Hollanda GP: Zandvoort Ne zaman & Saat Kaçta & Canlı İzle

Hollanda Grand Prix ne zaman, hangi tarihte yayınlanacak? Zandvoort GP saat kaçta hangi kanallardan yayınlanacak? Formula 1 puan durumu
Hollanda GP: Zandvoort Ne zaman & Saat Kaçta & Canlı İzle ÇağrıMerkezin

Yarış hangi kanallarda canlı izlenebilecek?

1.S Sport Plus

S Sport’un web sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden sunmuş olduğu bir içerik servisi hizmeti mevcuttur. Bu içerik servisi S Sport Plus’tır. S Sport Plus üzerinden antrenman turları, sıralama turları ve yarışlar takip edilir.

S Sport Plus’ın geçen yıllardan farklı olarak bu seneye özel yapacağı bir uygulama da mevcut. Cuma günü gerçekleşecek olan 1. ve 2. sıralama turlarını canlı olarak yayınlanması gerçekleşecek. İzleyicilerin isteklerine göre video formatında çalışacak olan bu uygulama, seyircilerin canlı takibine olanak tanıyacak. Aynı zamanda daha sonradan mücadelelerin tekrarlarını izleme imkanı da seyircilere sunulacak. 

S Sport Plus’ın iOS ve Android aplikasyonları da ücretsiz olarak indirilmeye müsait şekilde uygulama marketlerinde yer alıyor. Uygulamalar indirildikten sonra abonelik seçeneklerinden birini seçilmesi gerekir. S Sport Plus’ın aylık abonelik ücreti 21.99 TL’dir. S Sport Plus’a yıllık olarak abone olmak isteyen kullanıcıların ödemesi gereken tutar ise 179.99 TL’dir. Bunun yanında, internet üzerindeki farklı alışveriş sitelerine özel kampanyalar mevcuttur.

2.TV+

TV+, Turkcell’e ait bir dijital platformdur. Herkes için TV+, Evde TV+ Aile Paketi, Full TV+ Paketi, Evde TV+ Ekstra Paketi gibi paketleri bulunur. Bu paketlerden herhangi bir tanesine sahip olan aboneler, S Sport kanalına erişim imkanına sahip olurlar. Bu şekilde Formula 1 mücadelelerini takip ederler.

TV+’ın iOS ve Android için mobil aplikasyonları bulunmaktadır. Bu aplikasyonlar mobil uygulama pazar yerlerinden cihazlara ücretsiz olarak indirilmeye müsaittirler. Uygulamalar indirildikten sonra cihazda kurulup kullanılmaya başlanırlar. Kurulum gerçekleştirildikten sonra, telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapılır. Bu şekilde Formula 1 Belçika GP mücadeleleri canlı olarak takip edilir.

Alakalı İçerik  Yandex Çağrı Merkezi | Yandex İletişim Numarası

S Sport 2 kanalı, TV+ platformunda 78. kanalda yer alıyor.

3.D-Smart GO

D-Smart GO, D-Smart’ın mobil içerik servisi olarak kullanıcılarına hizmet eder. D-Smart GO abonelerinin S Sport içeriklerine erişim imkanı bulunmaktadır. D-Smart Mega paketine sahip olan üyeler ise D-Smart GO’ya ücretsiz olarak erişirler. Cep telefonları, tabletler ya da bilgisayarlar üzerinden D-Smart GO servisine ücretsiz erişime sahip olurlar.

D-Smart aboneliği bulunmayan insanlar için D-Smart GO Mega paketine aylık ücret karşılığında sahip olma imkanı vardır. Aylık 29.9 TL karşılığında D-Smart Go Mega paketine sahip olunur. Bu şekilde abone olduktan sonra spor kanallarına erişim hakkı doğar. Aynı paketi yıllık olarak satın almak isteyen insanlar ise 269.10 TL öderler. D-Smart GO’nun iOS ve Android için aplikasyonları bulunmaktadır. Bu aplikasyonlar uygulama pazar yerlerinden ücretsiz olarak indirilir.

S Sport 2 kanalı, D-Smart platformunda 79. Kanalda yer alıyor.

4.Tivibu Go

Tivibu Go, Türk Telekom’a ait bir dijital platform hizmetidir. Türk telekom’un televizyon platformu olan Tivibu’ya bağlıdır. Tivibu’nun mobil cihazlar için geliştirilmiş olan dijital platformudur. Tivibu Go abonelerinin de S Sport kanallarına erişim imkanı bulunur. Bu kanallara erişim için Tivibu Go Süper Paket aboneliğine sahip olunması gerekmektedir. Tivibu Go Süper Paket aboneliğinin aylık ücreti 14.99 TL’dir. 

Kullanıcılar Smart TV üzerinden izlemeyi tercih ettikleri takdirde, aylık ücret 22.90 TL olur. Bu hizmetten yararlanabilmek için Tivibu Go’nun iOS ya da Android uygulamalarının indirilmesi gerekir.

S Sport 2 kanalı, Tivibu Go platformunda 74. kanalda yer alıyor.

5.F1 TV Pro

Formula 1 yarışları internet üzerinden canlı olarak yayınlanan yarışlardır. Formula 1 yönetimi canlı olarak yayına önem veren bir yönetimdir. Yarışlar canlı olarak F1 TV Pro olarak isimlendirilen web sitesi üzerinden yayınlanırlar. Web sitesinin yanında, uygulamalar üzerinden de canlı yayınları izlemek mümkündür. Bunun için F1 TV Pro’nun iOS ve Android uygulamalarının indirilmesi gerekir. 

Alakalı İçerik  Netflix Bedava Hesap 2022 Mayıs

F1 TV Pro aylık ücretlendirmesi ise 7.99 Avro’dur. Yıllık olarak abone olmak isteyen insanlar ise 64.99 Avro öderler. Abonelik kapsamında Formula 1 yarışlarının bütün antrenman turları takip edilir. Aynı zamanda sıralama turları da yine abonelik kapsamında takip edilir. Formula 1 yarışları da yine canlı olarak F1 TV Pro üzerinden izlenir. 

F1 TV Pro, kullanıcılarına 7 günlük ücretsiz deneme imkanı sunar. F1 TV Pro üzerinden Türkçe olarak anlatılan mücadelelerin izlenmesi mümkün değildir. Fakat anlatımı duymak istemeyen üyeler sesli kapatarak yarışın sesini dinleme olanağına sahiplerdir. 

F1 TV Pro’nun  sunmuş olduğu hizmetlerden bir diğeri de, pilotun araç kamerasına bağlanılabilmesidir. Pilotun araç kamerasına bağlanarak yarışı canlı olarak bu kamera üzerinden izlemek mümkündür. Takımların birbirleri arasında iletişim kurmak için kullandıkları telsizler de yine F1 TV Pro üzerinden dinlenebilir. Canlı yarış zamanları da erişim paketi içerisinde yer alan bir diğer hizmettir.

F1 HOLLANDA GP HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

YarışSaat
1. Antrenman Turu02 Eylül Cuma 15:00
2. Antrenman Turu02 Eylül Cuma 18:00
3. Antrenman Turu03 Eylül Cumartesi 14:00
Sıralama Turları03 Eylül Cumartesi 17:00
Grand Prix04 Eylül Pazar 16:00

72 turluk yarış 4 Eylül 2021 Pazar günü TSİ 16.00‘da başlayacak. Yarışlar S Sport, S Sport + ve İdman TV ekranlarından izlenebilecek.

Formula 1 2022’de kaç yarış daha olacak?

Formula 1 2022’de Belçika GP’den sonra 8 yarış daha gerçekleşecek. Pilotların gireceği son 8 yarışın tarihleri ise şu şekilde:

  • İtalya GP: 11 Eylül
  • Singapur GP: 2 Ekim
  • Japonya GP: 9 Ekim
  • ABD GP: 23 Ekim
  • Meksika GP: 30 Ekim
  • Brezilya GP: 13 Kasım
  • Abu Dabi GP: 20 Kasım

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts