Vivense Müşteri hizmetleri | Vivense İletişim

Vivense müşteri hizmetleri, vivense iletişim hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Vivense iletişim telefon numarası konumuz.
Vivense Müşteri hizmetleri | Vivense İletişim ÇağrıMerkezin
Vivense Müşteri Hizmetleri0850 480 2535
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Aranan DepartmanVivense Müşteri Hizmetleri
Vivense Çağrı Merkezi SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 20:00 
En İyi Arama SaatiVivense Destek Hattını Aramak için en iyi saat: 10:15 – 12:00
Vivense Direkt BağlanmaVivense müşteri hizmetlerine direkt bağlantı için önce 1 sonra 5’i tuşlayın.
Vivense Müşteri Hizmetleri Ortalama Bekleme2 Dakika
Vivense Sosyal medya Alternatif Yöntemlerwebfacebooktwitter
İletişim Kalitesi%95
Yardım Kalitesi%98
Vivense Müşteri hizmetleri Müşteri Oyları9.20/10
Bilgi GüncelliğiBu bilgi en son 27.12.2021 tarihinde güncellenmiştir. 

Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Müşterilerinin sorunlarını anında çözüme ulaştıran Vivense Mobilya, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak geniş bir kitleye sahip olmuştur. Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişim sağlayan site, müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktadır.

  • Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 480 25 35

Vivense Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Vivense müşteri hizmetleri, şirketin belirlediği mesai saatleri içerisinde ve hafta içi müşterilerine hizmet sunmaktadır.

  • Vivense Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00-22.00

Vivense Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Vivense çağrı merkezi 0850 480 25 35 telefon numarası üzerinden müşterilerinin sorunları için çalışma göstermektedir.

Vivense Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Vivense fmarkası adına fax numarası bulunmamaktadır. Fakat ilgili yazılı belgeler için vivense@hs03.kep.tr mail adresi üzerinden iletişim kurulmaktadır.

  • Vivense Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: bulunmamaktadır.

Vivense Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vivense müşterilerine daha iyi bir hizmet vermek için çağrı merkezi ağını oluşturmuştur.  Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 480 2535’dir. Vivense müşteri hizmetlerini arayarak Vivense hakkında merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Vivense müşteri temsilcisi hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Vivense çağrı merkezini arayarak Vivense üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş takiplerini de yapabilirsiniz.

vivense Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Vivense müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmakta ve burada müşterileri için hizmet vermektedir.

  • Vivense Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 480 25 35.
  • Vivense Genel Müdürlük Adresi: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Astoria Sitesi, AVM No: 127/40 Şişli/İstanbul.

Vivense İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Vivense insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Müşteriler için en iyi hizmeti sunmalarına adına oldukça titizlikle seçilen çalışan kadrosu için Vivense insan kaynakları birimi çok sıkı bir şekilde çalışmalarına her gün devam etmektedir.

  • Vivense İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 480 25 35

Vivense İade Kabul Ediyor Mu?

Evet, Vivense kişiselleştirilen ürünler dışında tüm ürünleri için iade kabul ediyor. 14 Gün içinde ürününüz için iade hakkınızı kullanabilirsin. 

Vivense Şikayet Hattına Nasıl Ulaşabilirim?

0850 480 2535 Telefon üzerinden Vivense müşteri hizmetlerine ulaşabilir, şikayet talebi oluşturabilirsiniz. Showroomlardan aldığınız ürünler için ilgili mağazanın mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz. 

Vivense Teslimat Tarihini Nasıl Belirleyebilirim?

Vivense üzerinden alışveriş yaparken teslimat seçeneği ”nakliyat” olarak gözüken ürünler için teslimat tarihi belirleyebilirsiniz. Bunu yapmak için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da siparişinize not olarak tarihi yazabilirsiniz.

Vivense üzerinden satılan ürünlerde teslimat seçeneği ”kargo” olarak gözüküyorsa teslimat tarihi belirleyemezsiniz. 

Vivense Markası Kaliteli ve Güvenilir Mi?

Vivense Türkiye’nin en güvenilir mobilya markalarından biri olarak hizmet vermektedir. Satın aldığınız ürünlerin dayanıklılığı hakkında bilgi sahibi olmak için ürün özellikleri kısmını açarak kullanılan malzemeyi inceleyebilirsiniz. 

VİVENSE ŞİKAYET HATTI

Vivense olarak müşterilerimizin her şikayetinde ve müşkül halde kaldığı her alışveriş akabinde sorununuz çözülene dek yanınızdayız. Satın lamşı olduğunuz ürün yahut ürünlerle ilgini her ne sebepten olursa olsun bizden kaynaklı sıkıntıların telafisi ve çözümü adına müşteri hizmetleri hattımızı arayarak veya sitemizden “müşteri hizmetleri” kategorisine girip “destek talebi oluşturma” butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vivense müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vivense şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vivense’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir, sipariş iptali ve değişim hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Vivense Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 480 2535

Arama Terimleri: vivense iletişim bilgileri, vivense telefon no, vivense irtibat tel, vivense canlı destek, vivense müşteri temsilcisi, vivense şikayet hattı, vivense müşteri hizmetleri numarası, vivense çağrı merkezi numarası, vivense iletişim numarası, vivense çağrı merkezi, vivense müşteri hizmetleri direk bağlanma

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Kaft Müşteri Hizmetleri | Kaft İletişim ÇağrıMerkezin
Read More

Kaft Müşteri Hizmetleri | Kaft İletişim

Marka, yüzlerce tasarımı ile ülkenin ve dünyanın birçok bölgesinde tanınmaya başlamıştır. Ürünlerin alışverişinde ortaya çıkabilecek teknik arızalar için müşteri hizmetleri sunan Kaft, kalitesini bu alanda da göstermektedir. Ödeme seçenekleri, değişim, iade gibi işlemler için order@kaft.com adresine mail gönderebilir ya da 0 212 267 3634 numaralı telefonu arayabilirsiniz.