Instagram video indir

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri | Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri | Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021 ÇağrıMerkezin

Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon üzerinden 7/24, canlı chat destek üzerinden ise 09:00 ile 01:45 saatleri arasında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Müşteri hizmetleri aracılığıyla bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kurum hakkında görüş ve sorularınızı iletebilir ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Vakıfbank müşteri hizmetleri temsilcisi aracılığıyla havale/EFT gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bakiyenizi öğrenme, kredi kartı borcunuzu öğrenme gibi temel işlemler de müşteri hizmetleri temsilcisi aracılığıyla yapılabilmektedir.

Şubenize uğramanıza gerek kalmadan kredi ve kredi kartı başvurularınızı da Vakıfbank Çağrı Merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte kişisel bilgilerinizi güncellemek için de müşteri hizmetleri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişime geçmek için Vakıfbank Müşteri Hizmetleri telefon numarası olan 0 850 222 0 724’ü arayabilirsiniz. İşlemlerinizi yazışarak gerçekleştirmek istiyorsanız kurumun Canlı Destek sayfasını ziyaret etmeyi tercih edebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası şu şekildedir;           

·        Çağrı merkezi numarası: 0 850 222 0 724

·        Genel Müdürlük numarası: 0 216 724 10 00

·        Genel Müdürlük faks numarası: 0 216 724 39 09

Vakıfbank müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişime geçmek için aramanız gereken çağrı merkezi numarasıdır. Bankanın çağrı merkezi haftanın her günü 24 saat müşterilerine hizmet vermektedir.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleştirebilmek için izlemeniz gereken adımlar şunlardır;

·        0 850 222 0 724 numaralı çağrı merkezini arayın.

·        İlgili menüden yapacağınız işlemin numarasını tuşlayın.

·        Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak istediğinizde sistem sizi sıraya alacaktır.

Yoğunluk durumuna bağlı olarak en kısa sürede temsilciniz ile görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezi seçeneğinin dışında canlı destek ve sosyal medya hesapları üzerinden de Vakıfbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Vakıfbank müşteri hizmetleri şubeye gitmenize gerek kalmadan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca banka hakkında görüş ve şikayetlerinizi yine müşteri hizmetleri aracılığıyla iletebilirsiniz.

Bu hizmet ile gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında havale ya da EFT yapma, faturalarınızı ödeme, otomatik ödeme talimatı verme gibi temel bankacılık şube işlemleri yer almaktadır.

Ayrıca kredi kartı ya da kredi ön başvurusu , kredi kartınızın bakiyesini ve borç bilgilerini öğrenme gibi işlemleri de Vakıfbank müşteri hizmetleri iletişim kanalları aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için web tabanlı chat yöntemi olan Canlı Destek sayfasını ya da çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Vakıfbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma yöntemi şu şekildedir;

·        Bankanın çağrı merkezi numarası olan  0 850 222 0 724’ü arayın.

·        Karşılama mesajını duyunca ilk olarak 2’yi tuşlayın.

·        Bu aşamanın ardından 0’ı tuşlayın.

Müşteri temsilcisine acil ulaşmanız gereken durumlardan biri de kredi kartınızın ya da bankomat kartınızın kaybolduğu durumlardır.

Bu durumlarda direkt olarak müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı ya da bankomat için kayıp ve çalıntı bildirimlerini gerçekleştirmek için şu adımları uygulayın;

·        Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 850 222 0 724’ü arayın.

·        Karşılama mesajını duyduğunuzda 1’i tuşlayın.

Vakıfbank İletişim E – Posta Adresi

Vakıfbank iletişim e-posta adresi kullanmak yerine web tabanlı chat hizmetini tercih etmektedir. Vakıfbank Canlı Destek linki aracılığıyla Vakıfbank Müşteri Hizmetleri’ne yazılı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yine aynı sayfa üzerinden soru ve görüşlerini yöneltebilir ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Vakıfbank İletişim Formu

Vakıfbank iletişim formu banka müşterilerinin sorunlarını çözmek, öneri, talep ya da şikayetlerini kuruma ulaştırmayı sağlamak amacıyla kullanmaktadır.

Vakıfbank iletişim formunu kullanmak için izlemeniz gereken adımlar şöyledir;

·        Vakıfbank iletişim formu adresine gidin.

·        Destek talebinde bulunacağınız konuyu seçin.

·        Açılacak olan alt sekmeden talep başlığı seçimini yapın.

·        Formdaki gerekli alanları doldurup bankaya iletmek istediğiniz destek talebini detaylı bir şekilde yazın.

·        Güvenlik kodunu girerek “gönder” tuşuna basın.

Vakıfbank müşteri hizmetleri talebinizi değerlendirdikten sonra bankada kayıtlı iletişim adreslerinizden ya da formda belirttiğiniz iletişim adreslerinden size geri dönüş sağlayacaktır.

Vakıfbank Sosyal medya adresleri

Vakıfbank sosyal medya adresleri üzerinden de müşterilerine destek hizmeti sunmaktadır. Bankanın resmi instagram, twitter, facebook, linkedin ve youtube hesapları bulunmaktadır.

Vakıfbank sosyal medya adresleri şu şekildedir;;

·        İnstagram.com/vakifbank

·        Twitter.com/vakifbank

·        Facebook.com/vakifbank

·        Linedin.com/company/vakifbank

·        Vakıfbank Youtube adresi,

Bu sosyal medya adresleri üzerinden banka ile iletişime geçme imkânınız bulunmaktadır.  

VAkıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

VakıfBank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

Müşteri numaranızı bilmiyorsanız veya unuttuysanız, öğrenmek için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’nı arayabilir ya da en yakın şubemize başvurabilirsiniz. Kullanıcısı olduğunuz ticari müşterinin müşteri numarasını bilmiyorsanız veya hatırlamıyorsanız öğrenmek için şubenize başvurabilirsiniz.

VakıfBank müşteri numarası nedir?

Müşteri numarası nedirMüşteri numarasıVakıfBank‘ta hesabınızı açarken size özel olarak verilen, bankamızda sizi tanımlayan 12 haneli numaradır. Müşteri numaranızı bilmiyorsanız veya unuttuysanız 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi’ni arayarak veya herhangi bir VakıfBank şubesine başvurarak öğrenebilirsiniz.

VakıfBank Müşteri Hizmetleri saat kaça kadar açık?

Çağrı Merkezi sayesinde 7 gün 24 saat müşteri numaranız, kart numaranız ya da TC kimlik numaranızdan herhangi biri ve şifrenizi kullanarak bize ulaşabilir, sesli yönlendirme aracılığıyla yapmak istediğiniz işlemi birkaç kelime ile söyleyerek ilgili menüye ulaşabilir

VakıfBank borç sorgulama nasıl yapılır?

0850 222 0724 nolu hattı aradığımızda karşımıza müşteri hizmetleri çıkıyor. Buradan müşteri temsilcisine yönlendirerek doğum tarihimizi ve kart numaramızı belirterek herhangi bir şifre kullanmadan yetkili kişiden kart borcunuzu öğrenebiliyorsunuz.

Bankomat Kart nedir?

Bankomat Kart, vadesiz hesabınızdan para çekebileceğiniz, alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz, birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebileceğiniz vadesiz hesabınıza bağlı banka kartınızdır.

Vakıfbank cumartesi günleri açık mı?

Hayır, Vakıfbank resmi tatillerde ve dini bayramlarda açık değildir. Vakıfbank hafta sonu açık mıVakıfbank şubeleri cumartesi ve pazar açık değildir.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Youtube video indir