Carrefour Müşteri Hizmetleri | İletişim Eylül 2022

Carrefour Müşteri Hizmetleri | İletişim Eylül 2022 ÇağrıMerkezin

Carrefour Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 10 00
Çalışma SaatleriHaftanın her günü 08:00 – 00:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Carrefour İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 10 00
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresibilgi@carrefoursa.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp Destek 444 10 00
Yardım SayfasıCarrefourSA yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks0216 655 00 60
Genel Müdürlük AdresiCarrefourSA Plaza, Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:67/A Blok:B Maltepe/Istanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0216 655 00 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, InstagramYouTube, LinkedIn

Firmanın resmi web sayfası üzerindeki müşteri hizmetleri sekmesi altında yer alan sizi dinliyoruz kısmına tıklayarak Carrefour iletişim formu sayfasına ulaşabilirsiniz. Sorularınız, fikirleriniz ve önerileriniz gibi birçok farklı konuda iletişim formunu kullanarak cevap bulabilirsiniz.

Sayfadaki formda yer alan adınız soyadınız sekmesini, e-posta adresiniz sekmesini, eğer bulunuyorsa CarrefourSA Kart no bilginizi, cep telefonu bilginizi ve yapmak istediğiniz açıklamayı girmeniz gerekiyor. Son noktada alt kısımda Ben Robot Değilim sekmesine tıklayarak istenilen yönergeyi gerçekleştirdikten sonra kaydet butonuna tıklayarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu işlem sonrasında firma bildirimlerinizi yaklaşık 2 iş günü içerisinde cevaplamaktadır.

Carrefour İletişim Numarası Nasıl Öğrenilebilir?

CarrefourSA resmi web sayfası üzerinde müşteri hizmetleri sekmesi altında yer alan veya iletişim sekmesi altında yer alan Carrefour iletişim numarası bilgilerini kullanarak da firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bu noktada iletişim sekmesi altında sunulmuş olan telefon numarası olarak

Alakalı İçerik  Türk Telekom Faturasız Paketler 2022

Carrefour Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0216 655 00 00 numarası kullanılabilir.

Yine fax iletişimi için 0216 655 00 50 numarası kullanılabilir.

Müşteri hizmetleri sayfası altında sunulan şekilde Carrefoursa çağrı merkezi numarası olarak ise

444 10 00 numarası kullanılabilir.

Çağrı merkezi numarası ile birlikte hizmetlerine bağlanabilir ve görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İletişim bilgileri altında kullanılan numaralar ile direkt bir şekilde ilgili konularda genel müdürlük ile görüşme sağlayabilirsiniz.

CarrefourSA Katalog Sayfası Nerede?

Her markette olduğu gibi CarrefourSA’nın da her hafta ve aylık çıkan katalogları bulunmaktadır. Bunun için dilediğiniz her zaman https://www.carrefoursa.com/kataloglar adresi üzerinden katalogların güncel hallerini bulabilir, istediğiniz şekilde de bilgi sahibi olabilirsiniz.

CARREFOUR Müşteri İletişim Formu

Herhangi bir şikâyetiniz olduğunda ya da memnuniyetsizliğiniz olduğunda dilediğiniz her zaman siz de CarrefourSA yetkililerine aşağıdaki bilgiler dahilinde ulaşabilirsiniz. İletişim kanallarıyla beraber genel olarak istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

CARREFOUR İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.carrefoursa.com/sizidinliyoruz

CARREFOUR E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Herhangi bir soru, sorun ya da benzer konuda merak ettiklerinizi sormak için aşağıdaki e-mail adresini kullanabilirsiniz. Her zaman CarrefourSA’nın bu Bilgi e-mail adresini kullanarak iletişimde kalabilirsiniz. Ek olarak günlük veya haftalık fırsat ürünlerinden yararlanmak için de dilediğiniz her zaman sosyal medya üzerinden de takipte olup marketin tüm indirimlerini kaçırmadan siz de takipçisi olabilirsiniz.

Eposta Adresibilgi@carrefoursa.com

CARREFOUR Facebook

CARREFOUR Twitter

CARREFOUR İnstagram

CarrefourSA E-Posta Adresi

Tüketiciler ister gıda ürünleri olsun ister zücaciye, CarrefourSA mağazalarından satın aldıkları her türlü ürün ya da gördükleri hizmet ile alakalı pek çok farklı konuda profesyonel olarak destek alabilmektedir. Bu amaç doğrultusunda hizmet veren CarrefourSA müşter hizmetlerine ulaşabilmek için de çeşitli yol ve yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan biri de firmanın e-posta adresidir.

Alakalı İçerik  Dizipal323 com | Dizipal Güncel Giriş Adresi Dizipal323.com

Carrefoursa müşteri hizmetleri ile mail yolu üzerinden iletişim kurmak isteyenler, firmanın e-posta adresine dilediği konu ile alakalı mail atabilmektedir. CarrefourSA e-posta adresi ise; bilgi@carrefoursa.com olarak bilinmektedir. Kurumsal olarak faaliyet gösteren bu e-posta adresi üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebilirken, genel müdürlüğe mail atmak isteyenlerin ise kutaykartallioglu@carrefoursa.com adresini kullanması gerekmektedir.

CarreforuSA Online İletişim Formu

CarrefourSA müşteri temsilcileri ile görüşme yapabilmenin ve bu birimden destek alabilmenin tek yolu elbette ki e-posta adresi ya da telefon numarası değildir. Mağaza müşterileri ihtiyaç duydukları her türlü konuda online iletişim formunu doldurarak da yardım talebinde bulunabilmektedir.

CarrefourSA internet sitesi üzerinden “Sizi Dinliyoruz” başlığı altında ulaşabilmenin mümkün olduğu Carrefoursa Online İletişim Formu, tüketicilerin sorunlarını, sorularını, isteklerini, öneri ve şikayetlerini firmaya iletebilmesinin bir başka yolu olarak değerlendirilmektedir. CarrefourSA müşterileri bu kanal üzerinden isim, soy isim, iletişim bilgileri ve açıklamalarını yazarak ihtiyaç duydukları konularda destek alabilmekte, şikayetler içi çözüm üretilmesini sağlayabilmektedir.

Carrefour iletişim 444

Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 10 00.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts