Instagram video indir

Marti.tech Müşteri Hizmetleri | Martı.Tech İletişim Numarası 2021

Marti.tech çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Marti.tech müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.
Marti.tech Müşteri Hizmetleri | Martı.Tech İletişim Numarası 2021 ÇağrıMerkezin

Marti.tech çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Marti.tech müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Appstore ya da google play üzerinden indirilerek kullanıma başlayan uygulama sayesinde elektrikli araçlar ile çevreye dost ve kolay kullanıma sahip bir şekilde gezinti yapabilirsiniz. Uygulamayı kurduktan sonra size en yakın konumda bulunan araçları listeleyerek kullanımınız için kolaylık sağlamaktadır. Size en yakın aracı kolaylıkla bulabildiğiniz bu uygulama sayesinde gezintilerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Mevcut uygulamayı kurduktan sonra belirlediğiniz martıyı serbest bırakarak kullanımına başlayabilirsiniz. Dilediğiniz kadar gezinti yaptıktan sonra en uygun yere park ederek işlemi sonlandırabilirsiniz. Bu işlemler için sürelik ücretler olup ilk kullanırken ve dakika başına ücretlendirme yapılmaktadır.

https://www.marti.tech/contact/ iletişim adresi.

MARTİ.TECH Müşteri Hizmetleri

Mikromobilite ile yolculuk yapmanın birçok avantajını size sunan uygulama oldukça beğenilmektedir. Kullanılan araçların sol tarafında fren sağ tarafında ise hızlanma butonu bulunmaktadır. Araçları kurallara uygun bir şekilde park etmek ve yine kullanımda kurallara uyularak hareket etmek gereklidir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Marti.tech müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Marti.tech olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Marti.tech ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Marti.tech çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Marti.tech Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Marti.tech çağrı merkezi numarası için herhangi bir iletişim numarası belirtilmemiştir.

İletişim

E Posta Adresi : [email protected]

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Marti.tech iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Marti.tech sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Marti.tech iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir