The latest online video downloader allows you to save your favorite Instagram content in high quality for free and in less than a minute. IG Downloader - Instasupersave.

EURUSD analizi

Eurostat’ın açıklamasına göre 19 üyeli Euro bölgesinde TÜFE yıllık bazda 1.3’e yükseldi. Enflasyondaki yükselişi enerji maliyetleri ve işlenmemiş …

Eurostat’ın açıklamasına göre 19 üyeli Euro bölgesinde TÜFE yıllık bazda 1.3’e yükseldi. Enflasyondaki yükselişi enerji maliyetleri ve işlenmemiş gıda fiyatlarındaki artış etkiledi.

Eurostat’ın açıklamasına göre 19 üyeli Euro bölgesinde TÜFE yıllık bazda 1.3’e yükseldi. Enflasyondaki yükselişi enerji maliyetleri ve işlenmemiş gıda fiyatlarındaki artış etkiledi. Verinin açıklamasından önce Avrupa Merkez Bankası enflasyonda hızlanma olacağını tahmin etmiş fakat bu ivmenin geçici olacağını belirtmişti. Diğer yandan Avrupa Merkez Bankası Başkanı Lagarde son zamanlarda tahvil faizlerindeki yükselişler hakkında açıklamalarda bulundu. Lagarde; Avrupa Merkez Bankası’nın tahvil getirilerindeki yükselişe karşılık gereken neyse onu yapmaktan kaçınmayacağını, şuanda istisnai bir durum ile karşı karşıya olunduğunu ve gerektiğinde tüm araçların kullanılabileceğini belirtti. Avrupa MB, euro bölgesinde ekonominin toparlanmasını tehdit eden borçlanma maliyetlerine tedbir olarak acil tahvil alım programında artışa gitmişti. Pandemi alım programının 2022 Mart ayına kadar sürmesi bekleniyor. Yeni günde piyasalar Almanya ve Euro bölgesinden gelecek olan PMI verilerini takip edecek. Veriler 10:55 ve 11:00’da açıklanacak. ABD kanadında ise 15:30’da işsizlik haklarından yararlanma başvuruları ve 17:00’da ISM İmalat Satın Alma Müd. End. Verileri takip edilecek. EURUSD paritesini teknik olarak inceleyecek olursak yukarı yönlü hareketlenmelerde 1.17595 – 1.18267 – 1.18906 seviyeleri direnç noktaları olarak; 1.16885 – 1.16106 – 1.15194 seviyeleri ise destek noktaları olarak takip edilebilir.

Kaynak İnfo Yatırım
Hibya Haber Ajansı

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Nakit temettü haberleri ÇağrıMerkezin
Read More

Nakit temettü haberleri

Bugün Genel Kurulu Olan Şirketler: INFO     Bugün Genel Kurulu Olan Şirketler: INFO     Kaynak İnfo Yatirim Hibya Haber Ajansı
Online roulette, blackjack, baccarat and all sorts of live dealer games at New Gambling Sites in Australia