Paribu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Paribu Hesap Silme

Paribu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Paribu Hesap Silme ÇağrıMerkezin

Paribu Nedir?

Paribu nedirParibu, kripto para birimi olan Bitcoin’in ve diğer kripto paraların hızlı ve güvenilir bir şekilde alınıp satılabildiği, kripto para borsasıdır.

14 Şubat 2017’de kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay, güvenli kripto para işlem hizmeti sunan bir platformdur. Kullanıcıların 7/24 kripto para işlemi ve TL çekme yatırma işlemi yapabildiği Paribu’da Bitcoin dahil 22 kripto para birimi alınıp satılabiliyor.

Paribu’ya anında üye olmak için tıklayın.

Paribu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Paribu kripto para borsa sitesinin müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca aşağıdaki müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunuzda, istek & Öneri ve şikayet durumunda aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

 • Paribu müşteri hizmetleri telefon destek: 0850 303 60 00
 • Paribu müşteri hizmetleri e-posta destek: destek@paribu.com
 • Paribu yardım merkezi için tıklayın.
 • Paribu Twitter: https://twitter.com/paribucom
 • Paribu Instagram: https://www.instagram.com/paribucom/
 • Paribu Facebook: https://www.facebook.com/paribucom

Paribu Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma 

Paribu firması sitesindeki üyelere faydalı olabilmek için çağrı merkezi ağını kurarak onların yanında olmaktadır. Paribu müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 303 60 00’dır. Firmanın müşteri temsilcisine bağlanarak Paribu hesabınızdaki bitcoin işlemlerinizle ilgili yaşadığınız alım-satım sorunları hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve firmanın yetkili servisinden destek alabilirsiniz. Paribu müşteri hizmetleri üyelerinin mağduriyetini önlemek amaçlı kesintisiz ve hızlı bir destek vererek onların yanında olmaktadır.

Paribu Hesap Kapatma nasıl yapılır?

Paribu hesap kapatma istiyorum bunun için ne yapmalıyım? Hangi yöntemleri izlemeliyim?

destek@paribu.com mail adresine hesap kapama işlemi ile ilgili mail atmanız gerekmektedir. Bu yöntemin dışında farklı bir yöntem ile hesap kapama işlemi yapmanız mümkün olmayacaktır. Mailin Paribu ya ulaşmasının arkasından 30 günlük süre bulunmaktadır. Bu süre içerisinde hesap tamamen kapatılacaktır.

Paribu hesap silme linki olarak direk bir link bulunmamaktadır. Site konu ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi yapmıştır. Hesap kapama işlemi için izlenecek adımlar şu şekildedir;

 • destek@paribu.com adresine mail atılması gerekmektedir
 • Mail içerisine kullanıcı bilgilerinizi detaylı bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir.
 • Ayrıca hesap kapama nedeninizi belirtmeniz de istenmektedir.

Mailin Paribu üzerinde kayıtlı olan mail adresi olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında atılacak olan mailler geçerli sayılmayacaktır.

Paribu telefon numarası değişikliği

Paribu telefon numarası değişikliği yapmanız gerektiği durumlarda birkaç kolay adımın takip edilmesiyle bu işlem tamamlanabilir.

 • Sitede bulunan telefon numaranızı destek hizmetleri ile canlı iletişim kurarak değiştirebilirsiniz.
 • Telefon numaranızı e posta göndererek değiştirmeniz mümkündür.
 • Sitenin ayarlar kısmına giriş yaparak telefon numaranızı güncellemeniz mümkün olmaktadır.

Paribu müşteri hizmetleri destek

Paribu müşteri hizmetleri 0850 303 60 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. İstediğiniz koruda destek anında sağlanmaktadır. Para yatırma, para çekme, site içerisinde bulunan sorunlar ve benzeri birçok konuda site sizlere anında destek sağlamaktadır. Detaylı bir şekilde bir destek ihtiyacınızın bulunduğu durumlarda destek@paribu.com adresine e posta göndermeniz de mümkündür. 24 saat içerisinde e postanız cevaplanacaktır.

Paribu hesap silme nasıl yapılır?

Paribu hesap silme linki olarak direk bir link bulunmamaktadır. Site konu ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi yapmıştır. Hesap kapama işlemi için izlenecek adımlar şu şekildedir;

 • destek@paribu.com adresine mail atılması gerekmektedir
 • Mail içerisine kullanıcı bilgilerinizi detaylı bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir.
 • Ayrıca hesap kapama nedeninizi belirtmeniz de istenmektedir.

Mailin Paribu üzerinde kayıtlı olan mail adresi olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında atılacak olan mailler geçerli sayılmayacaktır.

Paribu Komisyon Oranları 2021

Kripto para yatırımı yapanların en çok önem verdiği konulardan birisi de Paribu komisyon oranları. Sürekli olarak trade yapıldığı zaman yüksek komisyonlar alınması kar marjını azaltır. Bu durum traderın moralini bozmakta ve en ucuz komisyonlu bitcoin borsalarını doğal olarak aramasına sebep olmaktadır.

Tabloda yer alan veriler anlık olarak değişebiliyor. Bundan dolayı işlem yaparken komisyon ücretleri artabilir ya da düşebilir. Bu gözüken veriler kolay al sat kısmında geçerli değil. Kolay al sat kısmında ki komisyon oranları ise 100.000 TL’ye kadar  % 0.35’tir.

30 Günlük Alım – Satım MiktarıPiyasa yapıcı (Maker)Piyasa alıcı (Taker)
0 – 100.000 TL%0.25%0.35
100.000 TL – 1.000.000 TL%0.15%0.15
1.000.000 TL – 5.000.000 TL%0.10%0.15
5.000.000 TL – 10.000.000 TL%0.05%0.10
10.000.000 TL – 50.000.000 TL%0.02%0.10
50.000.000 TL +%0.01%0.05

Paribu amacı nedir?

Paribu, 2017’de kullanıma sunulan Kripto para alım satım platformudur. … Paribu‘nun kurucusu ve CEO’su Yasin Oral’dır. 2021’de 1 milyar dolar işlem hacmine ulaşarak Türkiye’de en büyük hacme sahip Kripto para alım satım platformu olmuştur.

Paribu güvenilir mi?

Son zamanlarda yaşanan olaylar sonrasında kullanıcılar Paribu güvenilir mi diye araştırma yapmaktadır. Paribu, aracı firmalar arasında en güvebilir firmalar arasında gösterilmektedir. Para yatırma ve para çekme işlemleri çok hızlı bir şekilde işlediği görülmektedir.

Paribu müşteri hizmetleri numarası

0850 303 60 00 numaralı Paribu müşteri hizmetleri numarasından kripto paralar veya hesabınızda oluşan problemler ile ilgili destek alabilirsiniz. Ayrıca destek@paribu.com adresine de sorununuzu açıklayan bir mail gönderirseniz Paribu yetkilileri en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacaktır.


Paribu
 hesap silme linki Paribu hesap kapatma nasıl yapılır Paribu üyelik silme Paribu kapatma Paribu hesap Nasıl silinir Binance hesap silme Papara hesap silme BtcTurk hesap silme

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts