Instagram video indir

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri | Vakıf Katılım İletişim

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri | Vakıf Katılım İletişim ÇağrıMerkezin

Vakıf Katılım Çağrı Merkezi

Telefon Numarası
Geri Arama  Evet
Gerçek Kişi Evet
Çalışma Saatleri Vakıf Katılım çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
En İyi Arama Saati 08:15 – 09:45
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım İletişim

Özel Bankacılık Müşteri Hizmetleri Numarası
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi
İletişim Formu Form için tıklayın.
Müşteri Memnuniyet Merkezi
Yardım Sayfası Vakıf Katılım yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Harcama İtiraz Formu Form için tıklayın.
Genel Müdürlük Adresi Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:10 Ümraniye/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası
Sosyal Medya Hesapları Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Vakıfbank Katılım Müşteri Yardım Merkezi

Vakıf Katılım Bankası ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız sorunların çözümü için doğrudan müşteri destek merkezinden yardım alabilirsiniz. Alternatif iletişim kanallarını görüntüleyerek Vakıf Katılım Bankası hizmetlerine ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz.

 • Vakıf Katılım Müşteri İletişim Merkezi

Sayfası üzerinden 7/24 banka ile nasıl iletişim kurabileceğinizi ve hangi hizmetleri alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından biri olan Vakıf Katılım Bankası, müşterilerine sunduğu alternatif iletişim kanalları ile her konuda destek sağlar.

Vakıfbank Katılım İletişim Formu

Online müşteri iletişim formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra bankanın tüm hizmetlerine yönelik şikâyet, istek ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. İletişim formunda yer alan bilgiler arasında kişisel bilgilerin ve iletişim adresinin düzgün yazılması son derece önemlidir. Aksi takdirde sorunun çözülmesinin ardından bankanın size hangi iletişim adresi üzerinden dönüş yapacağını belirlemesi zordur.

 • Vakıf Katılım Müşteri İletişim Formu

Bağlantı adresi üzerinden Vakıf Katılım kredi kartı işlemleri dahil olmak üzere tüm ürün ve hizmetler için taleplerinizi bankaya iletebilirsiniz.

Vakıfbank Katılım İletişim E –  Posta Adresi

Vakıf Katılım Bankası ile elektronik ortamda resmi yazışmalarınızı gerçekleştirmek için kurumsal e – posta adresi üzerinden iletişime geçmeniz gerekir. E – posta adresi üzerinden yapacağınız yazışmaların hukuki bağlayıcılığı olduğunu unutmayınız.  e – posta adresi üzerinden banka ile yazışmalarınızı yapmanız mümkündür.

Vakıfbank Katılım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakfı Katılım ile ilgili sorunlarınızın çözümü için en hızlı ve etkili iletişim kanallarından biri çağrı merkezidir. Müşteri iletişim merkezi veya müşteri memnuniyeti merkezi üzerinden ilgili telefon numaralarını arayarak Vakıf Katılım Bankası müşteri hizmetleri ile görüşmeniz mümkündür. Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından biri olan Vakıf Katılım, alternatif iletişim hizmetleri ile destek sunar. Vakıf Katılım tüketici kredisi veya kredi kartı işlemlerine ilişkin tüm konularda bankanın müşteri hizmetlerini kullanmanız mümkündür.

 • Vakıf Katılım Müşteri İletişim Merkezi: 0 850 202 1 202 – 444 44 77
 • Vakıf Katılım Müşteri Memnuniyeti Merkezi: 0 850 202 1 205
 • Vakıf Katılım Genel Müdürlük: +90 216 800 55 55

Vakıf Katılım İletişim Kanalları sayfası üzerinden tüm çağrı merkezi numaralarını görüntüleyebilirsiniz.

Vakıfbank Katılım Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Vakıf Katılım Bankasının tüm güncel kampanyalarını görebilir ve banka ile ilgili sorunlarınızı kesintisiz olarak resmi sosyal medya hesapları üzerinden çözüme kavuşturabilirsiniz. Vakıf Katılım kredi oranları dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm konularda sosyal medya hesaplarını kullanmanız mümkündür. Vakıf Katılım Bankası sosyal medya hesapları da tıpkı diğer kurumsal iletişim adresleri gibi hizmet sağlar. Sorunlarınızı Facebook, Twitter veya Linkedin adresleri üzerinden Vakıf Katılım Bankasını etiketleyerek iletmeniz halinde en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanır. Resmi hesaplar ve banka çalışanları dahil olmak üzere kimseyle kişisel bilgilerinizi ve bankacılık bilgilerini paylaşmayınız.

 • Vakıf Katılım Facebook
 • Vakıf Katılım Twitter
 • Vakıf Katılım Linkedin

Vakıf Katılım Devlet Bankası Mı?

2016 yılında ‘İslami Bankacılık’ veya diğer ismiyle ‘faizsiz bankacılık’ sistemiyle kurulan Vakıf Katılım, bir devlet bankasıdır. Ana kurucusu ise T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü’dür. 

Vakıfbank ve Vakıf Katılım Aynı Mı?

Vakıf Katılım ve Vakıfbank arasında herhangi bir bağ bulunmuyor. Farklı sistem ve farklı yönetim kurullarıyla çalışan her iki banka da kendi ilkeleri doğrultusunda hizmet vermektedir. 

Vakıf Katılım Faizsiz Mi?

Diğer katılım bankaları gibi Vakıf Katılım da faizsiz bankacılık işlemlerini sürdürmektedir. Bu sistemde müşterilere faizle ilgili gelir veya giderler yansıtılmaz. Geleneksel sistemde kredi olarak adlandırılan işlem, Vakıf Katılım bankasında finansman olarak nitelendirilir.

Vakıf Katılım Nasıl Hesap Açabilirim?

Katılım bankacılığı işlemlerinizi tamamlamak ve faizsiz bankacılık işlemlerinden faydalanmak için Vakıf Katılım’dan hesap oluşturabilirsiniz. Vakıf Katılım bankasından hesap açtırmak için en yakın şubesine başvurmanız gerekiyor. Şubeye gitmeden Vakıf Katılım bankasından hesap açtırmanız mümkün değil. Size en yakın Vakıf Katılım şubesini görmek için tıklayın.

Vakıf Katılım İhtiyaç Kredisi Veriyor Mu?

İhtiyaç, konut ve taşıt kredileriniz için Vakıf Katılım bankasına başvurabilirsiniz. Ancak Vakıf Katılım bankasında yapılan kredi işlemleri, diğer bankalara göre farklıdır. İhtiyaç finansmanı olarak adlandırılan işlem de 36 aya kadar vade yapılabiliyor. Vakıf Katılım İhtiyaç Finansmanı kar oranları %1.55 civarında değişiyor. Ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayın.

Vakıf Katılım Kar Payı Hesaplama Nasıl Yapılır?

Finansman ihtiyaçlarınız için Vakıf Katılım bankasından konut, taşıt vb. amaçlarla işlem yapabilirsiniz. Vakıf Katılım kar payı oranları finansman türüne göre farklılık gösteriyor. Aynı zamanda TL, Dolar, Altın vb. ihtiyaçlarınız için de kar payı değişecektir. Online kar payı hesaplaması için tıklayın.

Vakıf Katılım Müşterisi Nasıl Olurum?

Vakıf Katılım müşterisi olmak için yapılması gereken tek şey şubeye gitmektir. Online, telefon veya internet bankacılığı üzerinden Vakıf Katılım müşterisi olunamıyor. Ayrıntılı bilgi için Vakıf Katılım müşteri hizmetleri numarası ile görüşebilirsiniz.

Vakıf Katılım Gümüş Hesabı Nasıl Açılır?

Halihazırda Vakıf Katılım müşterisiyseniz Gümüş hesabı açmak için Vakıf Katılım çağrı merkezi  numarası ile görüşebilirsiniz. Vakıf Katılım müşterisi değilseniz en yakın Vakıf Katılım şubesine başvurmanız gerekmektedir.

Vakıf Katılım Fiziki Altın Veriyor Mu?

Birikimlerinizi güvenle saklamak için Vakıf Katılım altın hesabı açtırabilirsiniz. Vakıf Katılım fiziki altın ve fiziki gümüş verir. Ancak bazı şartları vardır:

 • Bir gramdan daha az altınlarda fiziki altın verilmez,
 • Beş kilogramdan fazla gümüş için fiziki teslimat yapılır,
 • Platin birikimlerinde elden teslimat yapılmıyor.

Vakıf Katılım Kaç Şubesi Var?

Vakıf Katılım’ın Türkiye’de 44 ilde 119 şubesi vardır. Her geçen gün büyümeye ve müşteri portföyünü geliştirmeye devam eden Vakıf Katılım, telefon ve internet bankacılığı işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Vakıf Katılım en yakın şube veya atm’lerini görmek için tıklayın.

Vakıf Katılım’a Nasıl Ulaşabilirim?

Kar payı, hesap işlemleri, havale / EFT, finansman vb. ihtiyaçlarınız için Vakıf Katılım müşteri hizmetleri numarasına  7/24 ulaşabilirsiniz.

Vakıf Katılım Finansman Yapılandırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Finansman yapılandırma işlemleri Vakıf Katılım tarafından gerçekleştirilmiyor. Diğer katılım bankalarında olduğu gibi Vakıf Katılım da yapılandırma yapmıyor. Bu durumun en temel sebebi ise faizsiz bankacılık ilkelerinden kaynaklanıyor.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
444 0 000 Nerenin Numarası? 4440000 Nolu Telefon Numarası Kime Aittir Ve Neden Arar? ÇağrıMerkezin
Read More

444 0 000 Nerenin Numarası? 4440000 Nolu Telefon Numarası Kime Aittir Ve Neden Arar?

Bankalar vatandaşlara yönelik bir takım hizmetlerini çağrı merkezleri vasıtası ile de gerçekleştirmektedir. Bu işlemler hem müşteriler için hem de banka için bir çok kolaylık sağlamaktadır. 444 0 000 numaralı çağrı işlemi sayesinde bankaya gitmeden bazı işlemler yapılabilmektedir. Peki, 444 0 000 hangi bankanın numarasıdır? Bu numara müşterilerini ne için aramaktadır? Ya da müşteriler bu hat üzerinden hangi işlemleri yapabilmektedir? İşte, 444 0 000 müşteri hizmetlerinin çalışma alanı.
Youtube video indir