The latest online video downloader allows you to save your favorite Instagram content in high quality for free and in less than a minute. IG Downloader - Instasupersave.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri | Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi 2021

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri telefon, whatsapp ve web sitesi üzerinden müşterilerin sorularını yanıtlamakta ve onlara destek sunmaktadır.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Müşteri temsilcileri internet siparişleri ile ilgili desteği sabah 09.00 ile öğleden sonra 17.00 arasında vermektedir. Diğer platformlar üzerinden yapılan alışverişler için ise telefon ile sabah 09.00 ile akşam 22.00 arası destek vermekteler.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetlerine web aramaları ve whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz. Web çağrı hattı ile sabah 09.00 akşam 18.30 saatleri arasında destek alabilirsiniz. Web whatsapp hattı ile ise sabah 9.00 akşam 21.45 saatleri arasında Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri temsilcisi ile görüşerek alışveriş süreciniz ile ilgili soru ve sorunlarınızın yanıtını bulabilirsiniz. Ayrıca almayı düşündüğünüz ürünlerin stok durumlarını öğrenebilirsiniz ve hangi şubelerde bulunduğuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar müşterilerinin müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşebilmesi adına 3 ayrı iletişim kanalını tercih etmiştir. 

Ayrıca şirketin sitesinde müşterilerin en çok yönelttiği sorulardan ve bu soruların yanıtlarından oluşan bir “Sıkça Sorulan Sorular” bölümü de yer almaktadır.

Vatan bilgisayar müşteri hizmetleri iletişim adresi: https://www.vatanbilgisayar.com/iletisim/

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Firmaya telefon ile arayarak ulaşmak isterseniz Vatan bilgisayar müşteri hizmetleri numarası haftanın 7 günü çağrı cevaplamaktadır.

Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri telefon numaraları şu şekildedir;

Web Whatsapp hattından hafta içi her gün 09.00 ile 21.45 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz. Firmanın Whatsapp hattı cumartesi ve pazar günleri hizmet vermemektedir. Telefon ile sipariş ve destek hattı ise haftanın her günü hizmet vermektedir.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vatan Bilgisayar Müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleştirmek için izlemeniz gereken adımlar şunlardır;

·        Telefonunuzdan 0 850 222 56 56 numaralı destek ve sipariş hattını arayın.

·        Karşılama mesajının ardından yapacağınız işleme göre seçim gerçekleştirin ve müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanın.

Telefon hattının yanı sıra web araması gerçekleştirerek de müşteri hizmetlerine direk bağlanma imkânınız bulunmaktadır.

Vatan Bilgisayar Çağrı Hizmetleri

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri hem iletişim formu hem whatsapp hattı hem de telefon üzerinden destek vermektedir.

Ayrıca e-posta adresi üzerinden de Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri aracılığıyla yeni sipariş oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra mevcut siparişlerinizle ilgi bilgi alabilir ya da iade ve değişim için talepte bulunabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünün web stok bilgisi de müşteri hizmetlerinin sunduğu hizmetlerden biridir. Ayrıca ilgilendiğiniz ürünün hangi şubelerde bulunduğunu da yine iletişim kanalları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Vatan bilgisayar müşteri temsilcisine direkt bağlanma gerçekleştirebilmek için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir;

·        0 850 222 56 56 nolu destek hattını arayın.

·        Yapacağınız işlemi seçerek tuşlamayı gerçekleştirin.

Bu iki basit adımın ardından sistem size Vatan Bilgisayar müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için kaçıncı sırada olduğunu söyleyecektir. Bekleme süresinin tamamlanmasının ardından işlemlerinizi müşteri temsilcisi ile birebir olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişinizi ya da destek talebinizi yazılı olarak iletmek istiyorsanız 0537 851 18 12 nolu Vatan Bilgisayar Whatsapp hattından müşteri temsilcisine direkt bağlanabilirsiniz. Telefon görüşmesi aracılığıyla yapılabilen işlemler whatsapp hattı üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir.

Vatan Bilgisayar İletişim E –Posta Adresi

Vatan bilgisayar iletişim e-posta adresi info@vatanbilgisayar.com olup bu e-posta adresine haftanın her günü mail gönderebilirsiniz.

İletişim e-posta adresi aracılığıyla firmaya soru ve görüşlerini iletebilirsiniz. Ayrıca arıza bildirimlerinizi yaparken e-posta göndermek seçeneğini tercih edebilirsiniz. Yoğunluk durumuna göre 24 saat içerisinde sorulan sorulara yanıt verilmektedir.

Vatan Bilgisayar İletişim Formu

Vatan Bilgisayar iletişim formu aracılığıyla ödeme işlemleri ve sipariş işlemleri üzerine bilgi alabilmeniz mümkün. Ayrıca iletişim formu aracılığıyla iade ya da arıza durumlarında destek alabilirsiniz.

Buraya tıklayarak firmanın iletişim formuna direkt olarak ulaşabilir ve Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetlerine iletmek istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Sosyal Medya Adresleri

Vatan bilgisayarın Twitter, Facebook, Youtube ve Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarında resmi hesapları bulunmaktadır.

Vatan Bilgisayar sosyal medya adresleri şunlardır;

·        Twitter.com/vatanbilgisayar

·        Facebook.com/vatanbilgisayar

·        Youtube.com/user/VatanBilgisayar

·        Instagram.com/VatanBilgisayar

Bu adreslerden firmaya her an ulaşabilir, gelişmeler hakkında bilgi edinebilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Samsung Galaxy S21 Kampanyası

Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerine 0850 222 56 56 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer Vatan Bilgisayar iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar mağazaları nerelerdedir?

Size en yakın Vatan Bilgisayar mağazasını “Mağazalar” sayfasından konum bilgilerinizi paylaşarak listeleyebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar neden kapalı?

VATAN BİLGİSAYAR FAALİYETLERİNİ DURDURUYOR

Şirketten yapılan açıklamada şöyle denildi: * Değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımız, Covid-19 (Koronavirüs) ile ilgili ülkemizde vaka sayılarının artması sebebiyle, 22.03.2020 Pazar gecesinden itibaren tüm mağazalarımızın faaliyetlerini geçici olarak durdurma kararı aldık.

Vatan Bilgisayar hafta sonu açık mı?

Mağazalarımız haftanın 7 günü 10:00 22:00 arasında hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizden ( 0850 222 56 56 ) Haftaiçi 9:00 – 18:40 hafta sonu 10:00 17:00 saatleri arasında destek hizmeti, haftanın 7 günü 9:00 22:00 saatleri arasında satış yapılmaktadır.

Vatan Computer ne zaman açılacak korona?

Vatan Bilgisayar 1 Haziran’da mağazalarını açacağını duyurdu. Korona virüs salgını nedeniyle mağazalarını kapatan Vatan Bilgisayar, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla, mağazalarının 1 Haziran’da açılacağını duyurdu

Vatan Bilgisayar kaç mağazası var?

Vatan Bilgisayar diğer adıyla Vatan Computer, Türkiye’de hizmet veren elektronik eşya perakende zinciridir. 2017 itibariyle 54 ilde 124 mağaza 185.000 m2 kapalı alan, 101.000 m2 satış alanı ile hizmet vermektedir. 1983 yılında İstanbul, Elmadağ’da Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak kuruldu

Vatan Bilgisayar’da iade var mı?

Kilopat. Mağazadan alımlarda da iade hakkınız oluyor. Ancak ürünü kullanmamış olmanız gerekiyor. … Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hasarsız, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir

Vatan kargoları kaç günde gelir?

2-3 gün içerisinde elinizde olur.

Online roulette, blackjack, baccarat and all sorts of live dealer games at New Gambling Sites in Australia
Exit mobile version