By İptv Pro APK 2020 indir KarmanTV Android 2021 Sürümü

By İptv Pro İndir – İndir İzle

Ücretsiz, hızlı ve kesintisiz ipTV hizmetini By İptv Pro ile tüm film, spor, belgesel, sinema, dizi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm kanalları bulabilir ve izleyebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsizdir, Uygulamayı yüklerken telefonunuzun ayarlar bölümünden bilinmeyen kaynaklar ayarı açık olmalıdır.

By İptv Pro İndirme Linki

Android cihazlar için ücretsiz maç izlemeye yarayan By İptv Pro indirme linki:

İPTV NEDİR?

İptv televizyonlarımızda olmayan,ücretli olan,çekmeyen gibi kanalların ücretsiz bir şekilde yayınlandığı bir uygulama.Şu ana kadar onlarca iptv uygulaması kullanmış biri olarak şunu söyeleyebilirim.By İptv Pro uygulamasını yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve kesinlikle öneririm.Yayınlar tabikide internet hızınıza bağlı olarak donma yaşanabilir fakat ben 4 mps dowloand hızına sahip bir internetle izliyorum ve hiçbir donma gibi bir olay yaşamadım.Şimdi uygulamanın nasıl kullanıldığına geçelim.

IPTV Pro APK Türkçe Kanal Listesi

Kanal listelerimizin arasında ulusal yerli ve yabancı bir çok kanal mevcut iken küçük bir resim görseli ile sizlere özetlemek mümkün.

Araştırmalarımıza göre APK içerisinde bulunan Ortalama olarak baz aldığımızda;

  • 2000 Üzeri Dizi/Film kanalları
  • 100 Üzeri Yetişkin içerikler sunan kanallar (+18 olduğu için bu kanalları çocuğunuzun bulmasını istemezsiniz.)
  • 450/500 arası Dual 3D HD ve 4K HD Kanallar (+ yani plus ekli kanallardır.)
  • 200’ü aşkın Belgesel ve Animasyon kanalları

Yukarıdaki listede belirtilen kanalların “HEPSİ” aktif olmayabilir, Lakin bu kadar kanal içerisinde ilginizi çekecek kanalların olması da güzel bir ayrıntı olacaktır.

IPTV Pro APK Nasıl kullanılır?

By İptv Pro indir, Karmantv iptv indir
By İptv Pro APK 2020 indir KarmanTV Android 2021 Sürümü 7

Uygulama ilk açılışta sizi bu ekran karşılamaktadır ve istediğiniz seçeneği seçerek izlemeye başlayabilirsiniz.Örneğin spor tv kısmına tıklarsanız spor ile alakalı olan türk kanallardan yabancı kanallara kadar hepsini listelemektedir.Diğer seçeneklerde aynı şekilde çalışmaktadır.

UYGULAMA NASIL KURULUR

Bu iptv uygulaması da diğer apk kurulumları gibi çok kolaydır.Sizlere vereceğimiz linkten apk dosyasını indiriyorsunuz ve indirilenler kısmından yada bildirim penceresi kısmından tıklayarak yükleye basıyoruz.Bilinmeyen kaynaklar uyarısı verir ise telefonunuzun ayarlar kısmından güvenlik kısmından bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi izin veri açıyorsunuz ve uygulamayı yüklüyorsunuz.

IPTV APK Pro Iphone için var mı?

Şu an için maalesef yok lakin araştırmalarımız ve geliştiricileri takip ederek erişimi buradan bildireceğiz. Ayrıca aktif sürüm olarak Android için bulunmaktadır, diğer işletim sistemleri ve özellikle ios için geleceğini biliyoruz lakin sürekli güncelleme istediğinden dolayı ne yazık ki geliştiricilerde bezmiş durumda…

İlerleyen zamanlarda güncelleştireceğimiz makalemizi ara sıra takip etmenizde fayda var özellikle internet sitemiz şu an için hiç bir kâr amacı gütmediği için dikkatinizi dağıtacak reklamlar yok düşüncelerimiz arasında 2022 yılına kadarda sadece bilgi odaklı çalışacağımızı garanti ediyoruz.

IPTV Pro Türkçe Gezginler indir araması yapmayın!

Boşa arama yapmış olursunuz, çünkü bu tarz içerikleri Gezginler gibi köklü ve uzun soluklu internet sitesi için uygun değildir. Peki neden?

Normal şartlarda APK arayan kişilerin bileceği üzere bu tarz ekstra işlenmiş uygulamalar ücretli olmalarının yanı sıra APK olarak kullanıldığında ücretsiz bir şekilde kullanıma açık hale getirilebiliyor. APK geliştiricileri inisiyatifine bağlı olarak zararlı yazılımları kullanmama hakları kendilerine aittir.

Yani bu korkmanız anlamına gelmiyor lakin bir kontrol edilmeli hissiyatı uyandırabilir. Özellikle paylaştığımız bu BY IPTV PRO TÜRKÇE APK ile taramaları yapıldı ve zararlı yazılımların olmadığı tespit edildi. (Yinede tam tarama için ya da kullanmak için evinizdeki harici bir tablet varsa ona indirmenizi öneriyoruz.)

IPTV PRO APK İndir PC

Bu aramaların sık sık geldiğini gördüğüm için buraya değinmek istedim. Aslında PC için apk sürümler çıkarılmıyor APKnin açılımı Android Package Kit olarak bilinir, yani Android için paketlenmiş, restore edilmiş kit olarak basite indirgemek mümkün.

Detaya inilirse çok ayrı bir konu olduğunu belirtmek isterim yeni bir makale ile en iyi şekilde sizlere sunmak isterim, lakin konumuz şu anda BY IPTV Pro Türkçe APK indir için ayırdığımızdan buradan devam ediyoruz.

Bilgisayar için indirmek isteyenler öncelikle tıpkı PUBG Mobile için indirdiğimiz uygulama programı ile kolaylıkla kullanılabilir. Peki bunun için ne gibi yollar izlenir?

BlueStack : BY IPTV PRO Türkçe APK için PC’den girme

IPTV PRO Türkçe APK indir
IPTV PRO Türkçe APK indirmek için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

BlueStack programı bilgisayarınızı Android işletim sistemi kullanarak tıpkı bir mobil işletim sistemi olarak göstermesiyle bilinir. Programın bizlere sunduğu harici olarak bir ekranda tıpkı Android sürümlü bir mobil cihazdan giriyormuş gibi bildiğimiz ara yüze sahip olması bu program hakkında detayları istek olursa ayrı bir konuda detaylı ve videolu bir şekilde sunabilirim. By İPTv Pro Türkçe Kanal listesi APK indir ve bilgisayardan kolayca izlemek için BlueStack sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BlueStack

APKları Bilgisayara indirmek mümkün mü?

Yukarıda aslında bol bol açıkladım ama yinede soru cevap mantığıyla tekrarlamak istiyorum “Evet” mümkün ve oyunlarınızı kolaylıkla bilgisayardan klavye ve fareniz eşliğinde oynayabilirsiniz.

By IPTV PRO TÜRKÇE KANAL LİSTESİ APK İNDİR 2020 (Ekim ve Kasım)

İndirmek için sizlere bir çok bilgilerimizi sunduk, Direk olarak aşağıdaki indirme linkleri üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kendi sunucumuzda barındıracağımız programlar sizleri daha hızlı erişim sağlamanız açısından geliştireceğimiz bir panele yönlendireceğiz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Çağrı Merkezi 2021

Next Article

İş Bankası Müşteri Hizmetleri | İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021