Instagram video indir

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Çağrı Merkezi 2021

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, PTT Müşteri hizmetleri, PTT Direk bağlanma hakkında bilgi alabilirsiniz
PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Çağrı Merkezi 2021 ÇağrıMerkezin

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT Kargo müşteri hizmetleri numarasını 7/24 arayarak kesintisiz olarak yardım almanız mümkündür. PTT Kargo ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz:

 • PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 1 788
 • PTT Kargo Engelli SMS Hattı: 0312 309 59 13

Numaralarını kullanabilirsiniz. PTT bünyesinde vatandaşlara sunulan tüm hizmetler için 444 1 788 numaralı çağrı merkezini arayarak her türlü öneri, şikayet, bilgi talepleri ve sorunlarınızı 7/24 PTT çağrı merkezi üzerinden paylaşabilirsiniz.

PTT Kargo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

PTT Kargo hizmetlerine bağlı olarak kurum ile sorun yaşayan tüm vatandaşların PTT A.Ş. tarafından belirlenen iletişim kanallarını kullanarak sorunlarını doğrudan müşteri temsilcisine iletmeleri mümkündür. Çağrı merkezini aradıktan sonra:

 • Ana menüde sırasıyla: 2 – 1 – 1

Tuşları sırasıyla girilir. 444 1 788 çağrı merkezine bağlandıktan sonra sırasıyla bu adımları takip ederek doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Öte yandan vakit kaybetmek istemeyen vatandaşlar online iletişim kanallarını kullanarak karşılaştığı tüm sorunları kuruma iletebilir veya kargo takip işlemlerini kısa süre içinde gerçekleştirebilir.

PTT Kargo İletişim E – Posta Adresi

PTT Kargo hizmetleri kapsamında yer alan herhangi bir sorun veya talepler için e – posta adresini kullanarak yazışma başlatabilirsiniz. Kargolara ilişkin önemli sorunları veya iletmeniz gereken tüm talep ve başvuruları PTT Kargo iletişim e – posta adresi üzerinden yapabilirsiniz.

 • PTT Kargo E – Posta Adresi: 

PTT Kargo İletişim Formu

PTT Kargo ile iletişime geçmek veya bilgi edinmek için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Birçok firma ve kurumun son yıllarda dijital dönüşüm politikaları sayesinde müşterileri ile daha hızlı ve etkili iletişim kurması mümkün hale getirilmiştir.

 • PTT Kargo İletişim ve Bilgi Edinme Başvuru Formu

Bağlantı adresi üzerinden PTT ile tüm sorunlarınızı online iletişim formu ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

PTT Kargo Sosyal Medya Hesapları

PTT Kargo sosyal medya hesapları veya canlı destek online yardım hattı ile tüm vatandaşların PTT Kargo ile iletişime geçmesi mümkündür. Sosyal medya hesaplarını kullanarak doğrudan canlı temsilciler ile yazışabilir ve sorunlarınızı Twitter, Facebook veya Instagram üzerinden kuruma iletebilirsiniz. PTT Kargo sosyal medya hesapları:

 • PTT Kargo Twitter
 • PTT Kargo Facebook
 • PTT Kargo Instagram

Üzerinden kısa süre içinde PTT ile kurumsal iletişim kurabilirsiniz. Hemen hemen tüm iletişim hizmetleri sosyal medya üzerinden de sağlanmaktadır.

PTT Kargo Destek Merkezi

PTT Kargo bünyesinde alacağınız tüm hizmet aksaklıkları ve diğer sorunlar için PTT Kargo destek merkezi üzerinden sizin için en iyi yöntemi seçerek iletişim kurmanız mümkündür.

 • PTT Kargo Destek Hattı

İletişim sayfası üzerinden tüm iletişim ve destek kanallarını detaylıca görüntüleye bilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı kargo hizmetleri ile PTT Kargo günümüzde en çok tercih edilen kargo firmaları arasında yer almaktadır.

PTT Kargo Şikayet Hattı

PTT hizmetlerine ilişkin tüm şikayetlerinizi, isteklerinizi veya önerilerinizi:

 • PTT Kargo Şikayet Hattı Canlı Destek

Adresi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Bağlantı adresi üzerinden kolayca erişim sağlayabileceğiniz PTT Kargo şikayet hattı ile karşınıza çıkan başlıklardan sorununuzu seçebilir ve şikayetinizi online yollardan kuruma iletebilirsiniz.

PTT Kargo Faydalı Linkler

Aşağıdaki linklere tıklayarak kargo takibi, gönderi ücreti hesaplama, gönderi süresi hesaplama işlemlerini yapabilir ve size en yakın ptt şubesini öğrenebilirsiniz:

 • PTT Kargo Gönderi Takibi
 • PTT Kargo Gönderi Ücreti Hesaplama
 • PTT Kargo Gönderi Süresi Hesaplama
 • En Yakın PTT Şubesi

PTT müşteri hizmetleri nasıl bağlanırım?

PTT Kargo Müşteri Temsilcisine Bağlanma
444 1 788 numaralı PTT müşteri hizmetlerini arayın.
İlk olarak 2, ardından 1 ve sonrasında 1 tuşuna basın.
PTT kargo yurt içi gönderilerinizi sorgulamak için müşteri temsilcisine yönlendirilecektisiniz.

PTT Kargo nasıl ulaşırım?

PTT KARGOM NEREDE? PTT aracılığı ile ulaşım sağlayan tüm kargo gönderilerinizin nerede ve hangi gönderim aşamasında olduğunu öğrenebilmek için 444 1 788 numaralı PTT müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

444 1 788 nolu telefon kime ait?

PTT’nin çağrı merkezi numarası ise 444 1 PTT �(444 1 788) olarak belirlenmiş bulunuyor. Çağrı merkezi aracılığıyla PTT’nin posta çeki hesaplarına yönelik işlemler ve PTT aracılığıyla yapılan kayıtlı posta gönderi takiplerine yönelik sorgulamalar gerçekleştirilebilecek

PTT Kargo Takip nasıl öğrenebilirim?

Bilgisayar ya da akıllı cihazlarınızdan PTT resmi internet sayfasına giriş yapın. kategorisinden “Gönderi Takibi” yazısına basın. güvenlik kodu bilgilerinin girilmesi beklenir. “sorgula” seçeneğine basın.

PTT hesabımda para var mı?

Bunun için ALO PTT numarası olan 444 1 788 hattını aramanız yeterlidir. Zaten menüden hangi seçeneği seçmeniz gerektiği size telefon ile anons ediliyor. Ayrıca PTT‘nin web sitesindeki online işlemler kısmını kullanarak da PTT kart hesap bakiyesi öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

PTT kartımı internet alışverişine nasıl açarım?

Eğer kartınız internet alışverişlerine kapalıysa veya internet üzerinden alışveriş yaparken sorun yaşıyorsanız PTT kartınızın internet alışverişlerine açılması için PTT çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir