Instagram video indir

PTT Müşteri Hizmetleri | PTT Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma | Çağrı Merkezi 2021

PTT Müşteri Hizmetleri | PTT Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma | Çağrı Merkezi 2021 ÇağrıMerkezin
PTT Müşiteri Hizmetlerine Dİrek Bağlanma

PTT Müşteri Hizmetleri

PTT Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle PTT A.Ş. bünyesinde vatandaşların aldıkları tüm hizmetlere ilişkin kurumsal destek ve yardım almaları mümkündür. PTT hizmetlerine bağlı olarak yaşanan gecikme, aksamalar ve talepler PTT A.Ş. tarafından müşteri memnuniyeti için belirlenen kurumsal iletişim kanalları üzerinden sağlanabilmektedir. PTT çağrı merkezi telefon numarasını 7/24 arayarak sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz gibi online canlı yardım kanalları ve diğer iletişim adreslerini kullanarak PTT ile iletişim kurabilirsiniz.

PTT A.Ş. tüm ana ve alt hizmetleri için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. PTT tarafından ayrıca işitme ve konuşma engelli vatandaşlar için SMS ile yardım iletişim hatları sunulmaktadır. İşitme ve konuşma engelli vatandaşlar: 0312 309 59 13 ile SMS yardımı alabilir.

 • PTT Müşteri Hizmetleri: 444 1 788

Çağrı merkezi üzerinden 7/24 hizmet sunmaktadır.

PTT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PTT Müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca hizmet numarasından ulaşabilirsiniz. Herhangi bir soru, istek ve şikayet konularında bu numarayı kullanabilirsiniz.

 • PTT iş yerlerine direkt başvuru yaparak yazılı ve sözlü veya “Öneri ve Şikayet Kutuları” aracılığıyla,,
 • www.aloptt.gov.tr adresinden web-chat (canlı destek) sayfasından,
 • İşitme ve konuşma engelli müşterilerimiz için www.aloptt.gov.tr üzerinden işaret dili bilen müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla görüntülü görüşme sağlanarak,
 • İşitme ve konuşma engelli müşterilerimiz için “Engelli Dostu Numaralar” projesi kapsamında Şirketimizce tahsis edilen 0312 309 59 13 numaralı SMS hattını kullanarak,
 • Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) vasıtasıyla, başvurularınızı iletebilirsiniz.
Adres : Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No: 2 06050 Ulus / ANKARA
Telefon : +90 312 509 50 00
Belgegeçer : +90 312 309 51 44 – 45
Başvuru ve Takip Adresleri İSTEK, ÖNERİ ve ŞİKAYET SİSTEMİNE ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ
BAŞVURU TAKİBİ İÇİN TIKLAYINIZ

PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

PTT çağrı merkezini aradıktan sonra uzun süre beklemek istemeyen vatandaşlar doğrudan hızlı iletişim kanallarını kullanabilir veya direkt müşteri temsilcisine bağlanma yöntemlerini tercih edebilir.

 • 444 1 788 çağrı merkezi aranır.
 • Sırasıyla ana menü üzerinden; 2 – 1 – 1 tuşlanır.

Bu adımları takip ederek doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

PTT Kargo şikayet, PTT Kargo şikayet hattı, PTT Kargo şikayet telefonu var mı? PTT Kargo şikayetim var nasıl iletebilirim? PTT Kargo şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

https://www.ptt.gov.tr/Sayfalar/Iletisim/CagriMerkezleri.aspx

PTT Kargo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

PTT Kargo hizmetlerine bağlı olarak kurum ile sorun yaşayan tüm vatandaşların PTT A.Ş. tarafından belirlenen iletişim kanallarını kullanarak sorunlarını doğrudan müşteri temsilcisine iletmeleri mümkündür. Çağrı merkezini aradıktan sonra:

 • Ana menüde sırasıyla: 2 – 1 – 1

Tuşları sırasıyla girilir. 444 1 788 çağrı merkezine bağlandıktan sonra sırasıyla bu adımları takip ederek doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Öte yandan vakit kaybetmek istemeyen vatandaşlar online iletişim kanallarını kullanarak karşılaştığı tüm sorunları kuruma iletebilir veya kargo takip işlemlerini kısa süre içinde gerçekleştirebilir.

PTT Kargo İletişim E – Posta Adresi

PTT Kargo hizmetleri kapsamında yer alan herhangi bir sorun veya talepler için e – posta adresini kullanarak yazışma başlatabilirsiniz. Kargolara ilişkin önemli sorunları veya iletmeniz gereken tüm talep ve başvuruları PTT Kargo iletişim e – posta adresi üzerinden yapabilirsiniz.

 • PTT Kargo E – Posta Adresi: 

PTT Kargo İletişim Formu

PTT Kargo ile iletişime geçmek veya bilgi edinmek için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Birçok firma ve kurumun son yıllarda dijital dönüşüm politikaları sayesinde müşterileri ile daha hızlı ve etkili iletişim kurması mümkün hale getirilmiştir.

 • PTT Kargo İletişim ve Bilgi Edinme Başvuru Formu

Bağlantı adresi üzerinden PTT ile tüm sorunlarınızı online iletişim formu ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

PTT Kargo Sosyal Medya Hesapları

PTT Kargo sosyal medya hesapları veya canlı destek online yardım hattı ile tüm vatandaşların PTT Kargo ile iletişime geçmesi mümkündür. Sosyal medya hesaplarını kullanarak doğrudan canlı temsilciler ile yazışabilir ve sorunlarınızı Twitter, Facebook veya Instagram üzerinden kuruma iletebilirsiniz. PTT Kargo sosyal medya hesapları:

 • PTT Kargo Twitter
 • PTT Kargo Facebook
 • PTT Kargo Instagram

Üzerinden kısa süre içinde PTT ile kurumsal iletişim kurabilirsiniz. Hemen hemen tüm iletişim hizmetleri sosyal medya üzerinden de sağlanmaktadır.

PTT Kargo Destek Merkezi

PTT Kargo bünyesinde alacağınız tüm hizmet aksaklıkları ve diğer sorunlar için PTT Kargo destek merkezi üzerinden sizin için en iyi yöntemi seçerek iletişim kurmanız mümkündür.

 • PTT Kargo Destek Hattı

İletişim sayfası üzerinden tüm iletişim ve destek kanallarını detaylıca görüntüleye bilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı kargo hizmetleri ile PTT Kargo günümüzde en çok tercih edilen kargo firmaları arasında yer almaktadır.

PTT Kargo Şikayet Hattı

PTT hizmetlerine ilişkin tüm şikayetlerinizi, isteklerinizi veya önerilerinizi:

 • PTT Kargo Şikayet Hattı Canlı Destek

Adresi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Bağlantı adresi üzerinden kolayca erişim sağlayabileceğiniz PTT Kargo şikayet hattı ile karşınıza çıkan başlıklardan sorununuzu seçebilir ve şikayetinizi online yollardan kuruma iletebilirsiniz.

PTT Kargo Faydalı Linkler

Aşağıdaki linklere tıklayarak kargo takibi, gönderi ücreti hesaplama, gönderi süresi hesaplama işlemlerini yapabilir ve size en yakın ptt şubesini öğrenebilirsiniz:

 • PTT Kargo Gönderi Takibi
 • PTT Kargo Gönderi Ücreti Hesaplama
 • PTT Kargo Gönderi Süresi Hesaplama
 • En Yakın PTT Şubesi

PTT Bank Müşteri Hizmetleri

PTT Çağrı Merkezi telefon numarası

PTT’nin çağrı merkezi numarası ise 444 1 PTT (444 1 788) olarak belirlenmiş bulunuyor. Çağrı merkezi aracılığıyla PTT’nin posta çeki hesaplarına yönelik işlemler ve PTT aracılığıyla yapılan kayıtlı posta gönderi takiplerine yönelik sorgulamalar gerçekleştirilebilecek.

PTT kargo müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır?

PTT müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 1 788 numaralı iletişim numarası aranır. Bu sayede sıra beklemeden hızlı ve kolay bir şekilde tüm işlemler de gerçekleşir.

PTT Kargo Takip nasıl öğrenebilirim?

https://www.ptt.gov.tr ‘dir. Her iki adres üzerinden PTT resmi internet sitesine giriş yapılır. Kargo kısmı seçildikten sonra takip numaranızı bu bölüme girdiğinde görebilirsiniz.

PTT Kargom Nerede iletişim?

PTT Kargom Nerede Tel? PTT aracılığı ile ulaşım sağlayan tüm kargo gönderilerinizin nerede ve hangi gönderim aşamasında olduğunu öğrenebilmek için 444 1 788 numaralı PTT müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

PTT müşteri no nasıl alınır?

*Müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde Alo PTT 4441788′ i telefonunuzdan tuşlayarak müşteri yetkililerine bağlanarak hesabınızda bulunan para miktarını sorgulayabilir ve cevap alabilirsiniz.

PTT kargoyu nereye şikayet edebiliriz?

PTT kurum ve kuruluşuyla ilgili tüm şikayet öneri ve bilgi alma işlemleriniz için 444 1 788 numaralı hattı arayıp PTT müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca işitme engelli ve konuşma engelli müşteriler için de “Engelli Dostu Numaralar” projesiyle 0312 309 59 12 numaralı SMS hattıyla iletişime geçebilirsiniz.

PTT müşteri no kaç haneli?

Yeni nesil PTT kartlarının çoğunun üzerinde hesap numarası da yazmaktadır. Bu 8 haneli bir numara olup, hemen PTT kart numarasının altında daha küçük puntolarla yazılmıştır. Bu kartınızın bağlı olduğu PTT hesabınızın numarasıdır. Hesap numaranızı buradan bulabilirsiniz.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir