Instagram video indir

Sompo Japan Çağrı Merkezi Direk Bağlan

Sompo Japan Çağrı Merkezi Direk Bağlan ÇağrıMerkezin
çağrı merkezi numarası
e-posta adresi
yardım sayfası https://www.somposigorta.com.tr/yardim-ve-destek/talep-ve-sikayet-izleme
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma  ambulans için 0, hasar ihbarı için 2 yi tuşlayarak ilgili müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
zorluk 2/10
süre Tahmini bekleme süreniz 2 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleri 7/24
genel merkez adres Rüzgarlıbahçe Mah. Çam Pınarı Sk. No:10 Beykoz/İstanbul

SOMPO JAPAN ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Ev, araba, müteahhitlik, devlet, özel, kişisel her tür sektör için, eşya, mal ve  varlıklarınızı nasıl garanti altına alacağınızı düşünüyorsanız, aradığınız sorunun cevabı bizleriz. Öncelikli sizi aydınlatalım, biz bir sigorta firması olarak sizlerin her türlü mal varlığını deprem, yangın, hırsızlık ve doğal afete karşı kıymetlilerinizi sigortalıyor, sizi güvence altına alıyoruz. Detaylı bilgi almak için, 0850 250 81 81 çağrı merkezimizi 7/24 arayabilir soru ve merak ettikleriniz konularda bilgi alabilirsiniz.

SOMPO JAPAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Sompo Japan olarak sizlere araç, kasko, konut, dask, sağlık, seyahat, ferdi kaza, ticari ve kurumsal konularında hizmet vermekteyiz. www.somposigorta.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak ilgilendiğiniz alan için bilgi ve teklif alabilirsiniz. Konut, araç, sağlık gibi sigortalarınızı birleştirerek fiyatınızı daha da iskontolu hale getirebilir ve güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaramız çağrı merkezi numaramız ile aynıdır.

Bize Ulaşın

SOMPO JAPAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA

Müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Araç, çekici, konut işlemleriniz için 1i, hasar dosyası için 2yi tuşlamanız yeterlidir. Sonrasında kişisel bilgileri verilerinizi belirterek müşteri hizmetlerimize direk bağlanabilirsiniz. Kişisel verileriniz koruma kanunu kapsamında olup, bu hususta ki detaylı bilgiyi de 8i tuşlayarak edinebilirsiniz. Ev, konut vb. sigorta yaptırdığınız üründe hasar oluştu ise, öncelikli hasar dosyası açtırmanız gerekmektedir. Hasar dosyası oluşturduğunuzda sizlere dosya numarası ve eksper firma atanacaktır. Bulunduğunuz bölgedeki eksperiz oluşan hasarlarınızı detaylı kapsamda inceleyerek tarafımıza hasar tutarı ile birlikte raporlayacak ve tarafımızdan da ödemeniz yapılacaktır. Oluşan hasarlarınızın bedelini geri almak bir o kadar kolaydır.

Sompo Japan Sigorta müşterilerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, sigorta fiyatları, Sompo japan sigort şikayet veya sorun iletme gibi işlemler yer almaktadır.

Sompo Japan Sigorta çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Sompo Japan Sigorta çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en iyi seçenektir.

Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0850 250 81 81

Sompo Japan Sosyal Medya Hesapları

İstediğiniz her zaman aşağıdaki sosyal medya hesapları üzerinden Sompo Japan Sigorta şirketinin tüm aktif sosyal medya hesaplarına erişebilirsiniz. İstediğiniz an takipte kalarak, dilediğiniz özel sigorta türleri ve poliçeler için anında sosyal medya hesaplarından takipte olup haberdar olabilirsiniz.

SOMPO JAPAN Facebook

SOMPO JAPAN Twitter

SOMPO JAPAN İnstagram

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir