Instagram video indir

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Ocak 2022

Mersin Büyükşehir Belediyesi Ocak 2022 İŞKUr aracılığıyla 2 adet yayınladığı ilanla 12 personel alımı yapacağını duyurdur. Şartlardan biri en az lise mezunu olmak. Diğer detaylar için haberimize bakabilirsiniz.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Ocak 2022 ÇağrıMerkezin

Mersin Büyükşehir belediyesi personel alımı ocak ayında İŞKUR üzerinden yayınladığı 2 ilanla toplamda 12 adet kişi alacağını açıkladı. İŞlere başvurmak için lise mezunu olmak yeterli. Garsonluk ve depo alanında çalışmak için yapılan başvurular 25.01.2022 tarhiine kadar geçerli.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş 20.01.2021

Mersin Büyükşehir belediyesi denizkızı turizm 10 kişilik geçici kamu işçi alım formu açmıştır. Lise mezunu olmak başvuru yapmak için yeterli seviyededir. [email protected] adresinden başvurular gönderilebilecektir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Ocak 2022 ÇağrıMerkezin
Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Ocak 2022 8

Mersin Büyükşehir belediyesi depo sorumlusu

Mersin Belediyesi 2 personel alımında adaylar Depo Görevlisi olarak en az lise mezunu olan, deneyimi olan, src belgeleri olan, sorumluluk ve bilinci yüksek, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek iletişim gücü yüksek personeller seçilerek alınacak. başvurular Mersin Büyükşehir belediyesi denizkızı turizm anonim şirektinin iletişim mail adresi [email protected] adresinden başvurulacaktır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Ocak 2022 ÇağrıMerkezin
Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Ocak 2022 9

Mersin İş Başvurusu

http://www.mersinbuyuksehiras.com.tr/is_basvuru.php Mersin büyükşehir iş başvurusu kendi belediye siteleri üzerinden form doldurma aracılığı ile yapılabilir durumda. İnsan kaynakları iş başvuru formu ile CV ve özgeçmişinizi PDF formatı ile ileterek gönderebilirsiniz.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir