Instagram video indir

Getir Müşteri Hizmetleri | Getir İletişim Adresi | Getir Telefon Numarası 2021

Getir Müşteri Hizmetleri | Getir İletişim Adresi | Getir Telefon Numarası 2021 ÇağrıMerkezin

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getir Müşteri hizmetleri ile kısa sürede iletişime geçme imkanı bulan müşteriler, Getir müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ilgili temsilci ile diledikleri gibi iletişime geçebilmektedirler.

Getir Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

+90 (850) 532 50 50 telefon numarasını arayarak kısa süre içinde firmanın müşteri temsilcisi ile canlı bağlantı kurabilir ve görüş, öneri ve sorunlarınızı en kısa sürede iletebilirsiniz. Çağrı merkezi telefon numarası üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce firmanın online ve hızlı iletişim kanallarını kullanarak çok daha kısa sürede sorunların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş durumu ve iptali, hizmet sorunları, ödeme bilgileri vb. birçok konuda sorunlarınız veya görüşlerinizi iletmek için Getir çağrı merkezi üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Getir İletişim Numarası

Getir firması çağrı merkezi, 0 (850) 532 50 50 telefon numarası üzerinden hizmet sunmaktadır. Getir firması adına bulunan bir faks numarası yoktur.  mail adresi üzerinden yazılı belgelerin kabulü ve incelenmesi yapılmaktadır.

Getir Online İletişim Formu

Çağrı Merkezi Numarası: +90 (850) 532 50 50
E Posta Adresi: info@getir.com
Adres Bilgisi: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

Getir Çalışma Saatleri

Getir müşteri hizmetleri 7 gün boyunca belirlenen mesai saatleri arasında müşterilerine hizmet etmektedir. Getir müşteri hizmetler çalışma saatleri: 07:00 – 02:00 arasında çalışmaktadır.

Getir Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Getir resmi internet sitesi üzerinden “Bize Ulaşın” sekmesi altından iletişim formuna ulaşım sağlamak mümkündür. İletişim formunda bulunan ilgili yerlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde müşteri tarafından doldurulması oldukça önemlidir. Doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulan iletişim formları ilgili temsilci tarafından incelenmekte ve en kısa zamanda çözüme ulaşmaktadır.

Getir Bayilik Alma Şartları Ve Getir Franchise Bedeli

Getir bayilik alma şartları ve franchise bedeli nedir? Getir bayisi 2021 yılında aylık ortalama ne kadar kazanır? Bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Getir, 2015 yılında İstanbul’da kurulan ve çeşitli marketten ihtiyaç duyulan malzemeleri 10 dakika içerisinde kapıya getirmeyi amaçlayan bir servis uygulamasıdır.  Getir Türkiye’de ilk kez 2015 yılında İstanbul’da kuruldu. Uygulama üzerinden verilen siparişlerle marketteki  ihtiyaçların moto kurye aracılığı ile teslim edilmesi sonucu oluşturulan uygulama, kurulduğu ilk günden beri ne kadar kazançlı bir iş olabileceğini aynı zamanda müşteriler için de ne kadar kullanışlı bir uygulama olduğunu ispatladı.

Getir Bayilik Veriyor Mu?

Getir, bayilik vermektedir. Şu an sahip olduğu şube ve teslimat ağını da yine bayilikler sayesinde kazanmıştır. Getir sisteminden bayilik alabilmek için bayilik başvurusu yapmanız gerekiyor.

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir bayilik sistemine başvuru yapabilmek için, aşağıda yer alan link üzerinden başvuru formuna gitmek ve başvuru yapmak gerekmektedir. Bayilik başvurusunun ardından hemen işinizi kurabilirsiniz.

Bayilik Başvurusu İçin: https://basvuru.getir.com/bayi/

Getir Bayilik Şartları Nelerdir?

Getir Bayiliği Çalışma Sistemi

Getir bayiliği aldıktan sonra çalışma sisteminiz kiralanacak olan depoya göre değişecektir.

Getir Bayiliği ile Ne Kadar Kazanırım?

Getir bayiliği ile elde edebileceğiniz muhtemel kazanç, yaptığınız işe göre ve yatırımınıza göre değişkenlik gösterecektir.

Getir Bayiliği Avantajlı Mı?

Evet, Getir bayiliği almak son derece avantajlı ve aynı zamanda da karlıdır. Getir firmasından alacağınız bayilikle beraber, günde 16 saat çalışan bir işletmeye sahip olmuş olursunuz. Aynı zamanda Getir firması adı altında çalışan bir işletmeniz olur.

Getir Büyük Nedir?

Getir Büyük, İstanbul’un sınırlı bölgelerinde iş yapan ve market fiyatlarıyla aynı alışverişi toptan ayağınıza kadar getiren bir market alışveriş sistemidir. Getir Büyük’te dağıtım aracı, motorsiklet değil araçlar olur. Getir büyük sistemi son derece basittir ve hızlı çalışır. Peki Getir büyük bayiliği kazançlı mı?

Getir Büyük Sistemi

Getir büyük sisteminde herhangi bir getirme ücreti olmaz. Siparişlerde minimum 150 TL getirme ücreti sunulur ve sistem tamamen bu şekilde işler. Ek olarak, Getir Büyük’ün kapsama alanı, sıradan bir Getir’e göre daha fazladır.

Getir Bayiliği Almalı Mıyım?

Getir bayiliği almak son derece mantıklı bir girişim olacaktır. Şu sıralar sık sık reklamları dönmekte ve firmanın reklamı yapılmaktadır. Eğer Getir bayiliği almaya karar verirseniz, bunun son derece mantıklı bir girişim olacağına emin olabilirsiniz.  Bunun nedenlerini aşağıya yazdık.

Getir Bayilik Avantajları Nelerdir?

Getir bayiliği alanlar, Getir markası adı altında satış yapar ve pek çok sorumluluk Getir’e ait olur. Satışlar tamamen Getir markası altından yürütüldüğü için doğrudan muhatap da yine Getir firmasıdır.

Getir Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Getir şikayet hakkı üzerinden bildirilen şikayet, öneri ve sorunlar anında ilgili temsilci tarafından kayda alınıp, hızlı bir şekilde sonuca bağlanmaktadır.

Getir Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Firma ile en kısa yoldan iletişim kurmak için, Getir sosyal medya hesaplarını kullanılabilir. Günümüzde sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ve sıklıkla tercih edilmeye başlamasının ardından Getir müşteri hizmetleri de sosyal medya iletişim hizmetleri güçlendirmiştir. Sosyal medya hesapları üzerinden yeni kampanyalara ve duyurulara ulaşım sağlamak mümkündür.

Getir en az kaç TL?

Getir‘den sipariş vermek için minimum teslimat tutarınız 25 TL olması gerekmekte. Getir getirme ücreti olarak 3.5 TL almakta. 31 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanya ile saat 18:00’e kadar getirme ücreti alınmamakta.

Getir yüzde 50 indirim nasıl yapılır?

GETİR UYGULAMASI YÜZDE 50 İNDİRİM ŞARTLARI

Yarı Yarıya Saatlere özel seçili ürünlerden 150 TL’ye kadar olan siparişlerinizde %50 indirim uygulanır. Kampanya sadece seçili ürünler için geçerlidir. Seçili ürünlerden 150 TL ve üzeri siparişlerinizde en fazla 75 TL indirim uygulanıyor.

Getir 20 TL indirim nasıl yapılır?

Kampanyadan sadece Getir‘den ilk alışverişini BKM Express ile yapacak kullanıcılar yararlanacaktır. BKM Express ile ödenen siparişlerde 20 TL indirim uygulanır. Kampanya indirim kurgusu bulunduğunuz yere veya zaman göre değişkenlik gösterebilir.

Getir de nasıl sipariş verilir?

Getir‘den nasıl sipariş verebilirim? Uygulamayı açtıktan sonra teslimat adresinizi seçin ve istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Ardından tercih ettiğiniz ödeme yönetimini seçerek siparişinizi onaylayın. Siparişinizi onayladıktan sonra kuryelerimiz en kısa sürede istediğiniz ürünleri size ulaştıracak.

Getir minimum sepet tutarı ne kadar?

Getirbüyük hizmetinde minimum sipariş fiyatı 100 TL olarak belirlenmiş ve fiyatlar market fiyatlarıyla eşdeğer tutulmuş. Getir bu hamle ile pazara dahil olan yeni rakiplerinden pazarı büyütecek bir hamle yapıyor.

Getir fiyatları pahalı mı?

Listenin en eski ve pahalı servisi: Getir

Anında teslimat pazarının ülkemizdeki en güçlü oyuncularından olan ve kısa süre önce yemek siparişi pazarına da adım atan Getir, listemizin en pahalı seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. … Getir‘in gönderim ücretinin 4,90 olduğunu da hatırlatalım.

Getir kurye ne kadar ücret alıyor?

İşte Getir 2021’de moto kurye maaşları; 2021 Getir kurye maaşları ortalama 3 bin 200 lira arasındadır. Bu ücret net maaştır. Getir moto kuryeleri aylık net maaşın yanında 300 lira yemek parası da almaktadır.

Youtube video indir
Exit mobile version