveriş sırasında alıcıdan uygun bir hizmet bedeli alarak karşılar.

Gardrops gelen kargoyu almazsak ne olur?

Alıcı tarafından kargonuz teslim alınmaz ise, kargo tarafınıza geri döndüğünde iadeden kaynaklı ödeyeceğiniz kargo bedeli alıcıya iade edilecek tutardan kesilerek Gardrops cüzdanınıza eklenecek ve sipariş iptali sağlanacaktır. Bu işlemi yapabilmek için kargonun tarafınızdan teslim alması gerekmektedir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts