Siemens Müşteri Hizmetleri İletişim | Siemens İletişim numarası

Siemens Müşteri Hizmetleri İletişim | Siemens İletişim numarası ÇağrıMerkezin

Siemens Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 66 88
Çalışma SaatleriSiemens çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Siemens İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 66 88
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo.tr@siemens.com
En Yakın Yetkili ServisSize en yakın Siemens yetkili servisini bulmak için tıklayın.
Online Servis KaydıSiemens online servis kaydı oluşturmak için tıklayın.
Yardım SayfasıSiemens yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Siemens Endüstri, Sağlık, Enerji vb. Konular444 0 747
Genel Müdürlük AdresiEsentepe, Yakacık Yolu No:111, 34870 Kartal/ İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 (216) 459 20 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebookTwitter, Instagram, YouTubeLinkedIn

Siemens Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Siemens ile ilgili merak ettiğiniz sorular var mı? Sizin için Siemens hakkında en çok merak edilen soruları cevaplandırdık! Merak ettiğiniz soruları veya Siemens ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın! Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız!

Siemens Hangi Ülkenin?

Siemens, Almanya merkezli bir teknoloji, sağlık, endüstri, ev aletleri, enerji şirketidir. Türkiye’de özellikle ev aletleri sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Siemens Yetkili Servis Nerede?

Türkiye’nin farklı noktalarındaki yetkili servisleriyle hizmet veren Siemens, uygun fiyatlı onarım ve bakım imkanı sunuyor. Aynı zamanda garanti kapsamındaki ürünlerden ücret talep etmiyor. Size en yakın yetkili servisi bulmak için buraya tıklayın. Ayrıca Siemens yetkili servisi ile iletişime geçmek için Siemens çağrı merkezi 444 66 88 numarasıyla da görüşebilirsiniz.

Siemens Türkiye Fabrikası Nerede?

Dünyanın farklı noktalarında üretim yapan Siemens, Türkiye’deki iki fabrikasıyla da üretimine devam ediyor. Fabrikaların ilki Tekirdağ / Çerkezköy’de yer alırken ikinci fabrika Kocaeli / Gebze’de bulunuyor.

Siemens Ve Profilo Aynı Mı?

Siemens BSH Group bünyesinde hizmet veriyor. BSH Group ise Siemens ve Bosch’un sahibi. Siemens’in Türkiye’deki yerel markası ise Profilo. Dolayısıyla ürünler arasında tasarım ve kalite farklılık gösterebiliyor.

Siemens Hangi Alanlarda Üretim Yapıyor?

Siemens, beyaz eşyadan bakım ürünlerine kadar geniş bir yelpazede üretim yapmaktadır:

Ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek için Siemens iletişim kanallarıyla görüşebilirsiniz.

Siemens Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ev aletleriyle ilgili Siemens garanti sorgulaması yapabilirsiniz. Siemens garanti sorgulama için Siemens müşteri hizmetleri 444 66 88 ile görüşmeniz gerekiyor. Ürünlerin satış tarihinden itibaren üç yıl garanti süresi bulunuyor.

Siemens Garanti Uzatma Fiyatları Ne Kadar?

Fırın, ocak, buzdolabı, ankastre, bulaşık makinesi, kahve makinesi vb. ürünleriniz için garanti süresini uzatabilirsiniz. Ek garanti süresi ürüne göre 2 ve 4 yıl arasında değişiyor. Garanti uzatma fiyatları için Siemens çağrı merkezi numarası ile iletişime geçmelisiniz.

SİEMENS MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Hayatınızı kolaylaştıracak bütün elektrikli eşyalara Siemens bayilerinde rastlayabilirsiniz. İsterseniz tek isterseniz paket halinde satılan ürünleri Siemens.com.tr adresinde de inceleyebileceksiniz. Sizlerin soru ve sorunları ile ilgili olan firma müşteri hizmetlerini de kişiler için oluşturmuştur. Bizleri 444 6 668 numaralı müşteri hizmetlerimizden arayabilirsiniz. Sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, yorumlayabilir ve kalitemizi daha yukarılara taşımak için bize yardımcı olabilirsiniz.

Online destek merkezimiz de sizler için oluşturulmuştur. Teknik destek almak ve bilgi edinmek için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Ürün satın alma, tavsiyeler ve sorun giderme durumlarınız için bizlerle görüşmeniz mümkündür.

SİEMENS MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA

Evlerinizde şık bir görsellik oluşturmak adına ihtiyacınız olan ürünler Siemens bayilerinde ve yetkili satıcılarında sizlere sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yukarıdaki numarayı arayabilir, internet sitemiz üzerinden mail gönderebilirsiniz. Bizleri facebook, instagram, yuutube üzerinden takip etmeniz de mümkündür.

SİEMENS ŞİKAYET HATTI

Ürün kalitesinden emin olduğu için müşteri memnuniyeti adına Siemens müşteri hizmetleri şikayet hattını da siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ürünlerle, servislerle, teknik ekiple ilgili her türlü şikayetinizi bizlere iletebilirsiniz. Sorununuz en kısa süre içerinde çözülecek ve bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. En güzel ve en modern ürünler siz müşterileri için tasarlanmıştır.

Siemens’in 7/24 hizmet veren 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Siemens’ten satın almış olduğunuz ürün veya hizmet hakkında teknik destek alabilir, ürünler hakkında bilgi alabilir, size yakın Siemens satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Siemens Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 66 88

Arama Terimleri: siemens iletişim bilgileri, siemens telefon no, siemens irtibat tel, siemens canlı destek, siemens müşteri temsilcisi, siemens şikayet hattı, siemens müşteri hizmetleri, siemens müşteri hizmetleri numarası, siemens çağrı merkezi numarası, siemens iletişim numarası, siemens çağrı merkezi, siemens müşteri hizmetleri direk bağlanma

Siemens İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Beyaz eşyalar genel olarak her dönem insanların ihtiyaçları arasında bulunur. Dolayısıyla herhangi bir zaman diliminde satın almak isteyeceğiniz ürünlerle ilgili olarak Siemens’in satış kanalına, internet sitesine ya da sosyal medyadan yaptığı tüm kampanya ve indirim duyurularına ulaşabilirsiniz. Bu sayede dönem dönem yapılan çeşitli indirim ve kampanya duyuruları hakkında da anında bilginiz olacaktır.

SIEMENS Facebook

SIEMENS Twitter

SIEMENS İnstagram

Exit mobile version