Instagram video indir

Yapı Kredi İletişim | Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri | Yapı Kredi Direk Bağlanma 2021

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri, Yapı Kredi İletişim telefon numarası, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı ve şifre alma işlemleri, Yapı Kredi çalışma saatleri, Yapı Kredi EFT ve Havale ücretleri bilgilerinin detaylarını haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz.
Yapı Kredi İletişim | Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri | Yapı Kredi Direk Bağlanma 2021 ÇağrıMerkezin

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri numarası ne? Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri’ne nasıl bağlanabilirim? Yapı Kredi müşteri hizmetleri ulaşma yolları neler? Yapı Kredi müşteri hizmetleri faks numarası ne? Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma nasıl olur? İşte bütün bu soruların detaylarını aşağıda belirttik.

Yapı Kredi İletişim ve Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

/ Bireysel Müşteri İletişim Merkezi ile şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel Müşteri İletişim Merkezi her zaman size bir telefon kadar uzak. Türkiye’nin her yerinden / ’ü, yurtdışından ise ’ü arayarak bireysel hesap/kart, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi hakkında 7 gün 24 saat konusunda Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri‘nin uzman ekibi tarafından destek alabilirsiniz. Üstelik sabit telefondan şehir içi, GSM operatörlerinden kendi operatörü arası konuşma ücreti ile.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Türkiye finans sektörünün iki önemli ve köklü kurumu olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş.’nin güçlerini, tecrübelerini ve kaynaklarını bir araya getirerek tüm Türk halkına daha iyisini sunmak için ortaya çıkardığı Yapı Kredi’nin oluşumu 2006 yılında tamamlanmıştır. Günümüzde her iki kurumun tarihini ve ortak değerlerini içeren bir finans devi doğmuştur.

Kültür ve sanat alanında da son derece aktif olan Yapı Kredi, topluma karşı görev bilincini geliştirmiş bankalar arasındadır. Eğitim, çevre, kültür ve sanat projeleri başta olmak üzere topluma yarar sağlayabilecek Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerine maddi ve gönüllü insan kaynağı desteği sağlamaktadır.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarasına da sahiptir.  numarası üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, istek, soru, görüş, öneri, şikayet veya problemlerinizi Yapı Kredi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Toplumun sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşmasında üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Yapı Kredi sektörde öncü olmayı başarmıştır. Koç Holding tecrübesi ve UniCredit’in uluslararası kültürünün eklenmesiyle şekillenen Yapı Kredi, değişime ve gelişime daima açıktır. Sosyal sorumluluk bilincindeki personellerile Türkiye’nin her noktasına sınırsız hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin en fazla tercih edilen bankaları arasında yer alan Yapı Kredi aynı zamanda uygun faiz oranları ve geniş hizmet seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. Müşterileriyle olan ilişkilerini daima bir üst seviyeye taşıyabilmeyi hedefleyen Yapı Kredi çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri telefon numarası için bazı adımları takip etmeniz yeterlidir. Yeni nesil teknolojilerden de yararlanarak hizmet sunan Yapı Kredi çağrı merkezinde sesli yanıt özelliğinden yararlanmaktadır. Bunun için ilk etapta  numarasını veya 0850 222 0 444 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Sesli yanıt özelliğinden yararlanarak döviz, borsa, repo ve diğer yatırım araçlarına ilişkin bilgilere de 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Telefon: 

Yapı Kredi Müşteri hizmetleri Faks numarası

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmanın bir diğer yolu da faks ile belge iletimidir. Eğer Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri faks numarası’nı arıyorsanız aşağıda belirttiğimiz numaraya faks göndererek iletişime geçmeniz mümkündür.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Faks numarası:

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Yapı Kredi bankası müşteri temsilcisine direk bağlanmak   numaralı hattı arayabilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için  numarasını tuşladıktan sonra > 2 – 0 tuşlarına basmanız yeterli olacaktır. Sırasıyla bu adımları takip ederek Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Diğer bankalara göre daha hızlı ve daha yüksek kalitede hizmet sunan Yapı Kredi çağrı merkezi sayesinde çözemediğiniz sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hafta içi ve hafta sonu dilediğiniz her an arayabileceğiniz çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri hizmetleriyle bağlantı kurabilirsiniz.

Normal telefonunuzdan  numaralı telefonu çevirerek standart olarak müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşabilirsiniz

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Giriş

Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş yapabilmek için izlemeniz gereken ilk adım https://www.yapikredi.com.tr/ sitesine gitmektir.

Bu adımdan sonra ise ekranın sağ üstünde bulunan İnternet Şubesi butonuna tıklamaktır.

Yapı Kredi İletişim | Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri | Yapı Kredi Direk Bağlanma 2021 ÇağrıMerkezin
Yapı Kredi İletişim | Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri | Yapı Kredi Direk Bağlanma 2021 7

Ardından eğer bireysel hizmetlere erişmek istiyorsanız Bireysel butonuna veya altındaki seçeneklere, kurumsal hizmetlere erişmek istiyorsanız Kurumsal butonuna ve altındaki hizmetlere tıklayabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Bireysel internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al / Şifremi Unuttum butonundan hemen Tek Şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz.

İnternet Şubesi’ne girişte tek kullanımlık şifre kullanımı zorunludur. Bireysel internet Şubesi’ne üye olduktan sonra, başvuru sırasında belirttiğiniz cep telefonunuza gönderilecek “Tek Kullanımlık Şifre” nizi kullanabilir, para çıkışı ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Akıllı Şifre ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Güvenliğiniz için, İnternet ve Mobil Şube’ye giriş yaparken kullandığınız Akıllı Şifre bilgilerinizi banka personeli dahil kimseyle paylaşmayınız.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı ile hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

Yapı Kredi İnternet Şubesi, 500’e yakın işlem seçeneği ile bankanızı yanı başınıza getiriyor. Üstelik eklenen yeni fonksiyonlarla yapabileceğiniz işlemler her geçen gün daha da artıyor.

Bireysel İnternet şubesi İşlem listesi için tıklayınız.

Yapı Kredi Mobil Şifre Alma

Müşteri İletişim Merkezi’ni arayan Yapı Kredi müşterileri “Tek Şifre” (Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi’nde kullanılan şifre), kart şifresi veya kart bilgilerini tuşlayarak işlemlerine devam edebilecektir.

Banka sisteminde kayıtlı olmayan telefon numarasından arayan müşterilerden, kayıtlı cep telefonu numarasına SMS ile gönderilecek tek kullanımlık şifrenin doğrulanması istenecektir.

Yapı Kredi Mobil kullanıcısı müşteriler, müşteri temsilcileriyle gerçekleştirilecek işlemlerde Akıllı Bildirim ile Yapı Kredi Mobil üzerinden doğrulama yapabilecektir.

Cep telefonu numaranız güncel değilse Yapı Kredi Mobil’den, Yapı Kredi ATM’lerinden veya şubeye giderek numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için yukarıda belirtilen doğrulama yöntemlerini kullanarak ya da Sesli Yanıt Sistemi üzerinden tuşlayacağınız bilgiler ile Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler kullanılmadan yapılacak aramalarda sadece kayıp/çalıntı kart ve şüpheli işlem bildirimi yapabilir, ürünler ve uygulamalar hakkında genel bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Nasıl Şifre Alabilirim?

Müşteri İletişim Merkezi’nde işlem yapmak için öncelikle Tek Şifre almalısınız. Aşağıdaki adımları izleyerek hızlı ve kolay bir şekilde Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi işlemlerinde kullanmak üzere şifrenizi belirleyebilir ya da değiştirebilirsiniz:

  • İnternet Şubesi giriş sayfasında yer alan ‘Şifre Al’ ya da ‘Şifremi Unuttum’ butonlarına tıklayarak; ya da Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden
  • Yapı Kredi Mobil’de Şifre Al/Şifremi Unuttum adımından ya da ana sayfadaki ‘Şifre Merkezi’ menüsünden ‘Mobil Giriş Şifresi Al’ adımından
  • Yapı Kredi ATM’lerindeki “Kullanıcı/Başvuru İşlemleri” menüsünden
  • 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni arayıp müşteri temsilcileriyle görüşerek veya Sesli Yanıt Sistemi aracılığıyla
  • Yapı Kredi şubelerindeki müşteri temsilcileriniz aracılığıyla

Yapı Kredi İletişim Numarası

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. 1944 yılında Türkiye’de insanların daha uygun şartlarda konut sahibi olmalarını sağlamak amacıyla Kazım Taşkent tarafından kurulmuş Türkiye’deki ilk özel bankadır.

1944 yılında Türkiye’nin perakende bankacılık odaklı ilk ulusal çaplı özel bankası olarak kurulan Yapı Kredi, Türkiye’nin 4. büyük özel bankasıdır. Yapı Kredi, kuruluşundan bu tarihe kadar, müşteri odaklı bankacılık anlayışı, yenilikçiliği ön planda tutan yaklaşımı ve finans sektörünün gelişimine olan katkısı ile konumunu güçlendirmiştir.

Yapı Kredi’nin yurtiçinde 908 şubesi, Yurt dışında ise birer adet Amsterdam, Geneva, Bakü, Bahreyn’de 2 adet de Moskova’da olmak üzere 6 yurtdışı şubesi bulunmaktadır.

Yapı Kredi ile iletişim kurmanın bir çok yolu vardır. Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek istiyorsanız aşağıda belirtilen linke tıklayarak iletişim yollarının listelendiği kısma gidebilirsiniz.

https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/

Yapı Kredi İletişim Formu

Yapı Kredi ile yazılı olarak iletişime geçmenin önemli bir yolu da İletişim Formu doldurmaktır. İletişim formları sayesinde müşteri temsilcileri yaptığınız başvuruları, şikayetleri veya istek ve önerilerinizi detaylı bir şekilde okuma imkanına sahip olur. Bu sayede yaşadığınız problemler daha hızlı bir şekilde çözülebilir.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri’ne iletişim formu gönderebilmek için buraya tıklayın.

Yapı Kredi EFT ve Havale Ücretleri

2021 YAPI KREDİ BANKASI HAVALE İŞLEM ÜCRETLERİ GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Yapı Kredi Bankası’nda havale işlem ücretleri için tutara göre üç tarife yer alıyor. Banka şubesi havale gönderim ücretlerinin yüksek seyrettiği bankada, dijital kanallar üzerinden yapılan havale işleminin ücreti düşük seyrediyor. Ayrıca bankada 1000 liraya kadar cebe para gönderme seçeneği yer alırken, bu seçeneğin kullanılması halinde 0.50 TL işlem ücreti kesiliyor.

Yapı Kredi Şube 2021 Havale İşlem Ücretleri

1000 Lira ve Altı Havale İşlem Ücreti: 2.50 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Havale İşlem Ücreti: 5.00 TL

50 Bin Lira Üstü Havale İşlem Ücreti: 50.00 TL

Yapı Kredi ATM 2021 Havale İşlem Ücretleri

1000 Lira ve Altı Havale İşlem Ücreti: 1.00 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Havale İşlem Ücreti: 2.50 TL

50 Bin Lira Üstü Havale İşlem Ücreti: 25.00 TL

Yapı Kredi İnternet/Mobil Şube 2021 Havale İşlem Ücretleri

1000 Lira ve Altı Havale İşlem Ücreti: 0.50 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Havale İşlem Ücreti: 1.00 TL

50 Bin Lira Üstü Havale İşlem Ücreti: 12.50 TL

2021 YAPI KREDİ EFT İŞLEM ÜCRETLERİ GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Yapı Kredi’de şubeye nazaran internet ve mobil şube işlem ücretleri uygundur. İsme gelen EFT işleminde Yapı Kredi yüzde 0.5 azami oran uygularken; bahsi geçen oran içi asgari 50 TL ve azami 500 TL sınırlamasına uyar. Bankacılık işlem kanallarında Yapı Kredi’nin BSMV hariç EFT işlem ücretlerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Şube 2021 EFT İşlem Ücretleri

1000 Lira ve Altı EFT İşlem Ücreti: 5.00 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası EFT İşlem Ücreti: 10.00 TL

50 Bin Lira Üstü EFT İşlem Ücreti: 100.00 TL

1000 Lira ve Altı Geç EFT İşlem Ücreti: 7.50 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Geç EFT İşlem Ücreti: 15.00 TL

50 Bin Lira Üstü Geç EFT İşlem Ücreti: 150.00 TL

Yapı Kredi İnternet/Mobil Şube 2021 EFT İşlem Ücretleri

1000 Lira ve Altı EFT İşlem Ücreti: 1.00 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası EFT İşlem Ücreti: 2.00 TL

50 Bin Lira Üstü EFT İşlem Ücreti: 25.00 TL

1000 Lira ve Altı Geç EFT İşlem Ücreti: 1.50 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Geç EFT İşlem Ücreti: 3.00 TL

50 Bin Lira Üstü Geç EFT İşlem Ücreti: 37.50 TL

2021 YAPI KREDİ EFT SAATLERİ NEDİR?

Yapı Kredi 2021 EFT işlemleri 09:00 – 17:20 arasında gerçekleştirilir. 16:00 – 17:20 saatleri ise Yapı Kredi’de geç EFT işlemi olarak fiyatlandırılır. Yarı zamanlı çalışma dönemlerinde ise EFT işlemleri Yapı Kredi’de 11:45 saatine kadar gerçekleştirilir.

YAPI KREDİ EFT NE ZAMAN HESABA GEÇER?

Yapı Kredi’de saat 09:00 itibari ile hesaplara geçen EFT işlemleri, işlem yoğunluğuna göre 10 – 20 dakika arasında gerçekleştirilir. Saat 17:20 sonrasındaki işlemlerin valör (gerçekleşme) süresi, ertesi iş gününe taşınır.

Yapı Kredi Çalışma Saatleri

17 günlük tam kapanma sürecinin ardından İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge doğrultusunda kademeli normalleşme dönemine geçildi. Buna göre çalışma saatleri en çok merak edilen kurumlar arasında bankalar yer alıyor. Vatandaşların tercih ettiği bankalardan olan Yapı Kredi ile ilgili en çok merak edilen konular arasında hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bulunuyor. Bu içeriğimizde Yapı Kredi Bankası çalışma günleri ve bankanın açılış kapanış saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini de öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? İşte, Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri 2021…

YAPI KREDİ BANKASI SAAT KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPANIYOR?

Türkiye Bankalar Birliği’nin tam kapanma sürecinde bankaların çalışma saatleriyle ilgili yaptığı açıklamada Banka şubeleri 10.00-16.30 saatleri arasında hizmet vereceği söylenmişti.

Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerine gönderilen bilgi mesajında “Sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla 12 Nisan 2021 Pazartesi tarihinden itibaren şubelerimizde 10.00-12.30 ve 13.30-16.30 saatleri arasında hizmet vereceğiz.” denmişti.

Kontrollü normalleşme sürecinde bankaların mesai saatleriyle ilgili yeni bir açıklama henüz yapılmadı.

YAPI KREDİ BANKASI HAFTA SONU AÇIK MI?

Yapı Kredi Bankası koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan yeni kararlar doğrultusunda hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedir. 

Not: Çalışma saatleri Koronavirüs vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre farklılık gösterebilir. Lütfen bulunduğunuz ildeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

YAPI KREDİ BANKASI ÇALIŞMA SAATLERİ 2021

Hafta içi: 10:00-12:30 ve 13:30-16:30

Hafta sonu: Kapalı

Yapı Kredi Sosyal Medya Adresleri

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmanın yollarından biri de sosyal medyadır. Yapı Kredi sosyal medya konusunda aktif bir banka olması sebebiyle birçok müşteri bu yolu da tercih etmektedir. Yapı Kredi sosyal medya hesaplarına ulaşabilmek için gerekli sosyal medya hesaplarını açabilirsiniz. Aşağıda Yapı Kredi’ye ait sosyal medya hesapları bulunuyor.

Yapı Kredi Twitter: https://twitter.com/YapiKrediHizmet https://twitter.com/YapiKredi

Yapı Kredi Facebook: https://tr-tr.facebook.com/YapiKredi

Yapı Kredi Youtube: https://www.youtube.com/user/YapiKrediTV

444 0 444 kime ait?

Bireysel Müşteri İletişim Merkezi her zaman size bir telefon kadar uzak. Türkiye’nin her yerinden 444 0 444 / 0850 222 0 444‘ü, yurtdışından ise 0850 222 0 444‘ü arayarak bireysel hesap/kart, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi hakkında 7 gün 24 saat konusunda uzman ekibimiz tarafından destek alabilirsiniz.

Yapı Kredi World müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır?

Çağrı merkezi üzerinden Yapı Kredi müşteri temsilcisi direk bağlanmak için 0850 222 0 444 ya da 444 0 444 numaralı telefon numaralarından herhangi birini kullanabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi sesli yanıt sistemi ile gerçekleştirebileceğiniz gibi, müşteri temsilcine doğrudan bağlanabilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri temsilcisi ile nasıl görüşebilirim?

Bu işlemleri öğrenmek için hemen 0850 222 0 444 ve 444 0 444 numaralı telefonlar üzerinden Yapıkredi Bankacı müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

4440444 niye arıyor?

4440444 Yapı Kredi Bankasının müşteri hizmetlerine ait çağrı numarasıdır. Bu numara üzerinden siz kendiniz arayarak bankacılık işlemlerini de yapabilirsiniz; bunun yanında banka da size ulaşmak istediğinde bu numaradan aranıyorsunuz

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Youtube video indir