Instagram video indir

Hijyen denetimlerinden başarıyla geçti

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, ziyaretçilerine sağlıklı bir alışveriş ortamı sunmaya devam ediyor …
Hijyen denetimlerinden başarıyla geçti ÇağrıMerkezin

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, ziyaretçilerine sağlıklı bir alışveriş ortamı sunmaya devam ediyor. AVM’lerin tekrar hizmete açıldığı 2020 Haziran ayından beri 100 farklı denetimden geçen Gebze Center AVM, gerçekleştirilen denetimlerin hepsinden tam puan aldı.

Uyguladığı hijyen kuralları ile pandemi döneminde güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Gebze Center AVM, başarıyla geçtiği denetimlerle COVID-19’a karşı aldığı önlemleri tescillemeye devam ediyor. Pandemi ile mücadele kapsamında açıklanan tedbirlere ilk günden bu yana büyük özen gösteren Gebze Center AVM; AVM’lerin tekrar kapılarını açtığı 2020 Haziran ayından itibaren toplamda 100 farklı denetimden geçti. 

Valilik Komisyonu, Kaymakamlık Heyeti, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İl Ticaret Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü ve Dinamik Denetleme Kurulu ekiplerince gerçekleştirilen denetimlerde, Gebze Center AVM yüzde 100’lük bir başarı oranı gösterdi. 

Sorumlu marka anlayışı… 

Gebze ve bölge halkı için önemli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, sorumlu marka anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Girişlerde uygulanan temassız dijital termometre ile ateş ölçümü, maske kontrolü ve diğer pandemi dönemi önlemlerini titizlikle uygulayan AVM, hijyenik ve sağlıklı alışverişin adresi olmaya devam ediyor.Misafirlerinin sağlığını en büyük önceliği yapan Gebze Center AVM, uygulamaya aldığı hijyen ve güvenlik önlemleriyle de TSE – COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı kapsamında güvenli hizmet belgesi almıştı.

Hibya Haber Ajansı

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Youtube video indir