The latest online video downloader allows you to save your favorite Instagram content in high quality for free and in less than a minute. IG Downloader - Instasupersave.

Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı Sedef’in teslimlerine başladı

Hayatı kolaylaştıran ve her ayrıntıyı planlayan projelere imza atan Tahincioğlu, Anadolu Yakası’nın en gözde ve huzurlu yaşam alanlarından …
Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı Sedef’in teslimlerine başladı ÇağrıMerkezin

Hayatı kolaylaştıran ve her ayrıntıyı planlayan projelere imza atan Tahincioğlu, Anadolu Yakası’nın en gözde ve huzurlu yaşam alanlarından Nidapark Küçükyalı projesinin Kınalı etabından sonra Sedef etabında da teslimlerine başladı.

Hayata geçirdiği ayrıcalıklı projeler ile gayrimenkul sektörünün önde gelen liderlerinden biri olan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Anadolu Yakasının ilk karma kullanımlı projelerinden biri olan Nidapark Küçükyalı’nın Kınalı’dan sonra gelen 2. etabı Nidapark Küçükyalı Sedef’in teslimlerine başladı.  Tahincioğlu Gayrimenkul’un her ayrıntıyı planlayarak tasarladığı LEED sertifikası adaylı Küçükyalı projesi, Anadolu yakasının en güzel semtlerinden biri olan Küçükyalı’da denize karşı konumlandırılmış adalar manzarasıyla ev sahipleri ve yatırımcılara bambaşka bir deneyim sunuyor. Nidapark Küçükyalı Büyükada, Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Burgaz, Nidapark Küçükyalı Heybeli, Nidapark Küçükyalı Sedef, Nidapark Küçükyalı Mahalle olmak üzere altı ayrı etabı bulanan projede 1+1’den 4+1’e kadar uzanan daire seçenekleri yer alıyor.

Nidapark Küçükyalı Sedef etabının ilk teslimi gerçekleştiren Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Mustafa Çakmak; “2 bloktan oluşan ve Nisan ayı itibariyle teslimleri başlanan Sedef etabımız 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle toplam 329 daireden oluşuyor. Etap kendi içerisinde bulunan ve özel olarak tasarlanmış sosyal tesisleri, açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, fitness salonu ve kafeteryası ile sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını ayağına getiriyor” dedi.

Aynı zamanda lokasyonuyla da ön plana çıkan proje, E-5 Karayolunun üzerinde yer alan alışveriş caddesi Palladium Cadde Küçükyalı’nın ana meydanına bağlantısı yapılan Küçükyalı metro durağıyla ulaşımda konut ve ofis sahiplerine büyük kolaylık sağlıyor. Projenin E-5 Karayolu yan yolu üzerinde, E-5 ile Bağdat Caddesi (minibüs yolu) arasında yer alması, Bostancı İskelesi’ne 3 km uzaklıkta bulunması, aynı zamanda deniz ulaşımına da kolay erişim imkânı yaratıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise karayoluyla sadece 25 dakikada ulaşılabilen projeden, ilerleyen dönemde M4 Metro hattına ilave istasyonların eklenmesi ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımın daha da kısalması öngörülüyor.

2. Faz Dükkanlar Çok Yakında Satışta

1. faz satışları çok kısa sürede tamamlanan Nidapark Küçükyalı alışveriş dükkanlarının 2. Fazı çok yakında satışa sunulacağını belirten Mustafa Çakmak, “Konut alanları, okul, ibadethane, meydan ve park alanlarından oluşan Nidapark Küçükyalı projesinin 350 metre uzunluğundaki Palladium Cadde Küçükyalı’da yer alan açık dükkanların satışını açık artırmaya girmeden ihalesiz olarak gerçekleştireceğiz” dedi. 

2021 yılında yeni projeler ….

2021 yılında yeni proje ve yeni firma açıklamaya devam edeceklerinin altını çizen Çakmak, “Bu yıl daha çok ana iş konumuza odaklanıp pandemi sebebi ile değişen ihtiyaç ve taleplere cevap verecek iş kolları geliştirip yöneteceğiz. Markamızı korumak ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Tahincioğlu Yönetim Hizmet ve Nidapark Gayrimenkul Danışmanlık adı altında iki yeni firma kurduk. 2021’de yeni bir firmamız daha hayata geçecek. Şu an Nidapark Çengelköy projemizi ön satışlarına başladık.  Bu sene içerisinde ayrıca hem İstanbul’da hem de İstanbul dışında butik projelerimiz gündeme gelecek. İstanbul dışındaki ilk projemizi de önümüzdeki aylarda satışa çıkarmayı planlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Nidapark Küçükyalı

Anadolu yakasının ilk karma kullanımlı projesi olan Nidapark Küçükyalı 14 bloğu 4 ofis kulesi ve  1+1’den 5+1 dublekse kadar  uzanan daire tipi seçenekleri ile ticaret-konut alanları, okul, meydan, belediye, hizmet ve park alanlarından oluşuyor. Her etap için tasarlanan yüzme havuzu, fitness salonu, spor sahası, kafeterya, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun kompleksi, kent meydanı ve parklar da yer alıyor. Nidapark Küçükyalı’da az katlı mimarisi ve geniş teras alanları ile dikkat çeken bloklar da mevcut. Projede; Nidapark Küçükyalı Heybeli, Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Burgaz, Nidapark Küçükyalı Sedef, Nidapark Küçükyalı Mahalle ve Nidapark Küçükyalı Büyükada olmak üzere 6 ayrı etap bulunuyor. İstanbul Anadolu yakasının en prestijli bölgelerinden biri olan Küçükyalı’da konumlanan projede, lokasyon öne çıkıyor. Palladium Cadde Küçükyalı’nın ana meydana bağlantısı yapılan Küçükyalı metro durağıyla ulaşımda çok büyük kolaylık sağlanıyor. E-5 Karayolu yan yolu üzerinde, E-5 ile Bağdat Caddesi (minibüs yolu) arasında yer alan proje ayrıca deniz ulaşımına da oldukça yakın konumda, Bostancı İskelesi’ne 3 km uzaklıkta bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise kara yoluyla 25 dakikada ulaşılabiliyor. İlerleyen dönemde M4 Metro hattına ilave istasyonlar da eklenerek Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım daha da kısalacak.

Hibya Haber Ajansı

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Reysaş, ihale kazandı ÇağrıMerkezin
Read More

Reysaş, ihale kazandı

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, ihale kazandı. Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, ihale kazandı. Kamuyu Aydınlatma Platformu ...
Online roulette, blackjack, baccarat and all sorts of live dealer games at New Gambling Sites in Australia