Instagram video indir

Kuşak ve Yol ülkeleri, 1 milyon 700 bin üniversite öğrencisi için kadro açtı

Çin Medya Grubu ile başta Çin Eğitim Bakanlığı ve İnsan Kaynakları ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olmak üzere birçok kuruluşun iş birliğiyle …
Kuşak ve Yol ülkeleri, 1 milyon 700 bin üniversite öğrencisi için kadro açtı ÇağrıMerkezin

Çin Medya Grubu ile başta Çin Eğitim Bakanlığı ve İnsan Kaynakları ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olmak üzere birçok kuruluşun iş birliğiyle düzenlenen Kuşak ve Yol temalı istihdam etkinliği başladı.

Çin Medya Grubu ile başta Çin Eğitim Bakanlığı ve İnsan Kaynakları ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olmak üzere birçok kuruluşun iş birliğiyle düzenlenen Kuşak ve Yol temalı istihdam etkinliği başladı. Çevrim içi ve çevrim dışı olarak düzenlenen etkinliğin çevrimdışı faaliyetlerinde, Kuşak ve Yol inşasına katılan bazı şirketlerin yöneticileri, insan kaynakları departmanı sorumluları ve personel temsilcileri üniversite mezunlarına rehberlik sunuyor.

Çevrim içi olarak düzenlenen etkinliklerde ise, iş arayanlara kaliteli ve çok yönlü istihdam seçenekleri sunulurken, şirketler ile iş arayanlar arasında iletişim kurulabilmesi için hızlı temas platformları oluşturuluyor. İkinci kez düzenlenen Kuşak ve Yol temalı istihdam etkinliğine şu ana kadar 18 bin şirket katıldı ve etkinlik kapsamında yaklaşık 1 milyon 700 bin istihdam seçeneği sunuldu.

Hibya Haber Ajansı

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Resmi Gazete başlıkları ÇağrıMerkezin
Read More

Resmi Gazete başlıkları

Seçim Müdürlüklerinin Adalet Müfettişleri Tarafından Denetlenmesine Dair Yönetmelik YÜRÜTME VE İDARE BÖLÜMÜ YÖNETMELİKLER –– Seçim ...
Youtube video indir