Instagram video indir

Kumtel Müşteri Hizmetleri | Kumtel İletişim Telefon Numarası

Kumtel müşteri hizmetleri, kumtel iletişim numarası kumtel çağrı merkezi telefon numarası
Kumtel Müşteri Hizmetleri | Kumtel İletişim Telefon Numarası ÇağrıMerkezin

KUMTEL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 

Türkiye’de 1972 yılında kurulan Kumtel markası, müşterilerine en iyi kalitede fırın, ısıtıcı, ankastre ürünler olmak üzere birbirinden farklı ürün gruplarıyla beraber hizmet sağlamaktadır. Elektronik ve ev eşyaları konusunda memnuniyet oranı yüksek oranda tutmayı hedefleyen Kumsal markası, günümüzde müşteri desteği en iyi sağlamak temel amaçlarından biridir. Bu konularda güçlü iletişim ağı sayesinde Kumsel iletişim numarası üzerinden bir müşteri olarak her zaman iletişimde olabilir ve iletişim kanalları aracılığıyla görüş ile önerilerinizi dilediğiniz her zaman iletebilirsiniz.

Kumtel Güvenilir Bir Marka mı?

Dünyada pek çok farklı alanlarda büyük bir hacme sahip olan marka, 120 ülkede ihracat yaparak oldukça güçlü bir hizmet sağlamaktadır. Üretim kapasitesi Kumtel markası için günlük 30 bin üzerinde olurken, marka tüm ürünlerinde de CE belgeye sahiptir. Tüm güvenlik sertifikalarıyla beraber standartlarına uygun şekilde TSE, SGS, LVD, EMC, RoHS gibi belgelerin de tamamı yine markanın sahip olduğu belgelerdir.

Ürün ve hizmetleri konusunda her zaman ülkemizde ismini duyuran güçlü markalardan biri olurken Kumtel müşteri hizmetleri iletişim numaralarıyla beraber her zaman iletişime geçebilir, bilgi sahibi olmak istediğiniz konularda da sorularınızı çağrı merkezi çalışanlarına ileterek öğrenebilirsiniz. Kumtel çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır. Çağrı merkezine pazartesi –  cuma Saat: 09:00 – 16:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.  Kumtel 5 kıtada 105 ülkede ürünlerini satışa sunmaktadır.

KUMTEL Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ürün ve hizmetler hakkında satın alım sonrasında tüm süreçlerde, her konuda fikir sahibi olmak adına firmanın kendi çağrı merkezi sistemiyle iletişime geçerek, set üstü fırınlardan tutun da satın aldığınız fırın sistemlere kadar birçok yapıda çağrı merkezi desteğini görebilirsiniz. Online iletişim kanalı olarak internetten de bilgi sahibi olabilir ya da Kumtel çağrı merkezi telefon numarasına aşağıdaki gibi ulaşabilirsiniz.

Günümüzde bayiler üzerinden satış mağazalarıyla beraber tüm alışverişlerinizi yapabilmek dışında istediğiniz her zaman online satış mağazalarından da Kumtel markalı ürünlere ulaşabilirsiniz. Geri bildirimlerinizi yapmak istediğinizde de mağaza iletişim merkezi olarak internet sayfasını kullanabilir ya da çağrı merkezi üzerinden aşağıdaki telefon numarasıyla Kumtel çağrı merkezi müşteri temsilcileri telefonuna direkt bağlanıp görüşmelerinizi hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

KUMTEL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kumtel’in Yetkili Servisleri Nerede?

Kumtel markasının tüm Türkiye’de yüzlerce yetkili servisi bulunur. Her il ve ilçe için sizlerde tüm yetkili servis adres, telefon bilgilerine ulaşmak istiyorsanız https://kumtel.com/yetkili-servisler/ adresini kullanabilirsiniz. Bu adres üzerinden hem yetkili servisi görüntüleyebilir hem de bilgi alabilirsiniz. Yeni satın almış olduğunuz bir ürünle ilgili olarak Kumtel servis çağırmak istiyorsanız direkt olarak bu sayfadan bilgi alacağınız gibi aynı zamanda Kumtel iletişim numarası üzerinden de arayıp bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kumtel Müşteri İletişim Formu

Markaya ait internet sitesi üzerinden yazışma yapabilir, taleplerinizi de bir bildirim formu doldurarak iletebilirsiniz. Ürünler hakkında talep veya şikayet konularından tutun da teknik destek, dış ticaret ya da genel konular olmak üzere pek çok alanla ilgili olarak siz de iletişim formunu kullanıp destek ve bilgi alabilirsiniz.

İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://kumtel.com/iletisim/

KUMTEL Şikâyet Hattı

Hızlı iletişime geçebilmek adına Kumtel çağrı merkezi telefon numarası, müşteri temsilcileriyle görüşebileceğiniz alan olurken günümüzde pratik bir şekilde online iletişim kanalları üzerinden de iletişimde kalabilirsiniz. Bunun dışında satış sonrasında garanti belgesi hakkında sorular, ürün veya hizmetler hakkında teknik sorularınız varsa bunlarla ilgili olarak direkt çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

Mağaza alışverişlerinizde, online alışveriş deneyimlerinizde olası her türlü aksaklık ya da memnuniyetsizlik durumlarına karşı Kumtel şikâyet hattı için çağrı merkezi numarasını tuşlayabilirsiniz. Şikayet bildirimlerinizi oluşturabilir, çağrıdaki temsilcilere durumu izah ederek bilgi ve destek alabilirsiniz.

KUMTEL Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 352 321 14 03

KUMTEL İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aktif sosyal medya kullanıcılarına yönelik kampanya ve duyurularını da sosyal medya hesaplarında yapan Kumtel için tüm güncel iletişim yolu olarak aşağıdaki hesapları takibe alabilirsiniz. Özel günler ve haftalarda yapılan kampanya ve duyurular hakkında anında bilgi edinebilirsiniz. Kumtel resmi internet sitesi iletişim kanalı için https://kumtel.com/iletisim/ adresine tıklayabilirsiniz.

Kumtel Posta adresi: Büyük Hendek Cad. No:57 Şişhane / İstanbul

KUMTEL Destek E-posta Adresi:  ve 

KUMTEL Facebook

KUMTEL Twitter

KUMTEL İnstagram

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir