Instagram video indir

Cougar Coin Nedir? Cougar Nasıl Alınır?

Cougar Coin Nedir? Cougar Nasıl Alınır? ÇağrıMerkezin

Cougar Coin, vahşi hayatı ve pumaları korumak üzere yürütülen bir sosyal sorumluluk projesidir. Cougar Coin çok yeni bir projedir ve 28 Nisan 2021 tarihinde hayata geçirilmiştir. Bu projeyle, Los Angeles şehir merkezinin 56 kilometre kuzeybatısında bulunan otoyola bir üst geçit yapılması planlanmaktadır. Liberty Canyon bölgesi olarak adlandırılan yere bu projenin gerçekleştirilme vahşi doğada yaşayan pumalar için çok önemlidir. Bunun nedeni ise pumaların bu otoyolda her gün araba kazalarına kurban gitmesidir. Bu üst geçit projesinin hayata geçirilmesi için gereken para ise 87 milyon ABD Doları’dır. Bu paranın %20’si ABD’nin kamu kaynaklarından karşılanmaktadır. Vahşi hayatı korumak için inşa edilecek olan köprünün 2023 yılında tamamlanması planlanmaktadır.

[cmc-coin-name type=”cougar”]

Cougar coin nasıl alınır?

Cougar coin, geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkmıştır. Trust Wallet aracılığıyla Pancake swap yöntemiyle BNB karşılığı satın alınabilmektedir. Açıkçası farklı Cougar coin satın alma yöntemleri varsa da bilmiyoruz. Ancak topluluk tokeni olarak görülmektedir. Bu sebeple ilerleyen günlerde birçok kripto para borsasında listelenmesi beklenmektedir. Biz şimdi Cougar coin hakkında kim ne demiş onlara bakalım.

Bu yeni Coin ile ilgili en çarpıcı yorumu Twitter kripto para konusunda en bilgili isimlerinden Selcoin yapmıştır. İşte Selcoin’in Cougar coin yorumu ve satın almak isteyenlere uyarıları;

“Tt olmuş bu coin. 1000x yapacak diyorlarmış:) Ne olduğu belli değil. Kriptopara piyasasının cılkı çıkmaya başladı. Twitterda tt listesinde zirvede. İki dakika baktım; çöp. Coini çıkaran ekip bile yok meydanda. Websitesi berbat. Kriptodışından Bazı sosyal medya fenomenlerinin paylaştığını gördüm, dikkat etsinler:)”

Cougar Coin Hangi Borsadan Alınır?

Cougar Coin projesinin en büyük özelliği aynı zamanda bir NFT projesi olmasıdır. Ancak bu proje daha çok yeni olduğu için NFT alımları Cougar Coin üzerinden yapılamamaktadır. Şu an için yalnızca NFT alanında hizmet veren belirli birtakım internet sitelerinden alabilirsiniz.  Ancak ilerleyen zamanlarda bu işlemin Cougar Coin’in resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Bu NFT alım satım işlemlerinin %6’lık kısmı Kaliforniya’nın ilk vahşi yaşam üst geçidini finanse etmeye yardımcı olmak için Amerikan Vahşi Hayatı Koruma Derneği’ne bağışlanmaktadır. Bu bağış coin’in kendisine ait olan online bağış sitesi aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra Cougar Coin’in hangi borsadan satın alınabileceği merak ediliyordu. Şirket, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla soru işaretlerini giderdi. Yapılan açıklamaya göre Cougar Coin’in çok yakında Coinmarketcap ve Coingecko borsalarında yer alacağı belirtildi.

Cougar Coin İle Bağış Yapmak

Ayrıca siz de bu hayır kuruluşuna bağış yapmak isterseniz Cougar Coin ya da NFT alım satımı yapmanıza gerek yoktur. Bu bağışı direkt olarak derneğin internet sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. Cougar Coin Twitter üzerinden 06.05.2021 tarihinde yaptığı açıklamada, Türk toplumunun bağışlarının çok yüksek seviyede olduğunu belirtmiştir. Bu nedenle bu tarihte gerçekleştirilen tüm bağışların Türkiye Hayvanları Koruma derneğine bağışlanacağını duyurulmuştur. Siz de bu sosyal sorumluluk projesinin bir parçası olmak vahşi hayatı ve hayvanları korumak isterseniz, aşağıda yazılı sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Youtube video indir