Kartonsan’ın Kocaeli’deki fabrikası şube olarak tescil edildi

Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin Başiskele/Kocaeli adresinde bulunan fabrikası ticaret siciline şube olarak tescil ettirildi. Kartonsan …
Kartonsan'ın Kocaeli'deki fabrikası şube olarak tescil edildi ÇağrıMerkezin

Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin Başiskele/Kocaeli adresinde bulunan fabrikası ticaret siciline şube olarak tescil ettirildi.

Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin Başiskele/Kocaeli adresinde bulunan fabrikası ticaret siciline şube olarak tescil ettirildi.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

”Kocaeli’nin Başiskele ilçesi Yaylacık Mahallesi Karamürsel Caddesi N0:300 Kullar adresinde yer alan ve 30.07.1969 tarihinden beri faaliyet gösteren fabrika tesisinin sicil mevzuatı gereğince ticaret sicil müdürlüğünde şube olarak tescil ettirilmesine ve  şube unvanının Kartonsan Karton Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kocaeli Fabrika Şubesi olarak belirlenmesine karar verilmiştir. Fabrika tesisinin şube olarak tescil edilmesi işlemi sicil mevzuatı gereği yapılan bir işlem olup, söz konusu tescil işlemi şirketimiz faaliyetleri üzerinde herhangi bir etki oluşturmayacaktır.”

Hibya Haber Ajansı

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
USDTRY analizi ÇağrıMerkezin
Read More

USDTRY analizi

Yurt içi enflasyon verisi ile başladığımız haftanın ikinci işlem gününde dolar/TL kuru 8,10-8,15 TL yatay bandındaki hareketine devam ediyor. Kur ...