Trendyol Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ÇağrıMerkezin

Trendyol müşteri hizmetleri 0 212 331 02 00
Trendyol müşteri hizmetleri çalışma saatleriHafta içi ve hafta sonu 08:30 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Trendyol yemek iletişim0 212 331 02 00
Trendyol Yemek başvuru yapmaTrendyol Başvuru Linki
Trendol Şikayet hattı0 212 331 02 00
 • Trendyol Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi

 • Trendyol Basın İlişkileri E-Mail Adresi
 • Destek@trendyol.com
  basin@trendyol.com

  Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

  Trendyol müşteri hizmetleri temsilcisi ile aşağıdaki Trendyol çağrı merkezi numarası üzerinden kolayca konuşabilirsiniz:

  Trendyol İletişim Numarası

  • Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 (212) 331 02 00
  • Trendyol Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi ve hafta sonu 08:30-24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Trendyol İletiim Numarası ve Trendyol Express İletişim için yukarıdaki numaraları kullanabilirsiniz.

  Trendyol Yemek İletişim

  Doğrudan Trendyol Yemek İletişim‘e ulaşmak için Trendyol Müşteri Hİzmetleri iletişim numarasını yani 0 212 331 02 00 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Çağrı Merkezi hafta içi ve hafta sonu 08:30-24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Trendyol Restoran Başvurusu Yapma

  Trendyol Yemek uygulamasına Restoran firma olarak başvuru yapmak için öncelikle aşağıdaki linke tıklayınız:
  Trendyol Başvuru Linki

  Açılan linkte karşınıza bir form çıkacaktır. Bu formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  Ardından yan sekmeden Trendyol Yemek Başvuru‘su kısmında bulunan adımı izleyerek başvurunuzu e-posta yolu ile yetkililere iletiniz.
  Başvurunuz ile ilgili sizinle iletişime geçilecektir.
  Sorularınızı 0 850 258 5800 numarasını arayarak sorabilirsiniz.

  Trendyol Sipariş / Kargo Takibi

  Trendyol hesabınıza girip yaptıktan sonra ana sayfadaki “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” linkine tıklayarak siparişinizin durumunu görebilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmiş ise siparişinizin kargo takibini yine “Siparişlerim” alanındaki “Kargom Nerede” linkine tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Trendyol Şikayet Hattı İletişim

  Trendyol’un müşteri hizmetleri dışında ayrıca bir şikayet hattı bulunmamakta ancak şikayetlerinizi aşağıdaki trendyol müşteri hizmetleri numarasını arayarak ya da yazımızdaki diğer yolları kullanarak Trendyol’a iletebilirsiniz.

  • Trendyol Şikayet Hattı: 0 212 331 0 200

  Trendyol İletişim E-Mail Adresi

  Eğer Trendyol’a e-mail göndermek istiyorsanız, aşağıdaki e-mail adreslerini kullanabilirsiniz:

  Trendyol İletişim Posta Adresi

  Trendyol İletişim Merkezi Şirket

  Trendyol

  DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19, Sarıyer/İstanbul

  Trendyol Sosyal Medya Hesapları

  Trendyol sosyal medya hesaplarına erişmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:

  Trendyol Yardım Merkezi

  Trendyol, aktif bir şekilde çalışan güçlü bir yardım merkezine sahiptir. Online yardım merkezi sayfasında sorularınıza yanıt bulabileceğiniz çok sayıda sıkça sorulan soru ve yanıtları bulunmaktadır.

  Trendyol Satıcı Başvuru Formu

  Trendyol’da satıcı olarak yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

  Ek olarak Trendyol Hızlı Market ve Trendyol Yemek başvurularınız için aşağıdaki e-mail adreslerine başvurunuzu iletebilirsiniz: 

  Trendyol Canlı Yardım

  Trendyol’dan online canlı yardım servisi almak ve gerçek bir Trendyol müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  Trendyol Yardım Merkezi Sayfasına gidin.

  Sayfanın alt bar’ına kadar inin ve ”Canlı Yardım” butonunu bulun.

  Karşınıza çıkacak sayfa üzerinden Canlı Yardım’a bağlanmış olacaksınız.

  Yardıma bağlanma sebebinizi doğru şekilde seçin, otomatik botlar ile gerçekleşebilecek durumlar için sistem size form göndermektedir. Tersi durumlar için canlı yardım asistanına bağlanmanız mümkün olmaktadır.

  Doğrudan asistana bağlanmak için ”Diğer” seçeneğine tıklayabilir ve daha sonra ”Trendyol’a bir önerim var” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. 

  Trendyol Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ÇağrıMerkezin

   Bu seçenekten sonra karşınıza ”Müşteri temsilcisine bağlan” opsiyonu çıkacak. Bu butona tıklayın ve canlı yardım asistanının bağlanmasını bekleyin.

  Trendyol Yardım Merkezi

  Trendyol, aktif bir şekilde çalışan güçlü bir yardım merkezine sahiptir. Online yardım merkezi sayfasında sorularınıza yanıt bulabileceğiniz çok sayıda sıkça sorulan soru ve yanıtları bulunmaktadır.

  Trendyol Satıcı Başvuru Formu

  Trendyol’da satıcı olarak yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

  Ek olarak Trendyol Hızlı Market ve Trendyol Yemek başvurularınız için aşağıdaki e-mail adreslerine başvurunuzu iletebilirsiniz: 

  Trendyol Paylaş Kazan Nedir?

  Trendyol’un aktif kampanyalarından biri olan Paylaş Kazan, kullanıcıların koleksiyon oluşturarak bu koleksiyonlarını link aracılığı ile arkadaşları ile paylaşmalarını gerektiriyor. Belli bir sayıda kaydedilen koleksiyonlar ise kullanıcıların Trendyol cüzdan kuponu veya Trendyol cüzdan bakiyesi kazanmasını sağlıyor. Trendyol, uyguladığı her kampanyada koşul ve ödüllerde değişiklik yapabilmektedir. Genel olarak cüzdan kuponu verilen kampanyaların özellikleri şu şekildedir:

  1. Trendyol Cüzdan Kuponları, koleksiyonlarınızın kaydedilme sayılarına göre 30 TL ile 50 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.
  2. Trendyol Cüzdan Kuponlarının kullanımı için bir alt alışveriş limiti bulunmamaktadır. 
  3. Trendyol Cüzdan Kuponlarını kullandığınızda, üründe mevcut olan indirim iptal edilmektedir ve ürün normal satış fiyatı üzerinden değerlendirilmekte, kupon bu şekilde fiyattan düşülmektedir.
  4. Trendyol Cüzdan Kuponları, birden fazla koleksiyon kaydı yaptığınız durumda birden fazla adet olacak şekilde verilmektedir fakat her bir siparişte sadece bir adet kupon kullanılabilmektedir. 

  Trendyol’un Paylaş Kazan isimli kampanyasında cüzdan kodu hediyesi verdiği durumlarda ise, koşullar aşağıdaki gibidir: 

  1. Trendyol Cüzdan sayfası içerisindeki bakiyenize doğrudan para yüklenir. Yüklenen bu para ”Trendyol Para” olarak geçer ve gerçek banka hesabınıza aktarılamaz.
  2. Bu paraları dilediğiniz siparişte dilediğiniz oranda kullanabilirsiniz. Kalan bakiye sonraki alışverişlerinizde kullanılmak üzere saklı durur. 
  3. Trendyol para bakiyesini kullandığınızda ürünlerin mevcut indirimi iptal olmaz, indirim üzerine bedava bakiyeden de yararlanmış olursunuz. 

  Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

  • İade adımları:
  1. trendyol.com ve mobil uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim’e“ gidin.
  2. “Detaylar” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
  3. “Kolay İade Talebi Oluştur” butonuna basın.
  4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
  5. Kargo seçiminizi yapın.
  6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza “Siparişlerim” sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
  7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun. (Her bir teslimat için iade kodu ayrı ayrı alınmalı ve paketler ayrı ayrı hazırlanarak kargoya verilmelidir.)
  • Faturanız yoksa aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyup iadenizi yapabilirsiniz.
  o Ad Soyad:
  o Sipariş No:
  o İade Nedeni:
  8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almalısınız.

  Hızlı Market nedir?

  Market, fırın ve pastane siparişlerinizi verebileceğiniz ve 30 dk içinde adresinizde teslim alabileceğiniz hizmetimizdir.

  Hızlı Market hangi bölgelere hizmet veriyor?

  Şu anda sadece İstanbul’da belirli bölgelerde hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğimizi kontrol etmek için uygulamamızda yer alan Hızlı Market butonuna tıklayabilirsiniz.

  Nerelerden sipariş verebilirim?

  Üçler Süpermarket, Happy Center, Beyaz Fırın, Gourmet Garage, Snowy, Teslimus, Kim Market, Özkuruşlar, Namlı Market, Ondan Market, Seyhanlar Market ve Algida satış noktalarından sipariş verebilirsiniz. Yakın zamanda diğer satış noktalarını da eklemeye devam edeceğiz.

  Kapıda ödeme yapabilir miyim?

  Sadece kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

  Trendyol Kimin şirketi?

  2018 yılında Trendyol‘un yüzde 75’i, Çin merkezli alışveriş devi ‘Alibaba’ tarafından 728 milyon dolara satın alındı. Günümüzde Trendyol‘un ana hissedarı Alibaba’dır. 1000’i aşkın çalışanı ile 10 milyondan fazla üyesi bulunan Trendyol, Türk tasarımcılarının ürünlerini satışa sunan ilk sitedir.

  Trendyol Alışveriş Merkezi nerede?

  TRENDYOL İLETİŞİM

  Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi NO:237/6 34398 Sarıyer/İstanbul” adresinde yer almaktadır

  Trendyol musteri temsilcisine nasil baglanir?

  Trenyol müşteri hizmetleri iletişim numarası, 0212 331 0 200’dür. Bu iletişim numarası ile müşteri temsilcileriyle irtibata geçilebilmektedir. Trendyol müşteri hizmetlerine her türlü dilek, şikayet ve önerinizi iletebilmektesiniz.

  Trendyol şikayet nasıl edilir?

  Trendyol müşteri hizmetlerine çağrı merkezi numarasından belirtilen saatlerde ulaşabilirsiniz. Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 0212 331 0 200 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Trendyol ile nasıl iletişime geçebilirim?

  Hafta içi servisi sabah 08: 30’dan gece 24: 00’a kadar alabilirsiniz. Cumartesi günleri 10: 00-24: 00 ve pazar günleri 10: 00-17: 00 arasında hizmet vermektedir. Doğrudan Trendyol çağrı merkezine bağlanmak için 0 212 331 02 00’ı arayabilirsiniz

  Trendyol şikayet et butonu nerede

  Mobil alışveriş deneyiminizi güvenceye almak için geliştirdiğimiz “Şikayet Et Butonu” sayesinde şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Ürün sayfasının altına inerek, Şikayet Et Butonu‘nu kullanabilirsiniz

  Trendyol hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

  Siparişlerinizi Bukoli teslimat noktaları, YK Plus teslimat noktaları, Yurtiçi Kargo şubeleri, Aykargo şubeleri, PTT şubeleri ve MNG şubelerinden teslim alabilirsiniz.

  Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

  Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

  Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

  Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

  Total
  0
  Shares
  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Related Posts