The latest online video downloader allows you to save your favorite Instagram content in high quality for free and in less than a minute. IG Downloader - Instasupersave.

Jantsa’da bedelsiz sermaye artırımı

Jantsa Janat Sanayi ve Ticaret A.Ş’de bedelsiz sermaye artırımı kararı alındı. Jantsa Janat Sanayi ve Ticaret A.Ş’de bedelsiz sermaye artırımı …
Jantsa'da bedelsiz sermaye artırımı ÇağrıMerkezin

Jantsa Janat Sanayi ve Ticaret A.Ş’de bedelsiz sermaye artırımı kararı alındı.

Jantsa Janat Sanayi ve Ticaret A.Ş’de bedelsiz sermaye artırımı kararı alındı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

”Şirketimizin 30.03.2021 tarihinde yapılan olağan genel kurulunda çıkarılmış sermayesinin % 695’i oranında pay sahiplerine A ve B grubu payları oranında bedelsiz kaydi payın temettü olarak dağıtılması kararı alınmıştır. 150.000.000 TL olan kayıtlı sermaye tavanı içerisinde şirketimiz çıkarılmış sermayesinin 11.100.000 TL’den 88.245.000 TL’ye 2020 yılı geçmiş yıl karından karşılanmak üzere bedelsiz olarak artırılmasına ve artırılan kısmı teşkil eden toplam 77.145.000 TL tutarın tamamının, 2020 yılı geçmiş yıl karından karşılanmasına sermaye artırımı karşılığında A ve B grubu paylar karşılığında A ve B grubu paylar olmak üzere her biri 1 TL nominal değerli 77.145.000 adet kaydi pay ihraç edilmesine pay sahiplerine sermaye piyasası mevzuatının kaydi sisteme ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde yasal süreçlerin usulüne uygun tamamlanmasından sonra dağıtılmasına, şirket ana sözleşmemizin sermaye başlıklı 6. maddesinin tadil edilmesine, işbu değişiklik için SPK’dan gerekli izinlerin alınmasından sonra ihraç belgesinin tescil ve ilan edilmesine, Merkezi Kayıt Kuruluşu nezdinde gerekli işlemlerin yapılmasına karar verilmiştir.”

Hibya Haber Ajansı

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Online roulette, blackjack, baccarat and all sorts of live dealer games at New Gambling Sites in Australia