Instagram video indir

Şekerbank Müşteri Hizmetleri | Şekerbank İletişim Numarası 2021

Şekerbank Müşteri hizmetleri, şekerbank müşteri hizmetleri direk bağlanma, şekerbank iletişim telefon numarası hakkında detaylı bilgiyi haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.
Şekerbank Müşteri Hizmetleri | Şekerbank İletişim Numarası 2021 ÇağrıMerkezin

Şekerbank Müşteri Hizmetleri

Şekerbank müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kurmuş olduğu çağrı merkezi birimine 444 ile başlayan numarasından müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Şekerbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden detaylı bilgiler alabilirsiniz. İstek, öneri ve şikayetlerinin aktarabileceğiniz gibi aklınıza takılan konularda da bilgi edinebilirsiniz.

Şekerbank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 78 78

Şekerbank 444 lü iletişim numarası
444 78 78

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Telefon bankacılığı sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmadan istediğiniz tüm bankacılık işlemlerinizi, istediğiniz saatte müşteri hizmetleri birimi aracılığıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Şekerbank çağrı merkezi numarası üzerinden istediğiniz konu hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telefon olan her yerden, hızlı ve güvenilir bankacılık hizmeti için Telefon Bankacılığı seçin, zamandan tasarruf edin!

Telefon Bankacılığı ile istediğiniz anda, istediğiniz yerden hizmet alma esnekliğinin yanı sıra fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

0850 222 78 78 numaralı hattan, Sesli Yanıt Sistemimizi kullanarak veya müşteri temsilcilerimize bağlanarak size ait bilgilere ulaşabilir, ürün başvurusu yapabilir, düşük komisyonlarla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı sabit hatlardan Şekerbank Çağrı Merkezi’ne +90 0850 222 78 78 veya 444 78 78 numaralı  telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. KKTC’den sabit hatlardan sadece başına 0 ekleyerek alan kodu çevirmeden 0850 222 78 78 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Şekerbank 444 lü iletişim numarası: 444 78 78

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Şeker mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek de bu işlemleri hızlı şekilde halledebilir ve telefon bankacılığında sıra beklemek zorunda kalmazsınız. Eğer sizde Şekerbank’a direk bağlanmak ve müşteri temsilcisiyle konuşmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

  • İlk olarak “444 78 78” numaralı Şekerbank müşteri hizmetlerini arayın.
  • Yukarıda yer alan numarayı aradıktan sonra sizden istenilen bilgileri girdikten hemen sonra herhangi bir tuşlamaya gerek kalmadan direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Şekerbank İnternet Bankacılığı Giriş

EFT, havale, hisse senedi işlemleri,  fatura, vergi, trafik cezası ve SGK ödemeleri  gibi birçok işleminizi şubeye gitmeden anında yapabilir, hesaplarınızı 7 gün 24 saat izleyebilirsiniz.

İnternet şubesi güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmak amacıyla giriş ve işlemlerinizde ekstra güvenlik sağlayan “Mobil Onay Bildirimi” veya “SMS Şifre” uygulamalarımızdan birinin kullanılması zorunludur. Şekerbank’ta eşleşmiş bir cihazınız varsa İnternet Bankacılığı’na girişte ve onay gerektiren tüm işlemlerde Mobil Onay Bildirimi ek güvenlik yöntemi olarak kullanılır. Eşleşmiş cihazınız kullanılamaz durumdaysa Mobil Onay Bildirim’ini onaylama süresi olan 45 saniye dolduktan sonra SMS Şifre seçeneğiyle ilerleyebilirsiniz. 

İnternet Bankacılığından vadeli mevduat açtırmak daha avantajlı. Bilgi almak için tıklayınız

Şekerbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

En yakın şubemize uğrayarak ister bireysel ister kurumsal internet bankacılığı başvurunuzu yapabilir ve anında şifrenizi alabilirsiniz. 

Şube internet duvarlarımızdan hemen internet şubesine girip hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet Şubesi yeni şifre ve parolanızı Şekerbank kredi kartlarınız ya da ATM kartınızı kullanarak anında alabilir, bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden kolayca yapabilirsiniz. 

Müşterinizim fakat İnternet şubeye hiç giriş yapmadım, ne yapmalıyım?

Şubenize gitmeye gerek kalmadan, Kredi kartı veya ATM kartlarınıza ait bilgileri kullanarak; hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde bireysel internet şubesine giriş yapabilir, size özel avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bireysel internet şubesi giriş ekranında bulunan “İnternet Şube Başvurusu” butonunu tıkladıktan sonra açılan “Yeni İnternet Şubesi Müşterisi” ekranlarına istenen bilgileri girerek ve yönlendirmeleri takip ederek internet bankacılığının avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Anında şifre almak için tıklayınız.

Müşteriniz değilim, İnternet Şubesi’ne nasıl başvurabilirim?

Size en yakın Şekerbank Şubesi’nden başvuru yaptıktan hemen sonra, İnternet bankacılığı şifre ve tanımla işlemleri anlık olarak şubelerimizde yapılacak, şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir. Şubeden aldığınız “parola”, “müşteri numaranız” ve telefonuna gelen İnternet Şube şifresi ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde  bireysel internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

Şekerbank Mobil Şifre Alma

Şeker Mobil Şifre, Şekerbank İnternet Şubesi’ne giriş işleminde ve ikinci bir onay istenen işlemlerde kullanılmak üzere tek kullanımlık şifre üreten ücretsiz bir cep telefonu uygulamasıdır. Şeker Mobil Şifre tarafından tek seferlik üretilen şifreler; siz kullandıktan sonra bir daha kimse tarafından tekrar kullanılamazlar. Şeker Mobil Şifre uygulamasında tek kullanımlık şifre üretmek için uygulamayı cep telefonunuza yüklerken oluşturduğunuz PIN koduna ihtiyacınız olacaktır. Böylelikle ek güvenliğinizi de PIN kodu ile ekstra güvenlik altına alarak Şekerbank İnternet Şubesi’nde maksimum güvenliğe ulaşmış olacaksınız.

Şeker Mobil Şifre uygulamasını Şekerbank İnternet Şube içinden ;
Ayarlarım -> Güvenlik->Ek Güvenlik Seçimi/Şeker Mobil Şifre İşlemleri adımından yükleyebilirsiniz.

Şekerbank İletişim Numarası

0850 222 78 78 Telefon Bankacılığı ile şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon olan her yerden, hızlı ve güvenilir bankacılık hizmeti için Telefon Bankacılığı seçin, zamandan tasarruf edin!

Telefon Bankacılığı ile istediğiniz anda, istediğiniz yerden hizmet alma esnekliğinin yanı sıra fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

0850 222 78 78 numaralı hattan, Sesli Yanıt Sistemimizi kullanarak veya müşteri temsilcilerimize bağlanarak size ait bilgilere ulaşabilir, ürün başvurusu yapabilir, düşük komisyonlarla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı sabit hatlardan Şekerbank Çağrı Merkezi’ne +90 0850 222 78 78 veya 444 78 78 numaralı  telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. KKTC’den sabit hatlardan sadece başına 0 ekleyerek alan kodu çevirmeden 0850 222 78 78 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Şekerbank1 İletişim Formu

Şekerbank müşteri memnuniyeti iletişim formu ile hızlı bir şekilde soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Şikayet iletişim formu için aşağıdaki bağlantıya tıklayın;

https://sekerbank.com.tr/hakkimizda/iletisimformu

Şekerbank EFT ve Havale Ücretleri

Şekerbank online EFT saatleri, hafta sonları hariç 09.00-17.15’dir. Kendi bankanız ile farklı bir kurumun hesabı arasında para alışverişi yapmak için Şekerbank EFT saati içerisinde olmanız önemlidir. Bu saat aralığı dışında yapılan EFT işlemleri ertesi güne kalmaktadır.

Müşteri Ekstre Masrafı Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran Açıklama
Hesap 2.78 TL 0 2.78 TL 0 Ekstre Başına (Bireysel), e-mail ekstreler ücretsizdir. BSMV Dahil
Yatırım Ekstresi 7.56 TL 0 7.56 TL 0 Ekstre Başına (Bireysel) BSMV Dahil
Kredili Mevduat Hesapları Ekstresi 0 TL 0 0 TL 0 Ekstreler ücretsizdir.

Şekerbank Çalışma Saatleri

Şekerbank çalışma saatleri şubeleri 1 Temmuz 2021 gününden itibaren hafta içi her gün 09.00-12.30 ile 13.30-17.00 saatleri arasında hizmet verecek. Şekerbank şubeleri öğle arası tatili saati, 12.30 ile 13.30 arasındadır. Öğle arası tatilinin 13.30’da bitmesi ile başlayan mesai akşam 17.00’ye kadar devam etmektedir. Şekerbank’ta da hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır, yani şubeler cumartesi ve pazar günleri çalışmamaktadır.

Şekerbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

GSM operatörleri, 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren, SIM kartı ve cihazı uyumlu müşteriler için 4.5G mobil iletişim altyapısını kullanmaya başlayacaktır.

SIM kartlarını, 4.5G ile uyumlu SIM kartlarla değiştiren müşterilerimizin internet ve mobil bankacılık kanallarına girişi aşamasında, SMS ile gönderilen tek kullanımlık şifrenin yasal düzenlemelere bağlı banka uygulamaları nedeniyle iletilememesi söz konusu olabilecektir.

İnternet ve mobil bankacılığa girişte SMS ile gönderilen tek kullanımlık şifrenin size iletilememesi durumunda;

  • Çağrı Merkezi’mizden
  • Şubelerimizden
  • İnternet Şubesi’nden

SIM Kart bloke kaldırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Burada belirtilen iletişim kanalları haricinde; e-posta, SMS veya telefonla yapılan aramalarla sizden bilgi talep eden kişilere itibar etmeyin.

Şekerbank Sosyal Medya Adresleri

  • Şekerbank Facebook
  • Şekerbank Twitter
  • Şekerbank İnstagram
  • Şekerbank Youtube

Şekerbank in sahibi kim?

Şekerbank, sermaye yapısı itibariyle ülkemizde yerleşik bir özel bankadır. Sermayesinde devlete ait bir pay olmadığından ve devlet tarafından kanunla kurulmadığından devlet bankası değildir.

Şekerbank kredi veriyor mu?

Şekerbank‘tan kredi almak artık çok kolay! İster konut, ister taşıt, ister ev eşyası, ister beyaz eşya… İhtiyacınız ne olursa olsun, Şekerbank İhtiyaç Kredisi ile çok uygun vade ve faiz olanaklarıyla karşılayabilirsiniz. Krediye size en yakın Şubemizden başvurabilir ve kullanabilirsiniz.

Sekerbank kredim nerede?

0850 222 78 78 numaralı çağrı merkezini arayan tüketiciler kredi bilgilendirme hattı üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak kredi başvurusunun ne durumda olduğunu öğrenebilir.

Şekerbank’ın kaç şubesi var?

Türkiye genelinde 1 adet gezici şube olmak üzere 238 şubesi, 7 bölge müdürlüğü (1 İstanbul, 6 Anadolu) bulunan Şekerbank‘ın, 67 il ile 90 merkez dışı ilçeye yayılmış şubelerinin birçoğu yaklaşık yarım asırdır aynı yerde, yörede hizmet vermektedir.

Şekerbank hangi ülkenin?

Şekerbank T.A.Ş., 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla şeker pancarı üreticisinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Eskişehir’de kurulmuş; 1956 yılında Ankara’ya taşındığında Şekerbank adını almıştır.

Şekerbank güvenli mi?

Şekerbank‘ın komplike ortaklık yapısı bankanın güvenilirliğini de ortaya koymaktadır. … Bunun yanı sıra Şekerbank da ülkemizdeki diğer bankalar gibi Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun denetimine açık şekilde faaliyetlerini yürüttüğünden güvenilirliği aşikardır.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir