Instagram video indir

İstanbul Kart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021

İstanbul Kart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021 ÇağrıMerkezin

İstanbul Kart çağrı merkezi, İstanbul Kart müşteri hizmetleri, İstanbul Kart müşteri hizmetleri telefon numarası, İstanbul Kart iletişim bilgileri vb konular hakkında bilgi paylaşımı yaptığımız bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İSTANBUL KART MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

İstanbul Kart müşteri hizmetleri hakkında bu başlık altında bilgi vereceğiz. İstanbul Kart ile ilgili bir sorununuz mevcutsa ya da İstanbul Kart hakkında istek, öneri ve şikayetiniz varsa bu iletişim numarasından İstanbul Kart müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilir ve sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da yolculuk etmek İstanbul Kart sayesinde çok pratik hale gelmiştir. İstanbul Kart ile İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Kart’ın yolculuklarda sağlamış olduğu indirimlerden de faydalanabilirsiniz. İstanbul Kart kullanan üye sayısı her geçen gün artmaktadır. Bununla birlikte zamanla kullanıcılar tarafından şikayetler de oluşabilmektedir. Kullanıcılar bu şikayetlerini iletebilecekleri bir müşteri hizmetleri numarası arayabilmektedir. Bu doğrultuda İstanbul Belediyesi, İstanbul Kart için bir çağrı merkezi numarası oluşturmuş bulunmaktadır. ALO 153 müşteri hattından yaşamış olduğunuz şikayetleri iletebilir, öneri ve isteklerinizi de aynı şekilde bu numaradan müşteri temsilcisine ulaştırabilirsiniz.

İSTANBUL KART BİREYSEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ

İstanbul Kart bireysel müşteri hizmetleri numarası olan ALO 153 numaralı hattan bireysel kullanıcılar istek, şikayet ve önerilerini iletebilir ve çözüme ulaştırabilirler. Eğer İstanbul Kart kullanıcıysanız ve yaşamış olduğunuz bir sorun varsa bu numarayı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İSTANBUL KART KURUMSAL MÜŞTERİ HİZMETLERİ

İstanbul Kart kurumsal müşterileri için de müşteri hizmetleri numarası mevcuttur. Eğer İstanbul Kart kurumsal abonesiyseniz ve bir istek, şikayet, öneriniz varsa İstanbul Kart müşteri hizmetleri ile 444 2 161 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

İSTANBUL KART ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

İstanbul Kart çağrı merkezi numarası hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. İstanbul Kart iki adet müşteri hizmetleri numarası ile hizmet vermektedir. Bunlardan biri bireysel müşteriler için diğeri de kurumsal müşteriler içindir. Bu numaralardan İstanbul Kart müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Kart Bireysel Müşteri Hizmetleri
153

İstanbul Kart Kurumsal Müşteri Hizmetleri
444 2 161

İstanbul Kart Bilgi Edinme Formu
form

Arama Terimleri: İstanbul Kart iletişim bilgileri, İstanbul Kart telefon no, İstanbul Kart müşteri temsilcisi, İstanbul Kart şikayet hattı, İstanbul Kart müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Kart çağrı merkezi numarası, İstanbul Kart iletişim numarası, İstanbul Kart müşteri hizmetleri direk bağlanma

İstanbulkart’ı nerelerde kulllanabilirim?

İstanbul’daki şehir içi ulaşımın (Otobüs, Metrobüs, Metro, Marmaray, Deniz taşımacılığı, Teleferik, Tramvay) yanı sıra;

A-101, Migros, Şok Marketler, Multinet ödeme noktaları, BiTaksi ve Getir uygulamaları, Beltur, BNB (bisiklet), iTaksi, İBB Sosyal Tesisler, Hamidiye Su Otomatları, İsper ve İspark gibi sosyal alanlardaki harcama ve ödeme işlemlerinizde, ön ödemeli bir kart olarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca, İstanbulkart ile yapacağınız ödemelerde kampanya fırsatlarından yararlanarak avantaj sağlayabilirsiniz.

Kampanyalar hakkında bilgi edinmek için https://www.istanbulkart.istanbul/kampanya-liste linkini tıklayınız.

Kaç farklı İstanbulkart tipi vardır?

·         Anonim İstanbulkart
·         İndirimli Kişisel Kart
·         Ücretsiz Kişisel Kart
·         Mavi Kişisel Kart
·         Sınırlı Kullanımlı Elektronik Kart/Bilet (BirGeç, İkiGeç, ÜçGeç, BeşGeç ve OnGeç)

Anonim İstanbulkart nedir?

Kullanıcısı tanımsız ve herkes tarafından satın alınabilen, tam kategorisine sahip bir seyahat karttır.
Kullanıcısı tarafından istenildiği zaman; https://bireysel.istanbulkart.istanbul/ linki üzerinden üyelik oluşturularak giriş yapıldıktan sonra, “İstanbulkart’larım” seçeneğinden (görselli anlatımı bulunan “kart ekleme prosedürlerini” takip edebilirsiniz.) kart bilgisi eklenerek kolaylıkla kişiselleştirilebilme özelliğine sahiptir

Anonim İstanbulkart’ı nereden ve nasıl satın alabilirim?

İstanbulkart dolum temsilcilerinden (Bireysel, Kurumsal) veya Biletmatik’lerden güncel kart bedeli karşılığında satın alabilirsiniz.

Biletmatik’lerden kart satın alma esnasında, cihaza girişi yapılan para miktar, güncel kart bedelinden büyük ise; kart bedeli düşüldükten sonra, kalan tutar elektronik para olarak İstanbulkart’a yüklenmektedir.

https://www.istanbulkart.istanbul/ucretler-limitler linki üzerinden güncel kart bedeli hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İstanbulkart kişileştirme nedir? Anonim İstanbulkart’ımı nasıl ve nereden kişiselleştirebilirim?

İstanbulkart kişiselleştirme; anonim İstanbulkart’ın, web site veya İstanbulkart mobil uygulama üzerinden, İstanbulkart numara bilgisi eklenerek kaydedilmesi ile kişi adına tanımlanması işlemidir.

Web site üzerinden yapılan kart kişiselleştirme işlemleri; https://bireysel.istanbulkart.istanbul/ linki üzerinden üyelik oluşturularak giriş yapıldıktan sonra, İstanbulkart’larım seçeneğinden (görselli anlatımı bulunan “kart ekleme prosedürlerini” takip edebilirsiniz.) İstanbulkart’ın arkasında bulunan 04’le başlayıp 80’le biten harf ve rakamlardan oluşan 14 haneli kart seri numara bilgisi eklenerek kolaylıkla yapılabilmektedir.

İstanbulkart mobil uygulama üzerinden yapılan kart kişiselleştirme işlemleri; Uygulama yükledikten sonra gelen ekranda “kayıt ol” tuşuna basılır. Gelen ekranda tüm alanlar eksiksiz olarak doldurulur ve üyelik oluşturularak giriş yapılır.

Anonim kart eklemek için öncelikle ana ekranda yer alan + ikonu seçilir ve NFC özellikli telefonlarda (telefonun NFC özelliği açıkken) kart ekleme menüsünde, İstanbulkart’ınızı telefonun arka kısmına dokundurarak ya da İstanbulkart’ın arkasında bulunan 04’le başlayıp 80’le biten harf ve rakamlardan oluşan 14 haneli kart seri numarasını girerek sisteme tanıtabilirsiniz.

Ayrıca, eğer İstanbulkart’ınızın üzerinde QR kod var ise; QR okut seçeneği ile QR kodu okutarak anonim kart kişiselleştirme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Youtube video indir