Instagram video indir

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri | Cinemaximum Çağrı Merkezi

Cinemaximum müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemi, Cİnemaximum çağrı merkezi iletişim numarası, Cinemaximum yaş sınırı, Cinemaximum yataklı sinemalar nerede
Cinemaximum Müşteri Hizmetleri | Cinemaximum Çağrı Merkezi ÇağrıMerkezin

Mars Group tarafından kurulan Cinemaximum, Türkiye’de ilk defa Imax, 4D gibi alternatif teknolojileri getiren bir sinema salonu işletmesidir. Yerli yabancı birçok filmi Türkiye ile buluşturan Cinemaximum, 36 şehirde 97 sinema işletmesiyle hizmet vermektedir.

Cinemaximum Çağrı Merkezi

Cinemaximum Telefon Numarası
Cinemaximum Çalışma Saatleri Pazartesi – Perşembe 08:45 – 23:45
Cuma – Cumartesi Pazar: 08:45 – 01:15
Cinemaximum Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Cinemaximum İletişim

Cinemaximum Şikayet Hattı
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi
En Yakın Cinemaximum Size en yakın Cinemaximum’u bulmak için tıklayın.
İletişim Formu Form için tıklayın.
Yardım Sayfası Cinemaximum yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Vizyondaki Filmler Cinemaximum vizyondaki filmleri incelemek için tıklayın.
Genel Müdürlük Adresi Dereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No: 4 Kat: 1 Ortaköy – Beşiktaş / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası
Sosyal Medya Hesapları Facebook, Twitter,Instagram, YouTube

Cinemaximum Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cinemaximum ile ilgili en önemli konulara göz atmak ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları özenle araştırdık ve yanıtladık! Yorumlarda Cinemaximum ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşabilir veya merak ettiğiniz soruları yazabilirsiniz!

Cinemaximum Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Film ve AVM seçimi, tam veya öğrenci bileti seçimleri Cinemaximum bilet fiyatları konusunda belirleyici unsurdur. Örneğin, İstanbul’daki Cinemaximum bilet fiyatları diğer şehirlere göre daha yüksek olabilir. Cinemaximum bilet fiyatları ortalaması tam bilet için 27 TL, öğrenci bileti için 22 TL’dir.

Cinemaximum Hangi Gün İndirimli?

Her hafta çarşamba günleri Cinemaximum indirimlidir. Çarşamba günleri Cinemaximum’da bilet fiyatları tam bilet için ortalama 20 TL iken öğrenci biletleri ortalama 15 TL’dir. Burayatıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. 

Cinemaximum Bilet Nasıl Alınır?

Vizyondan beğendiğiniz filmin biletini Cinemaximum gişelerinden veya online E-bilet üzerinden satın alabilirsiniz.

Cinemaximum Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Cinamaximum biletinizi gişeden satın aldıysanız seansın başlamasına 1 saat süre kalana kadar bilet iptali gerçekleştirebilirsiniz. Biletinizi online satın aldıysanız yine seansın başlamasına 1 saat süre kalana kadar online bilet iptali yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

CGV Cinemaximum Nedir?

Cinemaximum’un yeni sistemi CGV ile harcadığınız paraların %3 ve daha fazlasını geri alabilirsiniz. CGV’yi kullanmak için Cinemaximum’a üye olmanız gerekiyor. Topladığınız paraları ise sinema bileti veya mısır &içecek için kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinin. Veya Cinemaximum müşteri hizmetleri numarası  ile görüşerek CGV üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

CGV Cinemaximum Ücretli Mi?

Hayır, CGV Cinemaximum üyeliği ücretsizdir ve sizden herhangi bir bedel istenmez. Bu üyelik sayesinde harcadığınız bilet ve yiyecek paralarının bir kısmını kazanabilirsiniz. 

Cinemaximum Yaş Sınırı Kaç?

Filmlerin yaş sınırı Kültür Ve Turizm Bakanlığı tarafından belirleniyor. Genel izleyici olarak belirlenen sınırlamalarda ise Cinemaximum 4 yaş üstünü kabul etmektedir. 4D sinema salonlarında ise yaş fark etmeksizin 100 cm altındaki çocuklar giremiyor.

Cinemaximum Yataklı Sinema Nerede?

İzleyicilerine konforlu bir seyir sunan Cinemaximum yataklı sinema keyfi de sağlıyor. Cinemaximum yataklı sinema Atakule ve İstinye’de bulunuyor. Diğer ayrıntılar için tıklayın.

Cinemaximum Mısır Fiyatları Ne Kadar?

Cinemaximum mısır fiyatları 20 TL’den başlamaktadır. Büyük boy kova mısır fiyatları ise 40 TL’ye kadar yükselebilir. Aynı zamanda mısır &içecek kampanyalarından faydalanılabiliyor. Cinemaximum Büyük Boy Menü 10 TL fırsatından yararlanmak için tıklayın.

Cinemaximum Nerede?

Türkiye’de 93 tane Cinemaximum ve bu sayıya bağlı olarak 980’den fazla salon vardır. İstanbul, Ankara, İzmir, Osmaniye, Kayseri, Çanakkale, Hatay, Bodrum vb. birçok yerde Cinemaximum var. Cinemaximum müşteri hizmetleri ile görüşerek size en yakın sinema salonunu öğrenebilirsiniz. 

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir