Instagram video indir

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri | Aras Kargo Çağrı Merkezi

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri | Aras Kargo Çağrı Merkezi ÇağrıMerkezin

1989 yılında kargo taşıma işlemleri için Celal Aras tarafından kurulan Aras Kargo, kısa zamanda Türkiye’nin en çok kullanılan kargo şirketleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte birçok e-ticaret sitesi ve online mağazalarda gönderimlerini Aras Kargo ile yapıyor. Dolayısıyla Aras Kargo her geçen gün daha fazla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Günümüzde Aras Kargo, 14 bölge müdürlüğü ve 28 transfer merkezi ile hizmet vermektedir. Bununla birlikte geniş bir dağıtım ağına da sahiptir. 

Aras Kargo Çağrı Merkezi

Telefon Numarası
Çalışma Saatleri Hafta İçi: 08:30 – 18:00
Cumartesi: 08:30- 13:00
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.
Aras kargo çağrı merkezi tablosu

Aras Kargo İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi
İletişim Formu Form için tıklayın.
Canlı Destek Canlı Destek ile iletişime geçmek için tıklayın.
En Yakın Şube Aras Kargo’nun size en yakın şubesini bulmak için tıklayın.
Faks
Genel Müdürlük Adresi Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası
Sosyal Medya Hesapları Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn
Aras Kargo Müşteri hizmetleri iletişim ve sosyal medya linkleri

Aras Kargo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı ve yurtiçi birçok noktada hizmet veren Aras Kargo, e-ticaret sitelerinin en fazla tercih ettiği kargo şirketlerinden biridir. Aşağıda Aras Kargo ile ilgili en çok merak edilen sorular ve özenle araştırdığımız cevaplar yer alıyor. Siz de yorumlarda Aras Kargo hakkında sorularınızı belirtebilir veya görüş ya da önerilerinizi paylaşabilirsiniz!

Aras Kargo Kargom Ne Zaman Gelir?

Siparişiniz kargoya verildiği günden itibaren 1 – 2 iş günü içinde Aras Kargo, kargonuzu ulaştırır. Bununla birlikte gönderici ve alıcı mesafesi 600 km üstü ise kargonun teslim edilme süresi gecikebilir. Aynı zamanda operasyonel hizmet alanlarının dışında kalan mahalle, ilçe veya köyler için Aras Kargo teslim zamanı uzayacaktır. Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası ile görüşerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargom Nerede?

Gönderi takibi ve Aras Kargom nerede sorunlarınız için birçok çözüm imkanı vardır. Aras Kargom nerede için kullanabileceğiniz yöntemler:

  • Aras Mobil uygulamasını indirerek kargonuzu sorgulayabilirsiniz,
  • Aras Kargo iletişim  numarası,
  • Web sitesinden online sorgulama yapmak için tıklayın.

Aras Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

Gönderdiğiniz veya alacağınız kargoyu her aşamada görmek için mutlaka kargo takip numarası öğrenmelisiniz. Kargo takip numarası, göndericiye verilen belgede yazmaktadır, aynı zamanda alıcı kişinin telefon numarasına SMS olarak gönderilir. Tüm bunlara rağmen Aras Kargo takip numarasını öğrenemediyseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Aras Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

Kargo takibi, kargo vermek ya da kargo sorgulama vb. sorunlarınız için Aras Kargo şubelerine başvurmalısınız. Aras Kargo çalışma saatleri:

  • Hafta İçi: 08:30 – 18:00
  • Cumartesi: 08:30 – 13:00

Aynı zamanda Aras Kargo pazar günleri çalışmamaktadır.

Aras Kargo Akşam Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?

Kargonuzun dağıtıma çıktığına dair mesaj aldıysanız, mutlaka gün içinde teslim edilecektir. Aras Kargo, akşam 18:00’e kadar dağıtım yapmaktadır. Bununla birlikte cumartesi günleri teslimat süresi öğlen 13:00’de sonlanır. Pazar günleri ise Aras Kargo dağıtım yapmaz.

Aras Kargo Eve Getirmiyor Mu?

Kargonuz, 30 kg altında ise Aras Kargo eve teslimat yapmaktadır. Ancak 30 kg üstü kargolar, eve değil bina önüne getirilir. Aynı zamanda bazı Aras Kargo şubeleri, ‘evde yoktunuz’ gerekçesiyle kargonuzu teslim etmeden SMS atabilir. Bu durumlarda Aras Kargo şikayet numarası  ile sorununuzu bildirebilirsiniz.

Aras Kargo İade Yapılır?

E-ticaret sitelerinden veya online olarak aldığınız ürünlerden memnun kalmadıysanız Aras Kargo ile iade edebilirsiniz. Ancak bunun için gönderinin Aras Kargo ile teslim edilmesi gerekir. Ürün ve ürün faturasını Aras Kargo’ya götürdükten sonra satıcı tarafından size verilen iade numarasını söyleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Aras Günaydın Kargo Nedir?

Acil teslim edilmesi gereken paketleriniz için Aras Günaydın Kargo hizmetini kullanabilirsiniz. Günaydın Kargo, şehir içi ve şehir dışı gönderimlerde ertesi gün sabah 10:00’a kadar kargo teslimatı yapmaktadır.

Aras Kargo | 444 25 52 :::..

Değerli müşterimiz, Her türlü soru ve sorununuzda 444 25 52 numaralı Çağrı Merkezi’mizi arayabilir, hızlı ve güvenilir şekilde destek alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek bizim için mutluluktur. Biz tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü Şube İli İlçe Şube Adı

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk …

24.11.2020 · Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İle Hızlı İletişim Aras Kargo müşteri hizmetleri Türkiye’nin dört bir yanından herkese hizmet vermektedir. Özellikle kargo detayları ve kargoculuk hizmeti alabilmek için Aras Kargo müşteri hizmetlerine bağlanılabilir. Bu görüşmede ise kargo takip numarası ile birlikte sorgulamalar yapılır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

29.05.2020 · Aras Kargo Müşteri Hizmetleri 444 25 52 Aras Kargo’nun müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. Kargonuzun durumu hakkında bilgi almak, istek veya önerilerinizi aktarmak için siz de Aras Kargo çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir …

13.01.2020 · Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak mümkündür. Bunu sağlamak adına öncelikle 444 25 52 numarası aranmalıdır. Ardından 0 tuşlanarak müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanılabilir. Bu işlem birkaç saniyede gerçekleşmektedir. Ancak müşteri temsilcisinin yoğunluğuna göre birkaç dakika beklemek de gerekebilir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri – cagrimerkezinumarasi.com

10.08.2021 · Aras Kargo müşteri hizmetleri 444 25 52 numarası ile görüşerek geciken kargo, kurye çağırma, kargo sorgulama vb. sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Aynı zamanda en yakın şube, kargo teslim tarihi vb. konular için de Aras Kargo çağrı merkezi ile görüşmeniz gerekiyor.

ARAS KARGO Müşteri Hizmetleri Numaraları Ve Direk Bağlantı …

Aras Kargo Telefon 444 25 52 Aras Kargo Temsilciye Direk Bağlantı Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için “0” basmanız yeterli. Bu numara haricinde Aras Kargo her şubesi içerisinde en az bir telefon bulundurur bu numaralar direk o şubede çalışan …

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Şikayetleri – Şikayetvar

Aras Kargo, 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır. Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır. Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir …

13.01.2020 · Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası. Aras Kargo’ya ait müşteri hizmetleri numarası 444 25 52’dir. Bu numara, haftanın beş günü hizmet vermektedir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

10.08.2021 · Aras Kargo müşteri hizmetleri 444 25 52 numarası ile görüşerek geciken kargo, kurye çağırma, kargo sorgulama vb. sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Aynı zamanda en yakın şube, kargo teslim tarihi vb. konular için de Aras Kargo çağrı merkezi ile görüşmeniz gerekiyor.

ARAS KARGO Müşteri Hizmetleri Numaraları Ve Direk Bağlantı …

Fahrettin Yurdakul. 15,01,20210 tarihinde Ataşehir-istanbul daki Aras kargo Ataşehir şubesine 18,00 de teslim ettiğim Gittigidiyor.com müşterisi Ahmet beye ait AC 782588 takip nolu kargo 20.01.2021gece saat 23 e kadar teslim edilmemiştir.Gün içinde müşteri hizmetlerine konu iletildiğinde yoğunluk nedeni ile dün dağıtıma çıktığı halde teslim edilememiştir cevabı …

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim: 444 25 52

Aras Kargo’nun resmi müşteri hizmetleri numarası 444 25 52’dir. Siz de haftanın 5 günü bu numarayı arayarak müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz. Kargo sorgulama, kargo ücretleri, kargo talepleri için farklı menüler arasında geçiş yaparak sorununuz hakkında ilgili menüye hızlı bir şekilde aktarılabilir, Aras Kargo sorgulamanızı kolaylıkla …

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

12.11.2018 · Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Aras Kargo resmi müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. 444 25 52 bu numarayı arayınız. Ardından 0 tuşu tuşlanarak kolay bir şekilde Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

ARAS Kargo Müşteri Hizmetleri Telefonu – ARAS Kargo

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Servisleri 444 2552 numaralı Aras Kargo müşteri hizmetleri telefonundan haftanın 5 günü (Pazartesi-Cuma) 08:00-21:00 ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saatleri arasında doğrudan Çağrı Merkezi çalışanları ile görüşebilirsiniz ya da bu saatler dışında telesekreter sistemine mesaj bırakabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim …

7.10.2011 · Gönderiniz nerede öğrenmek mi istiyorsunuz? En hızlı bir şekilde Aras Kargo müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 444 25 52 Aras Kargo Müşteri Hizmetleri. Aras Kargo müşteri hizmetleri ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri …

Aras Kargo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aras Kargo şikayet hattına erişebilirsiniz.Aras Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.. 1979 yılında kurulan Aras Kargo, …

Aras kargo müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim …

Yeminle rezil kargo, adresime gelmeden yanlış adres diye girip ürünü iade etmişti, 2 kez üste hemde, kurye de nasıl biriyse artık adresi bulamadığında arayıp sormadan geri götürüyor, üst üste olunca dahi insan bi demez mi bu adres daha önce de vardı diye.. kaç gün önce de kargomu gitmiş manava bırakmıştı şaka gibi, nefret ettim aras kargodan.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası | Technopat Sosyal

20.06.2020 · Klavye sipariş ettim, Aras Kargo getiriyor. Klavye Adana’da gözüküyor. Geleceği şubeyi aradım, telesekreter bugün teslim edilecek dedi. Kargo takip sitesinde de teslimatta yazıyor ama hareketlere baktığımda Adana dağıtım merkezinden ulaşacağı şubeye doğru yola çıktı yazıyor. Ben de canlı müşteri…

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir