Instagram video indir

Massey Ferguson’un MF 8S Serisine “Red Dot Award 2021 Ürün Tasarımı” ödülü…

AGCO’nun dünya çapında markası Massey Ferguson, yenilikçi MF 8S Serisi traktörleri ile ticari araç kategorisinde “Red Dot Award: Product Design …
Massey Ferguson’un MF 8S Serisine “Red Dot Award 2021 Ürün Tasarımı” ödülü… ÇağrıMerkezin

AGCO’nun dünya çapında markası Massey Ferguson, yenilikçi MF 8S Serisi traktörleri ile ticari araç kategorisinde “Red Dot Award: Product Design 2021’ (2021 Yılı Ürün Tasarımı) ödülüne değer bulundu.

AGCO’nun dünya çapında markası Massey Ferguson, yenilikçi MF 8S Serisi traktörleri ile ticari araç kategorisinde “Red Dot Award: Product Design 2021’ (2021 Yılı Ürün Tasarımı) ödülüne değer bulundu.

Serinin “265 Dyna E-Power Exclusive” modelinin aldığı “2021 Yılın Traktörü” ve “2020 En İyi Küresel Dijital Lansmanı” ödüllerinin ardından, bu son ödülle birlikte MF 8S Serisi, üçüncü prestijli ödülünü kazanmış oldu.

Uluslararası jüri, binlerce başvuru arasından MF 8S’i seçti

Red Dot Award ödülleri için uluslararası bir jüri, 60’tan fazla ülkeden başvuruları değerlendirdi. Jürinin yaptığı değerlendirme sonucu binlerce başvuru arasında MF 8S Serisi, “Red Dot Award: Product Design 2021 Award”a layık görüldü.

Massey Ferguson Avrupa ve Ortadoğu Başkan Yardımcısı Thierry Lhotte:

“Traktör tasarımında yeni bir çağı tanımlıyoruz”

Ödüle ilişkin bir açıklama yapan Massey Ferguson Avrupa ve Ortadoğu Bölgesi Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Thierry Lhotte, MF 8S Serisi’nin bu özel ödülü almaya hak kazanmasından onur duyduklarını kaydetti.

Thierry Lotte, sözlerini şöyle sürdürdü:

“MF 8S Serisi ile, jürinin Red Dot: Product Design 2021 Ödülü ile öne çıkardığı traktör tasarımında yeni bir çağı tanımlıyoruz. Çiftçiler tarafından çiftçiler için geliştirilen, yedi yıllık kapsamlı testler ve kapsamlı müşteri danışmanlığının ardından sunulan MF 8S Serisi, radikal tasarımları pratik bir amaç ile birleştiriyor. Üstün bir spesifikasyona sahip olmakla birlikte, aynı zamanda tamamen yeni ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunuyor.”

AGCO Türkiye Genel Müdürü Mete Has:

“Türkiye’de en çok bilinen ve güvenilir marka olmaya devam ediyoruz”

AGCO Türkiye Genel Müdürü Mete Has, Massey Ferguson’un, dünyanın lider traktör markalarından ve küresel tarım makineleri sektöründe önemli bir güç olduğunu ifade ederek, yapılan büyük Ar-Ge yatırımları sonucu her yıl aldığı ödüller ile yaptığı yatırımların meyvelerini toplandığını belirtti. Mete Has, “Başarılı serileri dünya ile aynı anda Türk çiftçisine de sunarak, Türkiye’de en çok bilinen ve güvenilen marka olmaya devam ediyoruz” dedi.

Massey Ferguson’un sade ve güvenilir traktör tasarımının yanı sıra, aynı zamanda, gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunduğunu vurgulayan Mete Has, “Sürekli gelişime öncelik veriyor, yeni teknolojiler geliştirerek üretim ve verimliliğe katkı sağlamayı hedefliyoruz. Tüm bu çabalarımızın karşılığını da hem tarım üreticisinin bize güveniyle, hem de uluslararası çapta kazandığımız bu prestijli ödülü almanın gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

MF 8S Serisi, her alanda yenilikçi tasarımlar sunuyor

Tamamen yeni olan MF 8S Serisi; motor, kabin, şanzımanlar ve aktarma organlarının yanı sıra, yeni kontroller ve bağlantılı teknolojiler gibi her alanda yenilikçi tasarımlar sunuyor.

Yüksek standartlarıyla ürüne ayrılan bütçenin karşılığını fazlasıyla veren MF 8S Serisi traktörler, farklı özellik paketleri ile birlikte gelerek, kullanıcının sadece ihtiyaç duyduğu özelliklere ödeme yapmasına imkan veriyor. Motoru kabinden ayıran, gürültüden, ısıdan ve titreşimden yalıtan 24 santimetrelik mesafesiyle benzersiz “Protect-U” tasarımı ise, MF 8S Serisi traktörleri diğerlerinden ayıran başlıca özellik olarak öne çıkıyor.

MF 8S Serisi, 205hp ile 265hp arasında dört model seçeneği sunuyor. Bu seride tüm traktörler, “Motor Gücü Yönetimi “özelliği ile 20 hp ekstra güç imkanı veriyor.

MF 8S Serisinin piyasaya sürülmesiyle Massey Ferguson, çiftçilerin işlerini daha etkili bir şekilde yönetmelerine destek olmak için son teknoloji ürünü makineleri kapsamlı bir tam bağlantılı hizmet yelpazesiyle birleştiriyor. Massey Ferguson böylece, modern ve sürdürülebilir çiftçiliğin taleplerini karşılıyor.

Hibya Haber Ajansı

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
USDTRY analizi ÇağrıMerkezin
Read More

USDTRY analizi

Küresel bazda dolar endeksindeki hareketlenmelere baktığımızda son günlerde gelişen para birimlerinin çoğunluğunun dolar karşısında düşüş ...
Piyasadan haberler ÇağrıMerkezin
Read More

Piyasadan haberler

ALNTF, ANF… Bankanın sermaye artışı ile ilgili tescil süreci 19.04.2021 tarihi itibariyle tamamlanmıştır. AKENR… Şirkete Sermaye Piyasası Kurulu ...
Youtube video indir