The latest online video downloader allows you to save your favorite Instagram content in high quality for free and in less than a minute. IG Downloader - Instasupersave.

Yataş’ın başvurularına onay

Yataş Yatak ve Yorgan Sanayi ve Ticaret A.Ş, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ile Ticaret Bakanlığı’na yaptığı başvurular onaylandı. Kamuyu …
Yataş'ın başvurularına onay ÇağrıMerkezin

Yataş Yatak ve Yorgan Sanayi ve Ticaret A.Ş, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ile Ticaret Bakanlığı’na yaptığı başvurular onaylandı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, ”Kayıtlı sermaye tavanı tutarının 2021-2025 yılları arasında 5 yıl için geçerli olacak şekilde 150.000.000 TL’den, 300.000.000 TL’ye yükseltilmesi ile ilgili olarak Sermaye Piyasası Kurulu’na yapılan başvuru 06.04.2021 tarihinde SPK tarafından onaylanmış olup, 09.04.2021 tarihinde de Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanarak yapılacak ilk olağan genel kurul toplantısında nihai kararın verilmesi için paydaşların onayına sunulacaktır.” denildi.

 

Hibya Haber Ajansı

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Günün gelişmeleri ÇağrıMerkezin
Read More

Günün gelişmeleri

Dün yurtiçinde Mart ayına ait açıklanan imalat PMI verisi 52.60’a yükselirken bir önceki aya göre artış gösterdi TÜRKİYE:   Dün yurtiçinde Mart ...
Online roulette, blackjack, baccarat and all sorts of live dealer games at New Gambling Sites in Australia