Instagram video indir

Anel Elektrik sözleşme imzaladı

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş, TOGG Gemlik kampüs projesi gövde üretim ve montaj tesisleri elektrik işlerine ilişkin sözleşme …
Anel Elektrik sözleşme imzaladı ÇağrıMerkezin

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş, TOGG Gemlik kampüs projesi gövde üretim ve montaj tesisleri elektrik işlerine ilişkin sözleşme imzaladı.

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş, TOGG Gemlik kampüs projesi gövde üretim ve montaj tesisleri elektrik işlerine ilişkin sözleşme imzaladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, ”30.03.2021 tarihli KAP duyurusu ile kamuoyu ve yatırımcılarımız ile paylaşmış olduğumuz, proje büyüklüğü 76.500.000 Türk Lirası olan Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Gemlik Kampüs projesi gövde üretim ve montaj tesisleri elektrik işlerinin yapılmasına yönelik olarak sözleşme görüşmeleri tamamlanmış olup, şirketimiz ile proje işvereni Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş arasında sözleşme imzalanmıştır. Projenin 2022 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanmaktadır.” bilgisi verildi.
 

Hibya Haber Ajansı

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Enflasyonu beklerken ÇağrıMerkezin
Read More

Enflasyonu beklerken

Geçtiğimiz hafta yurt içerisinde TCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nın sıkı para politikasını destekleyen açıklamaları ile 15 Nisan tarihli PPK ...
Youtube video indir