The latest online video downloader allows you to save your favorite Instagram content in high quality for free and in less than a minute. IG Downloader - Instasupersave.

EURUSD analizi

İçerisinde bulunduğumuz haftaya 1.1973 seviyelerinde başlangıç yapan EURUSD paritesinde hafta içerisinde kademeli yukarı yönlü hareketlenmeler …
EURUSD analizi ÇağrıMerkezin

İçerisinde bulunduğumuz haftaya 1.1973 seviyelerinde başlangıç yapan EURUSD paritesinde hafta içerisinde kademeli yukarı yönlü hareketlenmeler gerçekleşti.

İçerisinde bulunduğumuz haftaya 1.1973 seviyelerinde başlangıç yapan EURUSD paritesinde hafta içerisinde kademeli yukarı yönlü hareketlenmeler gerçekleşti. Bu hareketlenmeler ile birlikte parite Mart ayının ilk haftalarından beri ilk kez 1.20 seviyesinin üzerinde fiyatlamalar gerçekleştirdi. Yeni günde piyasaların ana gündemi Avrupa Merkez Bankası’nın gerçekleştireceği Para Politikası Kurulu toplantısı olacak. Euro varlıkları için haftanın en önemli gelişmelerinden biri olan bu toplantı sonrasında beklentiler Avrupa Merkez Bankası’nın faiz oranlarında bir değişikliğe gitmeyeceği yönünde. Fakat piyasalar karar metninde varlık alımları konusunda yapılacak açıklamaları takip edecek. Varlık alımlarının ne kadar devam edeceği ve hızın aynı şekilde sürüp sürmeyeceği merakla izlenecek. Karar TSİ 14:45’te açıklanacak. Ardından TSİ 15:30’da Avrupa Merkez Bankası Başkanı Lagarde bir basın toplantısı düzenleyecek. Bu sebeple gün içerisinde Euro varlıklarında volatilite yüksek olacaktır. Karar öncesinde EURUSD paritesini teknik olarak inceleyecek olursak yukarı yönlü hareketlenmelerde sırasıyla 1.21124 – 1.21808 – 1.22434 seviyeleri direnç noktaları olarak takip edilebilir. Aşağı yönlü gevşemelerde ise 1.20001 – 1.19419 – 1.18746 seviyeleri destek noktaları olarak test edilebilir.

Kaynak İnfo Yatırım
Hibya Haber Ajansı

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Piyasadan haberler

 KRTEK… Sermayesine %40 oranında 40.000 TL ile iştirak ettiğimiz, 100.000 TL sermayeli gayri faal durumda bulunan Molu Dış Ticaret A.Ş. kapanma ...
Online roulette, blackjack, baccarat and all sorts of live dealer games at New Gambling Sites in Australia