İnstagram Hesabım Donduruldu Formu 2022

Instagram Kapatılan Hesap ve Kurtarma

Instagram hesabınıza yeniden giriş yapmak istediğinizde “hesabınız kapatıldı” uyarısı almak tam bir kabus. “Hesabınız koşullarımızı ihlal ettiği için kapatıldı” ya da “Hesabınız başka birini taklit ettiği için kapatılmıştır” yazısı hesabınızın kalıcı olarak kapatıldığını gösterir ve bunun için tek bir şansınız kalır. Ne yazık ki bu durum Instagram politikaları nedeniyle uygulanmaktadır ve bazen mağduriyetler yaşanmaktadır.

Hesabınızın kapatılmasının başlıca nedenleri:

  • Yapay takipçi işlemleri
  • Yapay beğeni işlemleri
  • Yapay yorum ya da video izlenme işlemleri
  • Birilerinin kasıtlı olarak hesabınızı “taklit” olarak şikayet etmesi
  • Instagram kaynaklı teknik hatalar

Söz konusu durumlar tespit edildiğinde Instagram, hesabınızı kapatır.

NOT: Bu konu  teliften kapanan hesap dışındaki kapanmaları içerir yani koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır uyarısı alanlar bu makaledeki adımları izlesin. Aynı şekilde “taklitten kapanan hesaplar” içinde formlar zaman zaman çözüm olmaktadır. Bazı durumlarda taklitten kapanan hesaplar için özel çalışma yapılması gerekmektedir. İletişime geçebilirsiniz.

Instagram Hesabım Donduruldu Formu 2022

İnternette “instagram hesabınızı açıyoruz” başlığı adı altında ücret isteyenlere öncelikle net olarak güven sağlamadan işlem vermeyiniz, güvenilir firmalar ile çalışın.  Hesabın açılması için “tek geçerli yöntem” itiraz formu değil artık. Form ile çözemediğiniz durumlarda mutlaka uzmanlarımızdan ücretli destek alınız.

Yeni bir hesapsanız hesabınızın kapatılmasına çok da üzülmeyin ve hemen başka bir hesapla yola koyulun. Bu durumda “itibarlı bir instagram hesabı” satın almanızı öneririm. Söz konusu hesabın ismini değiştirerek kullanmaya devam edin. Önemli olan organik bir miktar takipçisi olması. Özlelikle taklit nedeniyle kapatılan bir Instagram hesabınız varsa ve siz yine buna benzer ikinci bir Instagram hesabı açarsanız, otomatik olarak kapanma ihtimali yüksektir, bunu da belirtmiş olalım.

Koşulları ihlal ettiği gerekçesiyle kapatılan instagram hesabını açmak için bazı ipuçları var. Bu ipuçlarını dikkatlice okuyarak uygulayabilirsiniz. 1.form doldurma şekli ve itiraz sürecini kendi Instagram uygulamanız üzerinden giriş yapıp karşınıza çıkan “daha fazla bilgi al” butonuna tıklayarak gerçekleştirin.

***2.form doldurma şekli ve itiraz şekli: https://help.instagram.com/contact/396169787183059 adresinden yapılmaktadır ama Instagram hesabınız üzerinden giriş yapıp formu zaten doldurduysanız bu adrese girmeyin şimdilik. ***

***3.form doldurma şekli ve itiraz şekli: https://help.instagram.com/contact/606967319425038 ***

***4.form doldurma şekli ve itiraz şekli: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

Bu form işletme hesabına yani ürün satışı gibi Instagram hesaplarına sahip olanlar için idealdir. Eğer işletme değilseniz formu açtıktan sonra “hayır” sekmesine basarak devam ediniz.

Not: Lütfen sizin için en doğru olan formu bulup itiraz talebini SADECE 1 kez gönderin, iletildi ise zaten gidiyor. Defalarca göndererek spam tespit sistemine takılmayınız.

Güncelleme (Aralık 2021): Hesabı kapananlar panikle defalarca form ve itiraz yaparak instagrama başvuru yapıyor, Instagram ise bu tarz durumları önlemek için hesabınızı KALICI OLARAK talebe kapatabilir, yani 100 tane form doldursanız bile Instagram sizinle ilgilenmez, tüm yardım taleplerinizi spam algılar ve erişiminizi engelleyebilir. Bu yüzden hatalı işlemler yapmak yerine bizim ekibimizden ücretli profesyonel destek alarak işlemlerinizi yürütmeniz önerilir.

Güncelleme (Ekim 2021): Instagram kapanan hesaplar için ne yazık ki formlarla destek sınırlı hale getirildi ve sadece “çok önemli” görülen hesapların işlemlerine bakılıyor. Instagram sistemi sahip olduğu yapay zeka ile hangi hesapların daha önemli olduğunu takipçi sayısı ve diğer özelliklere göre belirliyor. Kapatılan hesaplar için bu yüzden destek normal yollarla kısıtlı hale geldi. Ne zaman düzeleceği ise merak konusu.

Alakalı İçerik  Trendyol Müşteri hizmetleri | Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası

Güncelleme (Nisan 2021): Instagram ve Facebook’ta kapanan hesabı açma işlemleri ile ilgili kronik sorunlar devam ediyor. Özellikle kullanıcılara gelen e-postada “görünüşe göre hesabınız yanlışlıkla kapatılmış. Bu sorunun yarattığı geçici rahatsızlık için özür dileriz” demesine rağmen, hesabın açılmadığı görülüyor.

İkinci konu ise “hesabınız geçici olarak kilitlendi” konusu. Bu özellik Instagram hesaplarına sıradışı ve farklı ipler üzerinden giriş olduğunda ortaya çıkıyor. Bu yüzden mutlaka her Instagram kullanıcı kendi hesabına bir e-posta ve güncel telefon numarası eklemelidir.

Bir diğer konu ise yaklaşık 4 ay önce Facebook tüm kullanıcıları doğrulamak istediğini açıklamıştı. Şuan özellikle Facebook reklamveren hesaplar kimlik doğrulamasına zorlanmaktadır. Bu yüzden Facebook hesaplarınzı varsa mutlaka profil resmine kendi resminizi koyunuz.

Instagram Hesap Açma Taktikleri 2022

Güncelleme (Aralık 2020): Instagram yüz tanıma sistemi ile hesapları doğrulamaya başladı. Spam olduğundan şüphe edilen hesaplarda kamera ile yüzü sağa sola ve yanlara çevirmeniz istenerek robot olup olmadığınız test ediliyor. İlgili özellik şuan test sürecinde. Facebook bir süredir neredeyse tüm hesapları doğrulamak için birçok güncelleme yaptı. 

Güncelleme: Koronavirüs nedeniyle Instagram tarafında destek biletlerine geç dönüşler yaşanıyor. Çok fazla destek talebi/form göndererek spam durumuna düşmeyin.

Güncelleme (Ekim 2020): Form ile itiraz etmek isteyenlerde “Bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram’a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla” sorunu çıkabiliyor. Kapatılan bir hesapta bu uyarının çıkması oldukça saçma, bir nevi form doldurmayı engellemek için geliştirilmiş sanki. Zaten form da doldurulsa geri dönüş oranları ve açılma oranları çok düştü.

Güncelleme (Ağustos 2020): Ağustos 2020 itibariyle Instagram destek formları çalışmıyor. Form doldururken şu hatayı veriyor:

 “Geçersiz kullanıcı adı” “Girdiğiniz kısa bağlantı bir Kullanıcı değil. Lütfen geçerli bir Kullanıcı girin. Bir içeriğin bağlantısını edinmeyi öğrenmek için buraya tıklayın.” 

Ayrıca bir süredir birçok hesapta kimlik onayına düşüyor. Kimlik onayına düşen hesaplarda “24 saat” uyarısı çıkar, doğrulama istenir. Ve 24 saat uyarısından sonra hesap kapanır.

İnstagram 38 Formu İle Hesap Açma 📨 | 2022

9.11.2021 · İnstagram 38 Formu 2021 İle Hesap Açma, instagram son yıllarda en çok kullanılan sosyal medya araçlarından birisi haline gelmiştir. Günümüz de artık hemen hemen herkesin bir sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Günlük hayatta vakit geçirmek için eğlenmek için veya sohbet amaçlı olarak İnstagram’ı kullanmaktayız.

Instagram’ın 2022’de nelere odaklanacağı açıklandı …

29.12.2021 · Instagram başkanı yaptığı video paylaşımda: “Instagram’ın ne olduğunu yeniden düşünmemiz gerekecek çünkü dünya hızla değişiyor ve biz de onunla birlikte değişmek zorunda kalacağız.” dedi ve 2022’de odaklanacakları konuları açıkladı. Instagram’ın video ürünlerini Reels …

Alakalı İçerik  Dizipal Güncel | Dizipal422 Yabancı Dizi İzle 2022

Instagram Help Center

Please only submit this form if your account was deactivated for not following Instagram’s Community Guidelines and you believe this was a mistake. If you can’t access your account for a different reason, please return to the Help Center to find …

İnstagram Kapanan Hesabı Açma ve Formu 2022 – Pante10 …

İnstagram Kapanan Hesabı Açma Formu 2022 Hesabınız kapandığında ve hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda karşınıza bir uyarı çıkacak. Uyarı içerisinde ise size “Daha fazla bilgi al” benzeri bir uyarı ile karşılaşacaksınız. Öncelikli olarak yapmanız gereken bu uyarıya tıklayarak kapanmanın olası nedenlerini öğrenmektir.

Instagram Help Center

Upload a photo with your ID. A photo of yourself holding your ID or a photo of the person you’re authorized to represent holding their ID. If possible, please save this file as a JPEG. Note: If you’re having trouble uploading files from your phone, please visit the Instagram Help Center and complete this form from a computer.

Instagram Hesabım Kapatıldı Sorunu – Instatakipci.com

25.02.2020 · Instagram hesabım donduruldu ya da Instagram hesabım kapandı diyorsanız, şu işlemleri yapabilirsiniz: Instagram uygulamasına giriş yapın. Giriş yaptığınızda hesabınızın kapatıldığında dair bir mesaj alacaksınız. Yazılı bir mesaj alacaksınız. Eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, “Bize Bildirin” kısmına …

Dondurulan Instagram Hesabını Açma Yöntemi | Help 724

24.10.2021 · Dondurulan Instagram hesabını açmak için öncelikle beklemeniz gerektiğini bilin. Siz ekrandan dondurdunuz diye o hesap hemen pasif olmaz. 2 gün içerisinde dondurulma işlemleri tamamen gerçekleşir. Hesap dondurulmuş ve 3 saat sonra pişman olmuşsanız, beklemeniz gerekecektir. 3 – 4 gün sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Instagram Hesabım Çalındı (Hacklendi) – Nasıl Geri Alırım …

6.07.2017 · Hayır, “instagram hesabım donduruldu” yani ikinci forma girdiğimde kullanıcı adını kabul etmiyor, formu gönderdiğimde instagram hesabı aktif diye bir yazı çıkıyor kullanıcı adının bulunduğu kısımda. crovu 20:19 de 30 Kasım 2017 – Yanıtla.

Instagram Hesabım Bir Anda Kapatıldı Ve İtiraz Formu …

14.06.2020 · Instagram Hesabım Bir Anda Kapatıldı Ve İtiraz Formu Doldurduğum Halde Göndermiyor. Dün bir anda gördüm ki Instagram hesabım dondurulmuş. Kural ihlal i yapmışım sözde fakat böyle bir şey söz konusu bile değil. Hesabı geri almak için kod gönderdiler onunla fotoğraf çekildim itiraz formu gönderildi.

Instagram Hesap Kapatma Formları – Güncel Liste – TRMedya

2.02.2021 · Instagram’ın güncel hesap kapatma formları şu şekilde: Başka bir kişinin ele geçirdiği Instagram hesabını bildirme. Yaş doğrulama. Zorbalık ve tacizin raporlanması. Taklit hesapların bildirilmesi. Topluluk kurallarının ihlal edilmesi. Vefat eden Instagram kullanıcısını bildirme. Cinsel suçları içeren formlar.

instagram Hesabın Koşullarımızı ihlal Ettiğin için …

14.01.2018 · instagram Hesabın Koşullarımızı ihlal Ettiğin için Kapatılmıştır uyarısı sonrasında nereye müracaat edileceğini yazımızda anlatacağız. İnstagram ihlal ve itiraz formu, instagram hesabım kapatıldı 2018, instagram kuralları nelerdir. İnstagram hesabım donduruldu gibi ayarlarının yapılandırılması için izleyeceğiniz ad

Alakalı İçerik  Denizbank IBAN Sorgulama | Denizbank IBAN Numarası Nasıl Öğrenilir? 2022

Instagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum [Çözüldü] …

4.11.2021 · 3- Şifre unuttuysanız ve aynı zamanda Instagram kullanıcı adımı unuttum diyorsanız maalesef yapabileceğiniz pek bir şey yok. Bu durumda herhangi bir arkadaşınızın Instagram hesabı üzerinden kendi hesabınıza dair kullanıcı adını öğrenebilirsiniz. Instagram Şifremi Unuttum E Postamı Bilmiyorum Hesabıma Nasıl Erişebilirim?

Dondurulan Instagram Hesabını Açma 2021 | Dondurulan …

1.01.2021 · Dondurulan Instagram Hesabını Açma en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. instagram dondurulmuş hesabı yeniden açma, instagram dondurulan hesabı açma, silinen instagram hesabını geri açma ve dondurulan hesap ne zaman silinir gibi soruların cevabı bu yazıda olacak… Güncelleme – 01 Ocak 2021 15:00 (yazı sonunda)

Instagram Hesabım Bir Anda Kapatıldı Ve İtiraz Formu Doldurduğum …

Dün bir anda gördüm ki Instagram hesabım dondurulmuş. … Fakat itiraz formunu dolduruyorum sürekli en kısa sürede halledeceğiz deyip hala formu göndermiyor …

Instagram İtiraz Şikayetleri – Şikayetvar

Instagram hesabım haksız yere kapatıldı. Birisini taklit etme başlığı altında 30.11.2021 tarihinde kapatıldı. İlk önce itiraz ettim 1 gün sonra form geldi …

Instagram hesabım kapatıldı, nasıl geri alabilirim? – CNN Türk

8 Eyl 2021 … INSTAGRAM HESABIM KAPATILDI, NASIL GERİ ALABİLİRİM? Telif içerik ya da kopya hesaplar nedeniyle Instagram hesabınız kapatıldıysa bu konuda …

Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açılır? | 3 Farklı Yol – YouTube

Kapatılan Instagram Hesapları İçin İtiraz Formları Önemli Not: Verdiğimiz … yere instagram hesabım kapatildi, instagram hesabım kapatıldı,.

Geçici Ve Kalıcı Olarak İnstagram Hesap Dondurma Ekranı – Sabah

Telefondan geçici ve kalıcı instagram hesabı nasıl dondurulur? … Çeşitli sebeplerden dolayı hesabını geçici olarak dondurmak isteyenler ”İnstagram nasıl …

kapanan instagram hesabını açma yöntemi – ekşi sözlük

27 Kas 2020 … instagram hesabım birden bire kapatıldı. internetten araştırıp bulduğum formları doldurdum, gelen otomatik maildeki kodun yazılı olduğu kağıtla …

Instagram hesabım kapatıldı ve nasıl açarım? Kapatılan … – Hürriyet

11 May 2021 … Çoğu durumda, hesap sahiplerine, hesaplarının devre dışı bırakılma veya silinme riski altında olduğunu gösteren herhangi bir bildirim …

İNSTAGRAM DONDURMA Linki 2021 – Instagram Hesap Dondurma

4 gün önce … INSTAGRAM DONDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ (GEÇİCİ DONDURMA) … İnstagram Hesap Silme ve Kapatma Linki 2021 – Instagram hesabı nasıl silinir?

Instagram Hesap Açma 2021: Yeni ‘Instagram Hesap Oluşturma ve …

25 Kas 2021 … Dondurulan hesabı açmak için birkaç gün beklemek gerekiyor. Instagram hesabı nasıl açılır? diyorsanız ‘Instagram yeni hesap açma ve …

Dondurulan Instagram Hesabını Açma Yöntemi | Help 724

24 Eki 2021 … Tekrar aynı formu doldurdum yine aynı cevabı aldım. Mailim de hala sistemde yeni bir hesap alınamıyor tamamen silinmemiş hesabım anladığım …

Instagram Kapanan Hesap Açma Hizmeti – Pektaş Medya

İnstagram hesabım kapatıldı, instagram kapanan hesap açma,instagram hesap kapatıldı,instagram kapanan hesap açma formu,instagram taklit kapatılan hesap …

Yorum yapın