Instagram video indir

ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri | Çiçek Sepeti İletişim Numarası

ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri | Çiçek Sepeti İletişim Numarası ÇağrıMerkezin

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

E-mail: 

Ofis Adresi: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

(İade sürecini Canlı Yardım aracılığıyla veya “Siparişlerim” sayfasından başlatabilirsiniz. Ofis adresine gönderilen siparişler için iade işlemi yapılmayacaktır.)

Ticaret Sicil Numarası: 745898

Sorumlu Kişi: Atila Lüle

Vergi Dairesi: Zincirlikuyu

Vergi Numarası: 253 075 95 03

MERSİS Numarası: 0253075950300010

Kep Adresi: 

Üyesi olduğumuz İstanbul Ticaret Odası’nın üyeleri için geçerli davranış kurallarına www.ito.org.tr adresinden ulaşılabilir.

Müşteri Hizmetleri:   

Satıcı Destek Hattı:  

Fax: 0212 269 24 00

ÇiçekSepeti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası: 0850 222 00 79

Çiçek Sepeti Müşteri hizmetleri telefon numarası

0850 222 00 79 Çiçek sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası ve sipariş sorgulama için kullanabileceğiniz numaradır.

Hediye göndermek, iş tebriği ve özel günleri kutlamak için kullanabileceğiniz çiçek sepeti, Türkiye’de 2006 yılında faaliyete geçmiş Online sipariş ile çiçek gönderme hizmetidir. Hediye çikolata, çiçek, özel kupa tasarımları ve çok fazla sayıda hediyelik eşya kullanımı için kullanılmaktadır.

Çiçek Sepeti İletişim Numarası

Çiçek Sepeti Türkiye’de en uygun kullanabileceğiniz hediye gönderme uygulamasıdır.

Çiçek hediyesi göndermek istediğinizde ise lider markalardan biri olurken, pasta, hediye çikolata ya da butik çiçekler dışında özel aranjmanlar, özel kavanoz hediyeler ya da benzer özel çiçek siparişlerinizi de bir müşteri taleplerine karşı özel şekilde sunmaktadır. Markaya ait olan 0850 ile başlayan telefon numarası, iletişim numarası olurken dilediğiniz her zaman herhangi bir çağrı merkezi desteği için arayabilir ve Çiçek Sepeti iletişim numarası üzerinden her zaman iletişimde olabilirsiniz.

Çiçek sepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanma (30.07.2021’de güncellendi)

Çiçek sepeti günümüzde hediyeleşmeyi kolaylaştıran online bir platform oluşturmaktadır. Bu web sitesinden yapılan alışverişlerle ilgili bilgi almak, şikayette bulunmak veya yeni sipariş oluşturmak amacıyla müşteri temsilcisine bağlanmak için aranması gereken numara:  dur. Bu numarayı aradığınızda karşınıza çıkan telesekreter mesajı şu şekilde olacaktır:

            ‘Çiçek sepeti müşteri hizmetlerine hoşgeldiniz. (For English please press 9). 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunnca görüşmemizde paylaşacağınız verilerinizin korunmasına ilişkin aydınlatma metnine web sitemizden ulaşabilirsiniz. İşlemlerinize bize ulaşın sayfamızdaki canlı yardımı kullanarak daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 • İşleminize sipariş numarası girerek devam etmek için 1’i 
 • Sipariş numaranızı bilmiyorsanız veya siparişinizi yoksa ana menüye gitmek için 2 ye basın.’

Bu menüde ikiye bastığınızda karşınıza çıkan sesli yanıt menüsü şu şekilde olacaktır:

 • ‘Siparişinizin durumunu öğrenmek için 1’i
 • Sipariş iptali veya sipariş bilgilerinizde değişiklik yapmak için 2’yi
 • Siparişinizle ilgili şikayetinizi iletmek için 3’ü
 • Yeni sipariş oluşturmak için 4’ü
 • Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için 5’i
 • Market siparişinizle ilgili bilgi almak için 6’yı  tuşlayınız.

            Bu ana menüde 1’i tuşladığınızda:

‘Siparişinizin durumunu öğrenmeniz için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz. Görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 2’yi tuşladığınızda:

Değerli müşterimiz talebinizle ilgili olarak sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz .Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 3’ü tuşladığınızda:

‘Değerli müşterimiz siparişinizle ilgili şikayetinizi aktarmak için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz. Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 4 ‘ü tuşladığınızda:

‘Değerli müşterimiz mobil uygulamamızdan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Uygulama likini telefonunuza hemen göndermek için biri
 • Sipariş vermeye müşteri temsilcimizle devam etmek için lütfen 2 ye basınız.

            Ana menüde 5’i tuşladığınızda:

Değerli müşterimiz ürünlerimizle ilgili bilgi almak için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz . Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcinize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

            Ana menüde 6 yı tuşladığınızda:

Değerli müşterimiz bu menüden sadece Çiçek Sepeti market alışverişleriniz için işlem yapılabilmektedir.

 • İşleme devam etmek için 1’i 
 • Diğer siparişleriniz ile ilgili işlemler için 2’yi tuşlayınız

Burada 1 i tuşladığınızda size şu mesaj yönlendirilecektir:

 ‘Market siparişleriniz ile ilgili görüşme yapabilmeniz için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz.’

Çiçek Sepeti Müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Çiçek sepeti müşteri temsilcisine direk bağlanmak için yapılması gereken örnek yolu kısaca özetlemek gerekirse:

 • Örnek 1 : Siparişinizin durumunu öğrenmeniz ile ilgilenen müşteri temsilcisine direk bağlanmak  için  i arayıp 1’i tuşlayabilirsiniz.
 • Örnek 2: Sipariş iptali içinmüşteri temsilcisiyle telesekreter mesajı dinlemeden direk  i arayıp 2 yi tuşlayarak konuşabilirsiniz  .
 • Örnek 3: Market siparişinizle ilgili bilgi almakiçin  i  arayıp sırayla 6 ve 1 i tuşlayarak bu konuda sorumlu müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Çiçek sepeti online iletişim:

Çiçek sepetiyle online yazışarak iletişim kurmak için https://www.ciceksepeti.com/bize-ulasinsayfasına tıklayabilirsiniz. Bu sayfadan

 • Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?
 • Sipariş verdikten sonra saat-tarih değişikliği yapabilir miyim?
 • Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?
 • Ürünümü nasıl iade edebilirim?

Bu butonları kullanarak bilgi alabilir, değişiklik veya iade işlemi yapabilirsiniz.

Çiçek sepeti Adres bilgileri:

Adres: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

Çiçek Sepeti Satıcı Destek Hattı:

Satıcı Destek Hattı:  

Çiçek Sepeti Fax: 0212 269 24 00

Çiçek Sepeti E-mail: 

Çiçek Sepeti Ticari Künyesi

Ticaret Sicil Numarası: 745898

Sorumlu Kişi: Atila Lüle

Vergi Dairesi: Zincirlikuyu

Vergi Numarası: 

MERSİS Numarası: 

Çiçek Sepeti Kep Adresi: 

ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aradığınız birçok çiçek ve hediyelik çikolata ürünlerine dair her şeyi bulabileceğiniz, özel kutlamalar, tebrikler, doğum günleri ya da sevgililer günü gibi özel günlerde harika hediyeler göndermek istediğinizde çiçek ya da spesifik hediyeleri tercih edeceğiniz marka doğrudan Çiçek Sepeti olacaktır. Herhangi bir konuda ise Çiçek Sepeti çağrı merkezi ile birlikte iletişimde olabilir, destek alabilir ve birçok konu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşterilerine sunduğu online sipariş desteğiyle beraber olası bir probleme karşı Bize Ulaşın sayfası üzerinden hem iletişim formuyla hem de telefon bilgileriyle beraber ulaşabilirsiniz. Çiçek Sepeti müşteri temsilcileri telefon numarası ile birlikte anında soru ve sorunlarınız için ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti sitesi üzerinden aldığınız bir ürün veya çiçek hakkında sorunuz varsa Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri direkt bağlanma ile anında çözüm odaklı temsilcilerle mesai saatleri çerçevesinde görüşebilir ve uzun süre beklemeden hemen tüm süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz. Telefon numarası üzerinden sipariş ve kargo takip bilgisi edinebilir, müşteri temsilcileriyle görüşme yaparak ürünler hakkında bilgi edinmek istediğinizde sorularınızı sorarak cevap alabilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ÇİÇEK SEPETİ Şikâyet Hattı

Herhangi bir olumsuz deneyime karşı hiçbir şekilde sebep vermek isteyen, internet üzerinden hızlı sipariş oluşturma ve çiçek siparişleri konusunda gerçekten 1 numaralı marka olmayı başaran Çiçek Sepeti hizmetleri ve ürünleri hakkında yaşadığınız olumsuz deneyimleri de Çiçek Sepeti şikayet hattı iletişim kanallarıyla beraber aktarabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Aşağıda yer alan telefon numarasını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ Şikayet Hattı Telefon Numarası

ÇİÇEK SEPETİ İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Belirli gün ve haftalarda özel indirimleriyle beraber müşterilerini mutlu etmeyi seven Çiçek Sepeti ile en iyi indirim ve kampanyalardan faydalanabilir, güncel duyurular hakkında bilgi sahibi olmak için siz de aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından istediğinizi takibe alabilirsiniz.

Ayıca çiçek sepetinin resmi internet sitesinde bulunan iletişim forumunu doldurarak da, müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. https://www.ciceksepeti.com/bize-ulasin

ÇİÇEK SEPETİ Destek E-posta Adresi

ÇİÇEK SEPETİ Facebook

ÇİÇEK SEPETİ Twitter

ÇİÇEK SEPETİ İnstagram

İletişim ve Canlı Destek – Çiçek Sepeti Adres

İletişim ve Canlı Destek – Çiçek Sepeti Adres. İletişim. Bize Ulaşın. Sıkça Sorulan Sorular. ÇiçekSepeti’nde Satış Yap. Kolay İade. ÇiçekSepeti Pazaryeri Kolaylıkları. Şirket Bilgileri. Hesap Bilgileri.

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri …

13.12.2020 · Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 00 79; Çiçek Sepeti Faks Numarası: 0 212 269 24 00; Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri İletişim E – Posta Adresi. [email protected] iletişim e – posta adresini kullanarak müşteri hizmetlerine ilişkin her konuda sorunlarınızı elektronik posta yöntemi ile …

ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri – Umutium

2.12.2021 · Çiçek sepeti müşteri hizmetleri irtibat numarası üzerinden hızlıca irtibata geçebilirsiniz.Türkiye’nin gözde ve profesyonel online pazaryerlerinden biri olan Çiçek sepeti çağrı merkezi irtibat numarası ise 0850 222 00 79’dır.Tüm işlemleriniz hakkında soru-sorun bildirimi yapmak üzere bu numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim …

30.07.2021 · ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 00 79. Hediye gönderimlerinden tutun da çiçek denilince akla gelen en büyük markalardan biri olmayı başarmış olan Çiçek Sepeti, Türkiye’ye ilk 2006 yıllarında dahil olmuş markalardan biridir. Online sipariş ile çiçek gönderimi doğrultusunda başlayan bu …

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası kaç …

24.04.2019 · Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası. 0850 222 00 79. 0212 391 00 10.

ÇİÇEK SEPETİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ – İSTANBUL – ŞİŞLİ – 0850 …

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri şikayet ve yorumları okuyabilir, Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri | Çiçek Sepeti iletişim …

13.11.2021 · Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri, 2006 senesinde kurulmuş olan bir e-ticaret sitesidir. Kurulmasındaki amaç, daha hızlı ve daha kolay teslimat sağlamaktır. Çiçek Sepeti, en başta sadece çiçek ve yenilebilir çiçek demetleri sipariş ver daha sonra ürün kategorisini genişletmiştir. Bünyesine kattığı kategoriler arasında elektronik eşyalar, ev ve yaşam ile ilgili …

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası …

Çiçek Sepeti IMEI Sorunlu Telefonu Kendisi İade Ettirip Ücreti Ödemedi. Çiçek Sepeti’nden 17 Ağustos 2021 tarihinde 223953135 sipariş numarası ile almış olduğum Xiaomi Redmi Note 9 telefonu kullanmaktayken 11 Ekim 2022 tarihinde bizzat Çiçek Sepeti Müşteri hizmetleri tarafından aranarak söz konusu telefonun gönderici firma tarafından IMEI numarasının kopyalandığı …

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi İletişim …

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri müşterilerine karşı oldukça kritik bir hizmeti vardır. Çünkü özellikle belirli günlerde oluşan yoğun talep üzerine zamanında adrese yetiştirmesi gereken ürünler için yüzlerce çalışan el birliği yapmaktadır. Herhangi bilgi, yardım, soru, sorun ve şikayet durumlarında Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri 7/24 siz müşterilerine …

ÇiçekSepeti – Online Çiçek & Hediye Sitesi

Yüzlerce farklı kategoride binlerce ürün ÇiçekSepeti’nde! Çiçek, hediyelik, kişiye özel ürünler, yenilebilir çiçek ve daha fazlası online alışveriş sitesi Ciceksepeti.com’da!

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir