Instagram video indir

Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri

Denizbank Müşteri Hizmetleri, Denizbank İletişim telefon numarası, Denizbank İnternet Bankacılığı ve şifre alma işlemleri işlemlerinin detaylarını haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz.
Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri ÇağrıMerkezin

Denizbank Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Denizbank müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için numaralı hat, alan kodu yazmaya gerek olmadan aranabilir. Ayrıca iletişim formu veya e-posta yollarıyla da Denizbank müşteri temsilcilerine ulaşmanız mümkündür.

Bu numaradan Denizbank ile ilgili her türlü probleminizi çözmek için müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Bu yolla yalnızca problemlerinizi çözmekle kalmaz, aynı zamanda önerilerinizi sunabilir veya bankayla ya da hesabınızla ilgili taleplerinizi iletebilirsiniz.

Denizbank’tan alacağınız kredi kartları veya ön krediler için de bu numarayı arayarak bilgi alabilmeniz mümkündür.

Bunlara ek olarak Denizbank müşterisi değilseniz bile bu numarayı arayarak hesap açma veya Denizbank’ın müşterilerine sağladığı fırsatlar üzerine bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Denizbank ile iletişime geçebilmek için;

 • , Denizbank Genel Merkez İletişim Hattı
 • , Denizbank Müşteri Temsilcisi

numaraları kullanılabilir. Bunlara ek olarak Denizbank Bildirimde Bulunacağım hizmeti ile şikayet, talep ve önerilerinizi Denizbank’a yazılı bir biçimde de ulaştırabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Denizbank müşteri temsilcisine direk bağlanabilmek için izlemeniz gereken adımlar sırasıyla aşağıdaki gibi listelenebilir;

 • numarası ya da aynı hizmeti sağlayan numarası aranmalıdır.
 • Ardından ilk seçenek sunulduğunda 5 numarası tuşlanmalı,
 • Devamındaki sesli mesajı dinledikten sonra tekrar 5 numarası tuşlanmalı,
 • Ve son olarak 0 numarası tuşlanmalıdır.

Bu adımları izlediğinizde Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız. Sizinle ilgilenecek olan müşteri temsilcisine Denizbank ile alakalı tüm talep, problem ve önerilerinizi iletebilir ve Denizbank ile alakalı sorularınızı sorabilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı Giriş

Denizbank İnternet Bankacılığı hizmetini kullanabilmek için İnternet Bankacılığı parolasına ihtiyacınız vardır. Eğer halihazırda Denizbank İnternet Bankacılığı üyesi iseniz aşağıdaki adımları takip edin.

 • Öncelikle https://www.denizbank.com/internet-bankaciligi/ linkinden internet bankacılığı sitesine ulaşın.
Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri ÇağrıMerkezin
Denizbank Müşteri Hizmetleri İnternet Bankacılığı Giriş
 • Kırmızı kutucuk içinde işaretlenmiş GİRİŞ butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan portalda İnternet Bankacılığı hesabınıza girebilmek için farklı seçenekleriniz vardır. Bunlardan ilki TC Kimlik No ile giriş, ikincisi Kart Bilgileri ile giriş, üçüncüsü ise Denizbank mobil uygulaması ile giriş olmak üzere üç tanedir. (Eğer halihazırda Denizbank İnternet Bankacılığı parolanız yoksa Kullanıcı Oluştur butonuna tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Kullanıcı oluşturma işlemini rehberimizin Denizbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma kısmında bulabilirsiniz.)
Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri ÇağrıMerkezin
Denizbank Müşteri Hizmetleri İnternet Bankacılığı Hesap Bilgileri
 • Bir giriş yöntemi seçtikten sonra gerekli bilgileri girdikten sonra DEVAM butonuna tıkladığınızda giriş yapmış olacaksınız.
 • Bu sayede şubeye gitmeye gerek kalmadan banka hesabınız ve kartlarınıza dair tüm işlemleri yapabilmeniz mümkündür.

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Denizbank İnternet Bankacılığı’na kaydolmanın iki yolu vardır. Bunlardan biri Denizbank İnternet Bankacılığı Kart Bilgileri ile Şifre Alma, diğeri ise Denizbank Kartsız Şifre Alma‘dır.

Denizbank İnternet Bankacılığı Kart Bilgileri ile Şifre Alma

 • https://www.denizbank.com/internet-bankaciligi/ linkinden Denizbank İnternet Bankacılığı sitesine gidin.
 • Karşınıza çıkan web sitesinde GİRİŞ butonuna tıklayın.
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-3.png
Denizbank Müşteri Hizmetleri İnternet Bankacılığı Giriş
 • Sonrasında karşınıza çıkan portalda sol altta bulunan Kullanıcı Oluştur butonuna tıklayın.
Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri ÇağrıMerkezin
Denizbank Müşteri Hizmetleri İnternet Bankacılığı Kullanıcı Oluştur
 • Denizbank tarafından verilen banka kartınızın bilgilerini karşınıza çıkan ekrana girin ve DEVAM butonuna tıklayın.
 • Sistemde hesabınız ile eşleştirilmiş kayıtlı cep telefonu numarasına bir SMS Doğrulama kodu yollanacaktır. Bu kodu karşınızdaki boşluğa girin ve DEVAM butonuna tıklayın.
 • Ardından Anne Kızlık Soyadı bilgilerinizi ve karşınızdaki kutucukta yazan Güvenlik Kelimesi girmeniz istenecektir. Bu adımı izledikten sonra DEVAM butonuna tıklayın.
 • Devamında bir Denizbank Kullanıcı adı belirlemeniz istenecektir. Bu kullanıcı adı AçıkDeniz hesabınıza giriş yapmak için kullanılacağınız addır. Kullanıcı adınız en az 5, en fazla 32 karakterden; ayrıca harf veya rakamlardan oluşmalıdır. Belirlediğiniz kullanıcı adı sisteme uygun değilse karşınıza “Yazdığınız kullanıcı adı uygun değil, lütfen başka bir ad deneyiniz.” uyarısı çıkacaktır. İşleminizi tamamladıktan sonra DEVAM butonuna tıklayın.
 • Kullanıcı adınızı belirledikten sonra karşınıza bilgilerinizi onaylayıp onaylamadığınız hakkında bir seçenek sunulacaktır. Eğer belirlediğiniz bilgileri değiştirmek istemiyorsanız ONAYLA butonuna, değiştirmek isterseniz VAZGEÇ butonuna tıklayın.
 • Bilgilerinizi onayladıktan sonra sistemde kayıtlı cep telefonunuza bir E-Parola mesajı gönderilecektir. AÇIKDENİZ GİRİŞ butonuna tıklayarak kullanıcı adınız ve E-Parolanızı kullanarak Denizbank İnternet Bankacılığına yeni oluşturduğunuz hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı Kartsız Şifre Alma

 • İlk adım olarak https://www.denizbank.com/internet-bankaciligi/ linkine gidin.
Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri ÇağrıMerkezin
Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri 13
 • Açılan web sitesinde kırmızı kutucuk ile işaretlenmiş altı çizili linke tıklayın.
 • Karşınıza çıkan sayfada kırmızı kutucuk ile işaretlenmiş ŞİFREMİ UNUTTUM butonuna tıklayın.
Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri ÇağrıMerkezin
Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri 14
 • Tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda kırmızı KARTIM YOK butonuna tıklayın.
Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri ÇağrıMerkezin
Denizbank İletişim ve Denizbank Müşteri Hizmetleri 15
 • Bu adımları izledikten sonra sizden TC Kimlik No’nuzun ve telefon numaranızın istendiği bir ekran karşınıza çıkacaktır. Ayrıca Güvenlik Kelimesi girmeniz istenecektir. Gerekli bilgileri girip DEVAM butonuna tıklayın.
 • Ardından cep telefonunuza gelen SMS Doğrulama mesajındaki kodu ekranınızdaki boşluğa girip DEVAM butonuna tıklayın.
 • Doğum tarihinizi, Nüfus Cüzdanı Seri No’nuzu ve Anne Kızlık Soyadı bilgilerinizi girip DEVAM butonuna tıklayın.
 • Bu yöntemde Kullanıcı adınız sizin adınıza otomatik olarak oluşturulur. Daha sonra sistemden değiştirebilirsiniz.
 • Bilgilerinizi kontrol edip ONAYLA butonuna tıklayın.
 • Hesabınıza girmek için AÇIKDENİZ GİRİŞ butonuna tıklayın.
 • Sizin adınıza otomatik olarak belirlenmiş AçıkDeniz kullanıcı adınızı ve sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilen E-Parola’yı karşınızdaki ekrana girerek yeni oluşturduğunuz Denizbank İnternet Bankacılığı hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Denizbank Mobil Şifre Alma

Kredi kartınızı alışveriş ve ATM’lerde kullanabilmeniz için bir Denizbank kart şifresine ihtiyacınız vardır. Bu kart şifresini alabilmenin birçok farklı yolu olup, bunlardan biri mobil aracılığıyladır.

Denizbank Mobil SMS ile Şifre Nasıl Alınır?

SMS ile şifrenizi hemen oluşturmak için; SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS göndererek şifrenizi alabilir veya değiştirebilirsiniz.

*Ek kart sahipleri SMS ile şifre alma hizmetini kullanarak kendi kartlarına kayıtlı GSM numarasıyla SMS şifre işlemini gerçekleştirerek kart şifresini belirleyebilirler.

*18 yaşından büyük ek kart sahipleri SMS ile kendi kartlarına kayıtlı GSM numarasıyla belirleyebilirler.

İnternet Bankacılığı Aracılığıyla Şifre Alma

İnternet Bankacılığı üzerinden “Güvenlik ve Ayalar / Şifre-Parola İşlemleri” menüsünden DenizBank kredi kartınıza şifre alabilir veya kredi kartı şifrenizi değiştirebilirsiniz.

DenizKartım Aracılığıyla Şifre Alma

Kredi kartı şifresi almak için DenizKartım uygulamasına giriş yaptıktan sonra işlemler menüsünden ‘’Kart Hareketleri ve Ayarlar’’ seçeneğine tıklayarak açılan menüde ‘’Kart Ayarları’’ seçilerek ‘’Kart Şifresi Değiştir’’ butonu ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Şifre Güvenliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 • Kredi kartınızı sizden başka kimsenin kullanmasına izin vermeyiniz. Kendi güvenliğiniz için, size özel şifrenizi kimseyle paylaşmayınız, kuşku duyduğunuz durumlarda şifrenizi mutlaka değiştiriniz.
 • Şifrenizi kesinlikle yazılı olarak saklamayınız, kartınızın üzerine yazmayınız ya da herhangi bir yere kaydetmeyiniz.
 • Şifrenizin telefon numaranızın bir kısmı, birbirini tekrar eden rakamlar ve doğum tarihiniz gibi kolay tahmin edilebilir rakamlar olmamasına dikkat ediniz. 9876 ya da 1234 veya 9999 gibi bilindik sayı dizileri olmamasına özen gösteriniz.
 • Bankamız ya da işlem yaptığınız işyeri satış görevlileri sizden güvenlik bilgilerinizi, şifrenizi söylemenizi ya da e-posta yoluyla göndermenizi talep etmeyecektir.
 • Güvenliğiniz için bu tip taleplere yanıt vermeyiniz, şifrenizi ve diğer güvenlik bilgilerinizi satış görevlisi de dâhil olmak üzere kesinlikle kimseyle paylaşmayınız.

Denizbank Müşteri Hizmetleri İletişim Yöntemleri

Denizbank İletişim Formu

Denizbank iletişim formu yöntemine Bildirimde Bulunacağım adını vermiştir. Bu hizmet sayesinde Denizbank ile olan problemlerinizi, şikayetlerinizi, taleplerinizi veya önerilerinizi bu yöntemle Denizbank’a iletmeniz mümkündür.

Denizbank Bildirimde Bulunacağım hizmetine ulaşmak için buraya tıklayın.

Denizbank E-posta İletişim Adresi

Denizbank müşteri temsilcilerine ulaşmanın bir diğer yolu ise e-posta yoludur. Denizbank’a ulaşabileceğiniz e-posta adresleri;

[email protected]

olup, bu adrese göndereceğiniz e-postalar Denizbank iletişim departmanı tarafından incelenecek ve yanıtlanacaktır.

Denizbank Sosyal Medya Adresleri

Denizbank müşterileriyle iletişime geçebilmek için 2 adet sosyal medya platformu kullanmaktadır. Bunlar Facebook ve Twitter’dır.

Denizbank’ın Twitter hesabına, arama kısmına @DenizBank yazarak, veya https://twitter.com/DenizBank linkinden ulaşabilirsiniz.

Denizbank’ın Facebook hesabına ise, arama kısmına DenizBank yazarak ya da https://tr-tr.facebook.com/DenizBank/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Denizbank Sık Sorulan Sorular

Kredi kartı başvurumun durumunu nasıl öğrenebilirim?

Kart başvurunuzun durumu hakkında bilgi almak için  850 222 0 800  İletişim Merkezi’ni arayabilir yada şubeniz ile görüşebilirsiniz.

Denizbank’a ait kredi kartlarından kart ücreti tahsil edilmekte midir?

Kart ücreti tahsil edilmektedir. Ancak ücret tahsil edilmeyen ürünler de mevcut olup, bununla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üretici kartlardan kart ücreti tahsil ediliyor mu?

Üretici kartlarına limite göre dosya masrafı yansıtılmakta olup, kart ücreti yansıtılmamaktadır.

Üretici Kart vade tarihim neden uzatılmadı?

Kart vade tarihi üretimini yaptığınız ürünün hasadına göre yılda 1 kez ödemeli olarak belirlenir. Değiştirilemez ve uzatılamaz.

Çekimi çaldırdığımda veya kaybettiğimde ne yapmam gerekir?

Çek boş çaldırılmış ise şubeye bilgi vererek ibrazı halinde imza kontrolünün yapılması istenmesi gerekmektedir. Dolu çaldırılmış ise mutlaka mahkemeden karar çıkartıp kararın şubeye iletilmesi gereklidir.

İşletme kartından kart ücreti alınıyor mu?

İşletme Kart’ın bağlı olduğu 4 üründen herhangi birini kullanan müşterilerimizden kart tipine göre min 150 TL , max 250 TL ücret alınmaktadır.

Kredi kartı şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS veya İnternet Bankacılığı aracılığıyla alabilirsiniz. SMS ile şifrenizi hemen oluşturmak için; SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS göndererek şifrenizi alabilir veya değiştirebilirsiniz.

Total
1
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 1
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir