Instagram video indir

Akbank Zaman Aşımı 2021

Akbank’ta zaman aşımına uğrayan hesapları sorgulamak için yapmanız gerekenleri bu makelede bulabilirsiniz.
Akbank Zaman Aşımı 2021 ÇağrıMerkezin

Akbank zaman aşımı hakkında Sermaye Piyasası Kurulu’nın ilgili maddesi işlemektedir. SPK 83. maddesi uyarınca bankalar nezdinde gerçekleşen her türlü emanet ve alacaklar hakkında hesap sahibinin en son yazılı talebinden sonra 10 yıl içinde tekrar talep veya tahsil işlemi gerçekleşmemişse bu alacaklar Yatırımcı Tazmin Merkezine gelir olarak aktarılmaktadır. Dolayısıyla Akbank zaman aşımı konusunda da bu madde işletilecektir.

Akbank Zaman Aşımına Uğrayan Hesaplar

Akbank zaman aşımına uğrayan hesaplar linki aracılığıyla kendi hesabınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Eğer Akbank’ta hesabınız varsa basit bir sorgulamayla bunu görebilirsiniz. Sorgulama ekranına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Akbank Zaman Aşımına Uğrayan Hesaplar Listesi

Akbank zaman aşımına uğrayan hesapların listesini yayınlamamaktadır. Ancak bankaya girip sorgu ekranına ulaşarak kendi adınıza sorgulama yaparak kendi durumunuzu görebilirsiniz. Sorgulama için tıklayın.

Akbank Zaman Aşımına Uğrayan Mevduat Emanet ve Alacakların Listesi

Akbank zaman aşımına uğrayan mevduat emanet ve alacakların listesi yukarıda da belirtildiği üzere sadece sorgulama ekranıyla şahıs üzerinden görüntülenmektedir, herhangi bir liste formatı mevcut değildir.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Akbank Çalışma Saatleri ÇağrıMerkezin
Read More

Akbank Çalışma Saatleri

İçerik Listesi Show Akbank Hafta İçi Çalışma Saatleri TablosuAkbank Çalışma Saatleri Hakkında Merak EdilenlerAkbank saat kaçta açılıp kapanıyor?Bankalar saat…
Akbank IBAN Sorgulama - Öğrenme ÇağrıMerkezin
Read More

Akbank IBAN Sorgulama – Öğrenme

Akbank IBAN No Sorgulama için http://www.akbank.com/tr-TR/ara/sayfalar/default.aspx?k=iban bağlantısı üzerinden Akbank IBAN Hesaplama Sayfasına ulaşabilirsiniz. Akbank IBAN No Hesaplama Aracına sırayla Hesap Türü ( Türk…
Youtube video indir