Instagram video indir

Türk Telekom Temmuz İnternet Kampanyaları 2021

Türk Telekom Temmuz İnternet Kampanyaları 2021 ÇağrıMerkezin

Türk Telekom İnternet Kampanyaları 2021

Türk Telekom İlk Ay Bizden Kampanyası

Kampanya Hız Kota Ücret
Evde İnternet 16 Mbps Limitsiz 89,90 TL
Evde İnternet 24 Mbps Limitsiz 99,90 TL
Evde İnternet 35 Mbps Limitsiz 109,90 TL
Evde İnternet 50 Mbps Limitsiz 124,90 TL
Evde İnternet 100 Mbps Limitsiz 154,90 TL

İlk Ay Bizden kampanyasının avantajları;

 • İlk ay bedava,
 • 50 TL Trendyol Hediye Çeki,
 • Her şey dahil sabit fiyat,
 • Diğer internet sağlayıcılarından gelenlere 200 TL hoş geldin indirimi,
 • Ücretsiz kurulum,
 • İndirimli modem,
 • Ev telefonunda aylık 4,90TL’ye her yöne 100dk
 • Kampanya fiyatları ilk ay ücretsiz, kalan 23 ay boyunca indirimli herşey dahil sabit fiyatlardır.
 • Her şey dahil fiyat:İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti toplam ücreti gösterir.
 • 200 TL Hoş Geldin İndirimi: Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Bizden Kampanyası’yla Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını [email protected] adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ek olarak aylık 40 TL (vergiler dahil) olacak şekilde ve toplam 200 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.
 • Ücretsiz Kurulum: Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.
 • İndirimli Modem: Kampanya kapsamında , Fiber Güçlü Modem 24 ay boyunca indirimli olarak aylık 9 TL taksitle sunulmaktadır. Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimize, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) Fiber Güçlü Modem (HGW) kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Bizden Kampanyası 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.​
 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları ilk ay ücretisz, kalan 23 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (21 TL), Bizden Kampanya kapsamında ilk ay ücretsiz ve kalan 23ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 18 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 18 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 114 TL’dir.
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.

  Paket İsmiPaket Kampanyalı FiyatıPaket Tarife FiyatıKampanya Süresiİndirim BedeliALO PAKET 1004,90 TL10 TL24 AY5,10 TLALO PAKET 2507,90 TL19 TL24 AY11,10 TLALO PAKET 5009,90 TL35 TL24 AY25,10 TLALO PAKET 100014,90 TL49 TL24 AY34,10 TLALO PAKET LİMİTSİZ27,90 TL39 TL24 AY11,10 TL
 • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 21 TL) kampanya kapsamında ilk ay ücretsiz ve kalan 23 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 11 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
 • Yeni aboneliklerde alınan 264 TL bağlantı ücreti, ilk ay ücretsiz ve kalan 23 ay boyunca aylık 11 TL taksitli olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Mevcut sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil olan internet paketleri ve fiyatları

  Kampanya Kapsamındaki Paketler
  (‘e kadar)Kampanya Fiyatı
  (ilk Ay)Kampanya Fiyatı
  (2-24 Ay)16Mbps Limitsiz Fiber İnternetÜcretsiz77,90 ₺24Mbps Limitsiz Fiber İnternetÜcretsiz87,90 ₺50Mbps Limitsiz Fiber İnternetÜcretsiz97,90 ₺100Mbps Limitsiz Fiber İnternetÜcretsiz112,90 ₺Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV VE %10 ÖİV dahildir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan Fiber Güçlü Modemlerin (HGW), iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname’nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı’na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 • Sözleşmeler için tıklayınız.
 • Taahhütname’yi indirmek için tıklayınız.

Tivibu’lu Evde İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un limitsiz fiber interneti ve dolu dolu içerikleriyle Tivibu paketleri bir arada!

Hız Kota Tivibu Fiyat
16 Mbps Limitsiz Tivibu Uydu Aile Paketi 104,90 TL
16 Mbps Limitsiz Tivibu Aile Paketi 112,90 TL
16 Mbps Limitsiz Tivibu Sinema Paket 119,90 TL
24 Mbps Limitsiz Tivibu Sinema Paket 123,90 TL
35 Mbps Limitsiz Tivibu Super Paket 136,90 TL
50 Mbps Limitsiz Tivibu Süper Paket 144,90 TL
100 Mbps Limitsiz Tivibu Süper Paket 166,90 TL

3 Ay Bedava Kampanyası

Türkiye’nin Fiber Gücü Türk Telekom’dan hız tutkunlarına Limitsiz Fiber İnternet. Üstelik İlk 3 ay Ücretsiz!

Hız Kota Avantaj Ücret
24 Mbps Limitsiz İlk 3 Ay Ücretsiz 104,90 TL
35 Mbps Limitsiz İlk 3 Ay Ücretsiz 114,90 TL
50 Mbps Limitsiz İlk 3 Ay Ücretsiz 129,90 TL
100 Mbps Limitsiz İlk 3 Ay Ücretsiz 159,90 TL

Tüm Türk Telekom kampanyalarını görmek için tıklayın.

Türk Telekom Evde İnternet Avantajlar ve Kampanyalar

FİBERNET – Fiber İnternet

Türk Telekom Fiber İnternet Her Yerde!

Türkiye’de 20 yılı aşkın süredir kullanılan Fiber bağlantı teknolojisi, yüksek hızda ve kesintisiz bağlantı hizmetlerinin kullanılabilmesini sağlamaktadır. ADSL gibi bağlantı teknolojilerine kıyasla çok daha hızlı indirme ve yükleme hızlarına sahip olan Fiber bağlantı modeli, Türk Telekom’un Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği altyapı faaliyetleri sayesinde milyonlarca kullanıcının evine kadar ulaşmaktadır. Sizde Türkiye’nin Fiber Gücü Türk Telekom’a gelin, online başvuruya özel limitsiz fiber internetinizi ilk ay ücretsiz kullanın.

Fiberle, İnternet Keyfi Limitsiz!

Yaptığı yatırımlar sayesinde Fiber İnternet altyapısını düzenli olarak geliştiren Türk Telekom, indirme ve yükleme hızlarıyla kullanıcılarına üstün performans sunar. Sahip olduğu teknolojilerle yeni nesil servislere kolayca ayak uyduran Türk Telekom, ilgili teknolojilerden müşterilerinin de yararlanmasını sağlamaktadır.

Türk Telekom Fiber İnternet kampanyaları‘na dahil olarak yüksek hızın kapılarını açarken, eğlence dolu anları kesintisiz şekilde sürdürebilmenizi de sağlayacaktır. Eğer siz de kesintisiz video izlemek, satın aldığınız oyunları kısa sürede indirmek ve hazırladığınız multimedya dosyalarını saniyeler içinde arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız yani hem download (indirme) hem de upload (yükleme) hızınız iyi, internetiniz kesintisiz olsun istiyorsanız hemen Türk Telekom fiber internete gelin. Yükselen hızlarda daha avantajlı fiyatlar sunan ve ilk 3 ayı ücretsiz olan 3 Ay Bedava Kampanyası ‘nı deneyebilirsiniz.

Türkiye’nin Fiber Gücü ile Oyuncular Level Atlıyor!

Oyuncular Türk Telekom’un yüksek download ve upload hızlı, düşük ping time (latency) sağlayan interneti ile oyun keyfini maksimize ediyor. Türk Telekom ile gerçek fiber deneyimini yaşayarak oyunlarda bir adım önde olmak isteyen tüm oyunseverleri Gamer Kampanyası’na ve avantajlarına davet ediyoruz. Fiberle şimdi mücadele başlasın!

Tivibu

Rahatlık ve eğlence. TV, bilgisayar, telefon ve tablet tek üyelikle!

Tivibu ile her yerde TV Keyfi!

Tivibu ile yerli ve yabancı kanalları ve sinema tarihinin en yeni filmlerini istediğiniz az seyredebilir, canlı yayını durdurup geri alabilir, en sevilen dizileri kaydetmenize gerek kalmadan izleyebilir, binlerce film, dizi belgesel ve çocuk içeriğine hemen ulaşabilirsiniz. Spor içerikleriyle birçok spor müsabakasını canlı izleyebilirsiniz. Herkes için uygun kampanyalar Tivibu’da!

Tivibu Paketleri

 • Aile Paketi; çocuk kanalları ile ön plana çıkar.
  • • Minika Çocuk, Minika Go, Boomerang, Disney Junior, Disney Channel, Cartoon Network, BabyTv, Nicktoons, DaVinci kanalları.
 • Spor Paketi; Aile Paketine ek olarak spor kanallarının yer aldığı pakettir.
  • • Tivibu Spor kanalları, S-Sport, S-Sport-2, NBA TV ve Edge Sport kanalları yer alır.
 • Sinema Paketi; çocuk kanallarına ek olarak belgesel kanalları ve sinema kanallarını içerir.
  • • Nat Geographic, Nat Geo Wild, Discovery, Investigation Discovery, Discovery Science, BBC Earth ve Sinema TV kanalları.
 • Süper Paket; sinema paketine ek olarak spor kanalları bu pakettedir.
  • • Tivibu Spor kanalları: Türkiye Basketbol Süper Ligleri EuroCup Basketbol Ligi, FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi, İskoçya, Hollanda, Belçika Futbol Ligleri.
  • • S-Sport kanalı: Premier Lig, NBA, Formula 1, Moto GP, Wimbledon, ATP 500, Copa Libertadores, UFC.
  • • S-Sport2 kanalı: Bundesliga, Portekiz Ligi, UEFA Milli Takımlar paketi (Türk Milli Takım maçları hariç UEFA Ulusal Ligi + 2022 Dünya Kupası Avrupa grup eleme maçları), NCAA, NFL, WNBA, Avrupa Kadınlar ve Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi, Diamond Lig.
  • • NBA TV kanalı: NBA maçları canlı yayınları ve NBA programları
  • • Edge Sport kanalı: Adrenalin ve ekstrem içerikli spor yayınları

Ücretsiz Kurulum Hizmeti

Türk Telekom’da ücretsiz kurulum hizmeti ile evinize internet almak çok kolay!

Evde İnternet Kurulum Hizmeti ile birlikte belirleyeceğimiz randevu kapsamında, modem teslim, modem kurulum ve gerekli durumlarda daire içi kablolama işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Kurulum ekiplerimiz internet hattınızı test ederek, bağlantınızı gerçekleştiriyor. Detaylar ücretsiz kurulum hizmeti sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Youtube video indir