Instagram video indir

Yapı Kredi ile Kredi Notu sorgulama nasıl yapılır?

Yapı Kredi ile Kredi Notu sorgulama nasıl yapılır? ÇağrıMerkezin

Yapı kredi Findeks Paketleri

Findeks paketleri Yapı Kredi şubelerinde ve yapı kredi internet şubelerinde sizleri bekliyor. Her ihtiyacınıza uygun olarak hazırlanmış Findeks Paketleri ile kredili ürünlerinize özel ödeme performansını değerlendirerek kişiye özel finansal danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Findeks Paketleri 

Paket İçeriği Risk Raporu İzleme Uyarı Hizmeti Not Danışmanlığı Takipçi
(12 Adet / Yıl) (12 Ay) (12 Ay) (3 Adet / Yıl) (12 Ay)
Gold Danışmanlık var var var var Yok
Premium varv var var var var

Yapı kredi kredi notu sorgulama

Yapı Kredi internet şubesi kullanıcıları için sunulan kredi skoru sorgulama işlemleri için Yapı Kredi internet şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra krediler bölümünde yer alan KKB kredi notu sorgulama linkini tıklayarak onay vermeniz durumunda banka not ortalamanızı tarafınıza iletecektir. Bunun yanı sıra KKB risk raporu ve KKB çek raporu bilgilerini de ulaşmanız mümkündür. Düzenli kredi notu sorgulaması hizmeti almak isteyen kişiler için YKB kredi notu sorgulama paketleri sunmakta olup Klasik Findeks kredi notu paketi, Gold Danışmanlık Findeks kredi notu paketi, Gold Takipçi Findeks kredi notu paketi ve Premium Findeks kredi notu paketi seçenekleri de bulunmaktadır.

Findeks Kredi Notu Nedir? 

Findeks Kredi Notu, banka ve finans kuruluşlarından kullandığınız bireysel nitelikli tüm kredili ürünlerinizin limit, risk, ödenme performansı, kullanım yoğunluğu gibi bilgiler üzerinden hesaplanan bir referans notudur.

Risk Raporu Nedir?

Bankalarda ne kadar kredi ve kredi kartı limitiniz var? Risk bakiyeniz ne kadar? Ödeme performansınız nasıl? Bu soruların cevaplarını içeren kredibilitenizi gösteren rapordur.

Çek Raporu Nedir?

Ödenmiş, arkası yazıldıktan sonra ödenmiş ya da halen ödenmemiş tüm çek bilgilerini içeren, çek ödeme geçmişinizi gösterir rapordur.

Not Danışmanım Nedir?

Findeks Müşteri İletişim Merkezi’nden kişiye özel olarak verilen danışmanlık hizmetidir. Bu hizmet ile Uzman Findeks Danışmanları tarafından kendi seçtiğiniz tarih ve saatte aranarak, kredi notunuzun yükseltilmesi veya yüksek olan notunuzun korunmasına ilişkin, size özel tavsiyeler alabilirsiniz.

Uyarı Hizmeti Nedir?

Finansal durumunuzu gösteren kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabınıza ait limit ve borç bilgilerinizde gerçekleşen değişiklikleri, ödeme gecikmelerini ileten hizmettir. Ayrıca sizin adınıza yapılan kredili ürün başvurularında tarafınıza uyarı verilir.

Findeks Kredi notu nedir?

Findeks kredi notu, banka ve finans kuruluşlarında kullandığınız bireysel nitelikli tüm kredili ürünlerinizin limit, risk, ödeme performansı kullanım yoğunluğu gibi bilgiler üzerinden hesaplanan bir referans notudur.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir