Steam haftalık en çok satanlar listesi güncellenmeye devam ediyor. Uzun bir süredir Valve’ın el konsolu Steam Deck’in zirveye demir attığı liste kısa bir süre önce yenilendi. Bu noktada 2020 yılının sonunda çıkış yapan, ancak beklentileri bir türlü karşılayamayarak hayal kırıklığı yaratan Cyberpunk 2077 ön plana çıktı. İşte Steam haftalık en çok satanlar listesi!

Steam haftalık en çok satanlar listesi

Steam hakkında paylaştığı verilerle ön plana çıkan SteamDB, haftanın en çok satanlar listesini güncelledi. Buna göre Valve’ın el konsolu Steam Deck, geçtiğimiz hafta da zirvede yer aldı. 2020’de çıkış yapan ve tanıtım sürecinde oyuncularda oluşturulan beklentileri bir türlü karşılamayan Cyberpunk 2077 ise uzunca bir süre sonra ilk kez bu listede üst sıralarda yer almayı başardı. Yapım, ikinci sıradan kendine yer buldu. Tabii oyunun üst sıralarda yer almasının başlıca nedenleri ise son güncellemelerle hatalardan arınması ve bir süredir yüzde 50 indirimle satılması oldu diyebiliriz.

cyberpunk 2077cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Listenin üçüncüsü 28 Ekim 2022’de çıkması beklenen Call of Duty: Modern Warfare II olurken, dördüncü sırada ise bu yapımın farklı bir seçeneği yer aldı. Beşinci sırada da 8 Eylül‘de oyunculara merhaba diyen NBA 2K23 karşımıza çıktı.

Steam en çok satanlar listesi şöyle;

  1. Steam Deck
  2. Cyberpunk 2077
  3. Call of Duty: Modern Warfare II
  4. Call of Duty: Modern Warfare II
  5. NBA 2K23
  6. God of War
  7. Metal: Hellsinger
  8. Horizon Zero Dawn Complete Edition
  9. Days Gone
  10. Marvel’s Spider-Man Remastered

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!