Marvel Future Fight altıncı yıldönümünü onurlandırıyor

Marvel Future Fight altıncı yıldönümünü onurlandırıyor ÇağrıMerkezin

MARVEL Future Fight oyununa girerek ödül kazanabilecekleri giriş etkinliği düzenliyor.

Netmarble, Marvel Entertainment ile işbirliğinde yapılan popüler mobil oyun MARVEL Future Fight’ın 2015’ten yayınlanmasının 6. Yıldönümünü gururla duyuruyor. Bugünün güncellemesi oyuncu Ajanların keyfini çıkarabilecekleri çeşitli oyun içi etkinlikler, oyuncu ödülleri ve diğer içerikleri getiriyor!

Başlangıç olarak Netmarble oyuncuların sadece MARVEL Future Fight oyununa girerek ödül kazanabilecekleri giriş etkinliği düzenliyor. 6. Yıldönümü Girişi, Nisan 30’dan Mayıs 9’a kadar devam edecek ve ana ödül olarak 1x Seçici: Kategori 3 Karakter ile 6. Yıldönümü Özel Simge veriyor.

Ayrıca oyuncular oyun içi görevleri tamamlayarak çeşitli ödüller kazanabileceği iki 6. Yıldönümü Kutlama görevi olacak. İlk görev 30 Nisan – 10 Mayıs arasında gerçekleşip ana ödülleri Mega Kostüm Güçlendirme Bileti: Destansı, 1x C.T.P. Çekiliş Bileti, 1x Kategori-2 Mega İlerleyiş Bileti ve daha fazlasını içeriyor.

Oyuncular şimdi gönderilen Süper Kahramanların büyüme skoruna göre ödüllerin kazanıldığı belirli bölgeleri korumak için karakterlerini gönderebilecek. Oyuncular yüksek seviye bölümleri tamamlayarak elde edilen Gönderim Slotlarını açarak daha fazla karakter gönderebilir.

MARVEL Future Fight için diğer güncellemeler şunlardır:

Ekler

Geliştirmeler

Video için:https://youtu.be/gXyKAhBSg70

Exit mobile version