Instagram video indir

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası | Evkur İletişim Numarası

Evkur müşteri hizmetleri, evkur müşteri hizmetleri telefon numarası, evkur çağrı merkezi iletişim hizmetleri telefon numarası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası | Evkur İletişim Numarası ÇağrıMerkezin

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 

Evkur markası, günümüzde insanların uzun vadelerle taksitli alışverişlerini yapabilecekleri güvenli alışverişin adresi olarak tanımlanmıştır. İlk olarak mağazanın kuruluş yılı 1972 olsa da bu yıllarda sadece bir halı mağazası olarak kurulmuştu. Murat Halı Mağazaları olarak sektöre adımını atması sonrasında bundan yaklaşık 15 yıl sonra 1987 yılında perakende mağaza olarak EVKUR markasının inşası başlanmıştır. 1994 yılında ise tüm isim hakkını EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak şubelerindeki isimlerini değiştirerek sektörde öncü olacak bir şubeleşmeye gitmiştir.

İstanbul’da 25 şubesiyle beraber toplamda Türkiye’de 88 mağazası sayesinde 42 şehirde en iyi şekilde insanların alışverişlerini hem güvenle hem de uzun vadede rahatlıkla ödeyebilecekleri bir siste geliştirmiştir. İlk zamanlar halı satışıyla firmaya güven kazandırmış olan mağaza, daha sonrasında insanların yerli markalardan tutun da uluslararası markalara kadar pek çok elektronik eşyalardan bilgisayara, beyaz eşyalardan cep telefonu, spor aleti, çelik, zücaciye, ev tekstili ve daha pek çok ürünün satışını sunmuştur. 68 binden fazla ürün çeşitliliğiyle beraber her geçen gün müşterilerine güvenli ve sorunsuz alışveriş sistemini kurarak hizmet sağlayan markayla ilgili soru ve sorunlarınızda da her zaman Evkur iletişim numarası üzerinden destek alabilir, bilgilendirmede bulunulmasını talep edebilirsiniz.

Evkur Çağrı merkezi

Sizlere en basit yoldan direk evkur müşteri hizmetlerine hemen nasıl bağlanabilirim gibi merak ettiğiniz kısa kodlamayı sizinle paylaşıyorum. Evkur telefon numarasını arayarak, size bağlanan müşteri hizmetleri temsilcisi ile konuşmanın kolay yolu aşağıda verilmiştir. Evkur müşteri hizmetleri 0850 li numarası bulunmamaktadır. Evkur müşteri hizmetleri numarası 02124734646 ‘dır.

Bilhassa yeni evlenecek çiftlerimizin dikkatini çekmeyi başaran ve onlara her konuda yardımcı olmaya hazır olan Evkur müşteri hizmetleri çalışanları sayesinde çiftlerimiz evlerini dizerken sorun yaşamıyor.

Diğer haberler:

Evkur Müşteri hizmetlerine direk bağlan!

Evkur müşteri hizmetleri direk bağlanmak için çağrı merkezini telefonunuzdan arayabilir veya internet sitesi üzerinden iletişim formunu doldurabilirsiniz. Evkur iletişim bilgileri 0212 473 46 46 numaralı telefon ve buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz iletişim formundan rahatlıkla yardım alabilirsiniz.

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası:

İlk önce “” telefondan arayın.

Direk “4” tuşuna basın.

En kısa zamanda sizi müşteri hizmetlerine bağlamaktadır…. Bu anlatılan yöntemler sayesinde Evkur iletişim numarasını arayabilir, Evkur müşteri hizmetleri telefonuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çok katlı mağazalarıyla beraber bugün Evkur’da en iyi şekilde pek çok ürüne sahip olabiliyor, çok uygun fiyatlı taksitlerle de istediğiniz gibi alışverişlerinizi güven içerisinde yapabiliyorsunuz. Müşterilerine sunulan hem nakit hem de kredi kartı ödeme seçenekleri sayesinde Evkur Finansman AŞ ile birlikte 36 ay vadeli tüketici finansman kredisiyle de alışverişlerinizi uzun vadelerde yapabiliyorsunuz.

Hem kaliteli ürünleri satın almanızda hem de tamamen özgün düşünceye sahip bir mağaza konsepti ile istediğiniz tüm ürünleri bulabilir, imkanlarınız doğrultusunda da dilediğiniz biçimde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  

Size En Yakın Evkur Mağazası Nerede?

Türkiye’nin dört bir yanında ulaşabileceğiniz Evkur mağazalarıyla beraber en güvenli alışveriş süreçlerinizi de bu şekilde ilerletebilirsiniz. Evkur’da https://www.evkur.com.tr/magazalar ile birlikte sizlere en yakın mağazanın nerede olduğunu görebilirsiniz. Toplamda 42 farklı şehirde mağazalarından dilediğinizi seçebilir ve size yakın olana giderek alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Merak ettikleriniz için ise Evkur müşteri hizmetleri ile her an görüşerek bilgi ve destek alabilirsiniz.

Toplamda 4200’den fazla çalışanı ile birlikte EVKUR AŞ, bugün Türkiye’de dört bir yanında alışveriş imkanını sizlere katlı alışveriş merkezi tipindeki mağazalarında imkan tanıyarak sağlıyor. İster peşin fiyatına isterseniz de taksit imkanlarıyla alışverişlerinizi hem güvenli hem de istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Evkur Müşteri İletişim Formu

Evkur iletişim ağı çok güçlü bir altyapıda kurulmuştur. İster Evkur çağrı merkezi telefon desteğiyle birlikte arayabilir, bilgi alabilirsiniz isterseniz de doğrudan internet sitesinden iletişim formu doldurarak da görüşebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan bilgiler ışığında direkt olarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Evkur İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.evkur.com.tr/iletisim

Evkur Sosyal Medya Adresleri

Güvenli alışveriş imkanını yaşatacağınız Evkur’da evinize ya da hediye olarak başka bir eve alışveriş yaparken de rahatlıkla ödeme yapacağınız uzun vadeli taksitler seçebiliyorsunuz. Bu anlamda dilediğiniz gibi ürünler seçebilir ve hangi ürünü almak isterseniz de sipariş verebilirsiniz. Tüm aktif kampanyalar hakkında da yeni indirimler ve kaçırılmayacak duyuruları da yine aşağıda yer alan sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

EVKUR Facebook

EVKUR Twitter

EVKUR İnstagram

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir